+1 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
kızlar nişanlı bir kaynım birde bekar görümcem var çok şükür bütün aile kaynana kayınpeder çok iyi anlaşırız, anlayışlı görmüş geçirmiş insanalar, ancak kaynımın nişanlısı nişanı taktıktan sonra değişti. ufak tefek şeyleri problem eder kendi kendine küser gelmez gitmez oldu. 5 aydır gelmıyor kaynanamlara, hadı onlara triplisin bizmle en ufak lafımız sözümüz olmadı.beş ay önceye kadar iyiydi ev taşıdım geldı hasta oldum çocuğumla ilgilendi vs. bende aynı şekilde bi abla gibi yaklaştım. bize ettiği bi laf yok ancak konuşmuyor annesı ameliyat oldu geçmiş olsuna aradım normal sohbet etti hiç hal hatır sorma yok tabi. doğum günlerimiz bir gün arayla önce onunkı yazdım aramadım artık kuru bi teşekkürler yazmış. bakalım kutkayacakmı kaynana kayınpeder ve eşim aramadı bile ben yine insanlık edip mesaj attım. bugunde benim doğum günüm yazmadı kendımı doldurup duruyorum ama sonra bırak büyüklük sende kalsın dıyorum çünkü hiç aramızda ileri geri laf geçmedi. düğün yapılacak eşya alınacak nasıl alılverişe çıkacaksa kımın yüzüne nasıl bakacak anlamadık. ama konuşmaya gelecekmiş neler dökülecek göreceğiz. inanın ortada bişi yok şaştık kaldık. çevremdekilerde seni kaynananlarla olan ilişkiini kıskanıyor olabılır diyorlar 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Yılanın başını küçükken ezeceksin. Ne ileri görüşlü bizim atalarımız. Ne güzel demişler.

Çok içli dışlı olma canım. Anladığım kadarıyla vefaya önem veriyorsun. İleride sen üzülürsün

(75 puan) tarafından
:) dahada yazmam zaten ya hastaymiş şusu bunu orda kalsın. ama bende onun gibi yapacağım. susacağım ilk adımı ondan bekleyeceğim. yeterince taviz verdım
-Reklam-
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Bir şey söyleyeceğim Allah aşkına şu eltinin sizi arayıp sormaması ha niye bu kadar sitem ediyorsunuz anlamış değilim 5 yıllık eğitim var bir kere aramadı umrumda mı hayır asla değil herkes kendi evinde cehenneme kadar Kimin ne hali varsa görsün 

Sen büyük gelinsin o sana değer verecek sen  iclenmeyeceksin
(75 puan) tarafından
öyle tabıde sık görüşüyoruz kaynanamlar oğluma bakıyor ister istemez diyemiyoruz kaynımı çok severım
(12,264 puan) tarafından
Vallahi ben de karnımi çok seviyorum kardeşim gibidir ama karısı insan değil ne yapayım şimdi kendime dert miydim ne hali varsa görsün kaynım gelir eşinle konuşur sohbet ederler muhabbet ederler konuşurum kaynımı gördüm de ama evlerine sayılı gitmişimdir ben de insan yerine koyma mı olur biter
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Sen ev taşıyıp hastalanınca gelmiş ya canm 

Annesi  ameliyat olmuş el gibi aramışsın  belki yanlarına gitmeni bekliyordur  tavrı bu yüzden olabilir
(75 puan) tarafından
kız annemler yanı kaynanam neler yaptı kıza ne çeyizler hastaneye gitti bi halini hatrını sormamış. çıkınca evine gittiler yine aynı bende çocuğum küçük diye gitmek istemedim birde ben ameliyat oldum benı aramıyor eşimi arıyor geçmiş olsun diye amann valla neye sıkılıyorsam
0 oy
tarafından
Millwtin ne dediğine hatta bizlerin ne dediğine takılma 

Belki nişanlısıyla arasında sorun var 

Ve bu şekilde yansıtıyor yada huyu bu 
0 oy
tarafından
Belki senin bilmedigin olaylar donmustur kurna kafanda konusmaya gelince herkes etegindeki taslari doker mutlaka 
(75 puan) tarafından
doğru zaman bıraktım göreceğiz
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Daha evlenmeden böyleyse bu iş yürümez bence. 
(75 puan) tarafından
aman kaynıma çok diyor çevresi iyi düşün diye
0 oy
tarafından
Valla dugunden önce ne zaman boyle tartısma olsun kaynana kaynatayla arası bozuk olan gelın gorsem dugun snrası hep bosanmayla bıtıyo. İnsallah evlenmeden sorunlarını cozerler guzelce sonu husranla bıtmez 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kiskanacak bi durum olsa amenna ama bu davranış biçimi çok yersiz gelsin döksün bakalım eteğindekileri neler olacak ne diyecek 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kıskanıyordur olablir hiç takmayın mesafe iyidir 
0 oy
(48,626 puan) tarafından
eltileri bazen kendi haline birakmak gerekiyor ayarları kaciyo .kaynin ne diyo bu durumu
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kıskanır mesafe mesafe. Yoksa kuyunu çok kazar hiçbir özelini anlatma sakın
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Belki de annesi ya da akrabaları dolduruşa getiriyodur o şekilde dolduruşa gelipte yuvasını yıkan bile o kadar çok ki yok ev iste yok araba iste sizin eltinizin ailesini bilemem tabi duyduklarımdan yola çıkarak yazdım sadece
0 oy
tarafından
Kesin birilerinden duymuş Elti den uzak dur diye aklınca mesafe koyuyor salla gitsin 
0 oy
(5,817 puan) tarafından
Egolu Bi insan demekki koca koca insanlar onun peşinde koşsun istiyor küçük dağları ben yarattım edasında hiç sevmem böyle tipleri muhatap bile olmaya, degmez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 173 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 342 göst.
5 Nisan 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 2,218 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 154 göst.