0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (2,565 puan) tarafından
kızlar  oğlumu memeden kesiyorum dün gece saat 20.00 den beri emmedi göğüslerim şişti çok ağrıyo ben zaman kesilir süt yada agrısı nasıl geçer yardım edin 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 sene olacak emmiyor hala süt geliyor yeni yeni kesilmeye başladı 
(2,565 puan) tarafından
Agrısı peki o ne zaman geçer
tarafından
Biraz boşalması lazım sagdikca sütun çoğalır sağma sıcak havlu falan koy
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Bi haftaya azalır canım geçmiş olsun zor oluyo yaa
(2,565 puan) tarafından
Valla canım ya aşagı doğru eğilemiyorum oğlum kucak istiyor baskı yapıyor diye kucağıma alamıyorum :(
0 oy
(289 puan) tarafından
Ara ara sağ sürekli uzat sagma aralığını bana dr öyle demişti bide sıkı sıkı sar demişti bandajla sarmıştım bende
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım pompam yok ya keşke olsa
(289 puan) tarafından
Elinle sağ rahatlayacak kadar youtube da var videoları
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Taze naneyi sogut gogsune koy. Iki gecede kesilir. Ben kizimi birakinca oyle yaptim.
(2,565 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(510 puan) tarafından
4 5 gun gider cnm 1 haftada biter ben diyordum bu günler geçermi sancidan bile zor
(2,565 puan) tarafından
38 saat sancı çektim bu kadar zorlanmadım canım
(510 puan) tarafından
Aynen ben sabunla sıcak suyla mesaj yaptim iyi geliyordu gece uyumuyorsun çok zor cok
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim.kademeli olarak kesseydin keske ben oyle yaptim ilk gun 3 defa sonra 2 sonra  1 tabi 1 hafta içinde daha kolay oldu hem mastit olmadi. Sagmamaya çalış eger bebegin cok düşkün degilse emzir ama cok duskunse memeye emzirme. Bu arada saglik ocagina git ilac versinler
(2,565 puan) tarafından
Canım zaten gece sabaha kadar çok emen bebekti 2 ye düşürdüm sonra tamamen kestim canım aklı erdikçe daha da çok biniyor memeye
(181 puan) tarafından
canim bende kesmeyi düşünüyorum bu ay 2 yaşı bitiyor aile hekimine gittim yazamam dedi eczane den istesem verirmi
(3,950 puan) tarafından
Hic bilmiyorum ki canim eczacı ya sor belki verir. Ama kademelj olarak biraktir bianda birakirsan mastit olabilirsin
(3,950 puan) tarafından
Zor oluyor canim basta emmesse diye korkuyor insan sonra da nasil biraktitirm derdi oluyor
(181 puan) tarafından
aynen oyle canim birde ben hemen mastit olurum ne yapacagim hic bilmiyorum
0 oy
(547 puan) tarafından
Ben kızımı memeden tamamen kestikten sonra yaklaşık 4-5 gündür çok acı çektim ama geçiyor merak etme. Bebek emmedigi için çekiliyor süt. Ama yaşadıklarımdan bunları önerebilirim. Çok fazla taş gibiyse ve ağrıyorsa az sağabilirsin(çok sağma yoksa vücut süt üretmeye devam eder) ve soğuk kompres uygulayabilirsin rahatlatıyor. 
0 oy
(119,319 puan) tarafından
mastit olursub sag yada dusta masaj yap
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım varsa taze nane yaprakları koy sutyenine. Günde iki kez değiştir yaprakları. Hem çabuk çekilir hemde ağrın olmaz.
(6,047 puan) tarafından
Ama sakın sağma. Sagarsan kesilmez

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 452 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu