0 oy
88 göst.
Diğer kategorisinde (689 puan) tarafından
Doktora goturdum hiperaktif dedi yapabilecek bisey yok daha 18 aylik dedi vizde krese yazdirdik gunde 3 saat enerjisini atsin diye kres hem guvenilirnhemde kamera sistemi var izliyebiliyorsuniz 3 hafya beraber gittim simdi babasiyla yolluyorum hocalarida cok iyi ama goren diyor ji kucucuk nasil yolladiniz ben hata mi ediyorum sizce 3 haftadir oglum sakinledi isirmayi dovneyi birakti erken uyuyor duzenli yiyor hata mi ediyoruz acaba 

6 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hayır mantıklı yapmışsınız paylaşmayı öğrenir enerjisini atar arkadaş üç yaşta verdi de hocalar kızdı geç kalmışsınız diye 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herseyi duzene girmis iste masallah neden ikilemde kaldinki bazen saglik icin 3saatte ayri kalmak olsun yani bosver sen bisaklari i yasayan bilir
0 oy
tarafından
Bana çok küçük geldi. Erkek çocukları biraz hiperaktif olur zaten. 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Bebek mutluysa Elalemi çöpe atın
0 oy
tarafından
Tam gün vermiyosun ki 3 saat sonuçta bunu diyenler çocuklarını 3 saatlik hiçmi kaynanasını annesine eşine bırakmıyolar tam gün olsa bende karşı çıkarım ama günlük 3 saatten bişey olmaz demek ki oğlun mutlu oluyo orda ki düzeldi her çocuk kendne özel kimi 6 yaşına da gelse gitmek istemez kimi de erkenden çıkmak ister benim oğlum 16 aylık bensiz durmaz ama 2 3 günde bi illa bi dışarı çıkıcaz gezcez çok seviyo evci değil. Bende değilim :D kimseye bakma sen bebeğin mutluysa günlük 3 saat hem sana da iyi gelir biraz dinlenirsin hem oğluna da iyi gelmiş zaten maşallah.
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Canım en mantıklısını yaptın çevrenin dediigne bakma çocuk enerjisini atıyor sakinleşiyor 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 437 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 746 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 136 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu

382,313 soru

11,446,650 cevap

35,022 kullanıcı

...