0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (38 puan) tarafından
Arkadaşlar, seyehat için pcr testi verdim negatif çıktı. Ancak 3 gün sonra hafif boğaz ağrısı oldu. Dün gece de afedersiniz balgamlı öksürmeye başladim. Şu an öksürük ve burun akıntısı dışında çok şükür bir şey yok. Acaba bunlar corona belirtisi mi ?

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşim boğaz ağrısı ateş ile başladı herkeste bir değil sadece burun akıntısı bile korona belirtisidir 
(38 puan) tarafından
Anladım. Emziriyorum. Çok korkuyorum. Şu an kendimi kötü hissetmiyorum ama ya ilerlerse diye çok korkuyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende terleme ve öksürükle basladi cok az öksürük var-dı ben sigara içmekten sanıyordum ama koronadanmis.  Terleme öksürük en son sabah vücut ağrısı ama böyle bi vücut ağrısı olamaz ömrümde yaşamadım bacak agrisi bas agrisi boyle devam etti
(38 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Benim de aynı şekilde terleme oldu. Burun akıntısı ve öksürük oldu. Kaç gün devam etti acaba?
tarafından
geçmiş olsun canım ksuura bakma anca yazabildim iyisindir umarım. Vallaha korona olduğum süre boyunca komple belirtiler devam etti
0 oy
tarafından
Boğaz ağrısı ve halsizlik ile başladı bende 2 gün sonra da koku alamadığımı farkettim
(38 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Burun akıntısı oldu mu?
tarafından
Teşekkürler bende olmadı tıkanıktı burnum eşimde ise akıntı oluyordu
0 oy
tarafından
Esimin de benim de siddetli baş agrisiyla basladi
(38 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.
0 oy
tarafından
Herkeste aynı başlamıyor ama benm şiddetli baş ağrısı ile başladı.

Kızımın boğaz ağrısı öksürük ile başladı.

Bebeğimin halsizlik ve ateş ile başladı
(38 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun.
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sadece burun akıntısı oldu. Üşüttüm zannettim ama 2 gün sonra koku almam gitti test verdim. Sonuç pozitif. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 180 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde H1h2 (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 142 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
30 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 193 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (187 puan) tarafından soruldu

378,215 soru

11,319,961 cevap

34,765 kullanıcı

...