0 oy
233 göst.
Aile kategorisinde (75 puan) tarafından
Hamileyim 1 aydır hastayım aynı zamanda da ev taşıdık bi türlü iyilesemedim. Bu arada da kayınbabamla kaynanam ayrılma sürecinde olduğu icin haftanın 3 ya da 4 günü kayınbabam hep bizde yemegini kahvaltısını yapıyor ve aksamları da 12 buçukdan aşagı gitmiyor sürekli bu halimle çay kahve yemek servisi yapmaktan bıktım. Ve hamilelikten dolayı rahat edemiyorum normalde sütyensiz falan dolanıuorum evde yoksa miğdem ağrıyor ve kaburgalarım ağrıyor resmen. Ama kayınbabam geldigi icin mecburen herseye dikkat etmek zorunda kalıyorum. Bu durum beni acayip rahatsiz etmeye basladı esimde ne zaman babasıyla dışarda olsa tutup getiriyor hiç düsünmüyor beni. Napmam lazım eşime desem alınır kesin. Siz ne yapardiniz.

3 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Uygun bi dille anlatmaktan baska care yok canim
(75 puan) tarafından
Esiminde kalbini kırmak istemiyorum ama bizimkiler böyle sık sık gelse eminim kendisi kabul etmezdi
(763 puan) tarafından
Kirilacak bisey yok cnm,hamilelik bu. Kolay degil yani. Esinin anlayisli olmasi lazim
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Ayni durum bendede 3aydir izindeyim sozde ama bor gorumce var geldigim gunun ertesi geldi hala burda (gitmiti ama hastalandik diye cagordim mecbur cocaga vaksin diye ama iyilestik hala gitmedi ve sali gunu donuyoruz kadinin halada gitmeye niyeti yok) bende esime bise diyemiom
(597 puan) tarafından
Gercekden patladim patlicam sozde izindeyim bukundugum yerden disari cikamadim bide adim almanci. Allah hayirsiz kocaya dusurmesin
(75 puan) tarafından
Amin canım anlayışsız adama ne desen boş. Çık gez toz kimseye de bisey deme
(597 puan) tarafından
Cikiomda anca carsiya cnm ben baska baska yerler gormek istiodum...
(75 puan) tarafından
Hangi sehirdesin bilmiyorum ama çoğu yerde günü birlik geziler turlar oluyor. Tarihi veya o sehirin gezilecek yerlerini gezdiriyorlar onlara katıl istersen. Instagrmdan yaz atıyorum istanbul gezi diye falan o sekilde bulursun
(597 puan) tarafından
Vallaha  cnm oglum 9aylik esim bi yere cikmio. Kimle gideyim... Yalniz guzel olmazki.. Ankara polatlidaxim ama ztn sali gdce gidiommm alamanyaya evimeee :D
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Zor bi durum ya zaten böyle birlik yaşayanlara Allah çok büyük sabırlar versin ben 2 gün bir duramıyorum yani 

Sende çok haklısın aslında onlarda biraz düşüncesiz ya eşine düzgün bir dille anlatmaya caliş yada mesaj at eşin evde yokken mesajla anlatmak daha kolay olur bence
(75 puan) tarafından
Aynen valla birlikte yasayanlara sabır diliyorum hiç hoş bisey değil yani. Biraz daha sabredicem baktım olmuyor güzelce anlatmaya calisicam artık canım .

İlgili sorular

0 oy
72 cevap 1,405 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ocakk (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 184 göst.