0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kulaklarımda iltihap var dişime beynime vuruyo ağrısı bugün sağlık ocagına gittim antibiyotik verdi hastaneye gittim temizlettim ama hala ağrım var bitkisel olarak ne yapabilirim

3 Cevaplar

0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bence doktorunu dinle canım hicbirsey kullanma doktorunun verdiği dışında annem bı bitki yağı kullandı ağrısı geçti ama çınlama başladı hala geçmedi bir yılı geçti 
(394 puan) tarafından
Resmen beynimi zonklatıyo çok kötü bişey
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Valla canım belki benı lınçleyenler olacak ama dıyeyım yınede ben. Soğanın cücük kısmı olur ya işte onu zeytinyağında ısıt zeytın yagı yoksa normal yağda olur ama zeytın yagı daha ıyı olur. İyice sıcak olsun cücüğün uç kısmını kulağının içine gelecek şekilde koy üzerinede az yağ damlat bağla kulağını üzerine uyu sabaha hiç birşey ın kalmaz ben çocukken cok fazla kulagımda enfeksiyon olurdu suya cok gırdıhım ıccın annem hep yapardı ağlardım soğan kokusunu sevmediğim için ama birebir tafsıye ederim. alternatif tıp da çare olabılır dene derim 
(394 puan) tarafından
Ayy sağolasın yapıcam bu ağrıyı çekmektense yaparım Allah razı olsun senden
(762 puan) tarafından
Bak sen yap ıkı gun ust uste bırseyım kalırsa ben buradayım.   Uçbu tarifede annemin nenesı yapmış küçükken kulağına birsey sokmjs annem oda enfeksiyona sebeb olmus tabı o zamanlar ne domçktor nede Baska bırsey  bunu yapmıs ıyı olmus
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Bilirim o ağrıyı çok geçmiş olsun canım, inşallah soğan fayda eder
(394 puan) tarafından
Sağol canım insallah denicem

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 446 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 212 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu