0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
sorum yukarda canlarm

16 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Ben öyle bekleyemem belirtiyi.  ☺️ 

İlkte adet günü hemen test yaptım. 

2. İse dolgu tedavim vardı şüphem var deyince test yap ondan sonra demişti. 

Adete 9 gün vardı testte öğrendim ☺️☺️
(15,689 puan) tarafından
Kuzu devlet hastenelerini bilmez misin insanlar.anlayissiz doktorlar onlardan anlayışsız demedim valla detaylı da burda pahalı gitmicem
Artık özel de varsa giderim yoksa 15 20 gün sonra yine giderim
(4,875 puan) tarafından
Orası da doğru devlette sanki babalarının hayrına bakar gibi bakıyorlar.
Doğru düzgün cevapta yok.  Ara yakın hastaneyi var mı öğren.  Valla insan merk ediyor bana kesin erkek dedi ama nedense kendimi erkek anası olmaya odaklamadm ☺️
(15,689 puan) tarafından
Detaylı da tam belli eder.zannediyorum Arıcan bakalım ne derler
(4,875 puan) tarafından
Aynen ☺️ detaylıda da görmezsen  artık unisex ürünler alıp doğuma ne çıkarsa süprz dersin ☺️☺️
Çünkü ondan sonra da belli olmaz bebek gelişiyor görülmez
(120 puan) tarafından
Teyzemin doguma kadar cinsiyet gòstermedi sonra kızı oldu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belirtim yoktu canim adet olacağım günü bekledim olmadım ertesi gün test yaptım ve çıktı 
(120 puan) tarafından
ben olsam bekleyemem ya çok istedigm icin sabredemiyrm
tarafından
Hade hayırlısı olur inşallah canim benim
(120 puan) tarafından
insallah dua edin bana 2 erken dogum oldu kaybettim meleklerimi şuan deli gibi istiyorz eşimle
tarafından
Ayy canım benim Rabbım kucağını doldursun inşallah en kısa zamanda
(120 puan) tarafından
Allah razi olsn
0 oy
(9,005 puan) tarafından
Adetim bir hafta geçti çubuk test aldım ama yapmaya cesaret edemedim gidip kan verdim akşama kan sonucu çıkmıştı öyle öğrendim
(120 puan) tarafından
Bende çok kez denedm 8 gun kala kan verdm çkmadi sabırszm biraz
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Belirtim olmadı

Kadın doğuma başka sağlık problemi için girin hamile olduğumu onzmn öğrendim:)
(120 puan) tarafından
Gùzel bi sùrpriz olmuş;)
0 oy
tarafından
Ovulasyon testi yapıyordum . 1 ayda 2 kere pozitif gösterince bu iste bir iş var dedim 1 ayda iki kere yumurtlama çok nadir olur heralde diye gebelik testi yaptım süpriiizzz :)))
(120 puan) tarafından
;)))ne gùzel ikiz miydi
tarafından
Yok canım tek gebelik ama 2. Pozitif gösterdigi zaman gebeliği gösteriyormus yani yumurtlamayı değil
(120 puan) tarafından
Ovalasyon testi hic kullanmadm ama
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Valla o zaman ramazan ayindaydik zaten hasta olmamıştım test de yapmadım bayram günü yapicam diye inat etmiştim neyse gece sahur yaptık ardından sigara içtim ki içemedim:) midem bi bulandı sigarayı yarıda söndürdum sonra bayram sabahı test yaptım gebeymisim.  Yani o bulantida anladım ben .
(120 puan) tarafından
ne gùzel yaa insallah bende bu ay hamile kalrm
(997 puan) tarafından
Bende ramazanda hamile kaldım
Sadece adet olacak gibi ağrim vardi ve goguslerimin etrafinda ilk defa mavi damarlar belli oldu adet 4 gün gectikten sonra cok belirgin çıktı testte öyle oğrendim
(1,454 puan) tarafından
Inşallah canım rabbim isteyen herkese nasip etsin
(1,454 puan) tarafından
Ne güzel .  Ben bu sene de çocuğuma oruç tutturdum ramazanda gebeymisim öğrendim:) ilki de öleydi yani ramazanda orucluydum buda ole oldu
(997 puan) tarafından
Yaa :D ben 3 sene bekledim olmadi hiç olacagini sanmiyordum Rabbim ummadigim zamanda verdi isteyen herkese nasip olur inşallah
0 oy
tarafından
Tualete gttgımde et parçası hisseddim bşey vardı ıkınınca çıkmayan ve çok fazla duygu değişimleri yaşıyordum  anladım Hamıle olduğumu ama adetimin gecikmesini bekledim gecikti test yaptım 1 aylık hamıleydim 
(120 puan) tarafından
Teşekkurler canm
0 oy
(534 puan) tarafından
Kafamı nereye koysam uyuyakalıyodum. Gece uykumu alsam da gündüzleri hep uykumu almamış gibi hissediyordum. Canım sürekli tatlı yemek istiyodu adetim de yaklaşıyodu ondan sandım. İnanılmaz başım ağrıyodu hatta mr çekindim o derece ihtimal vermiyodum. Tabi adetim 5 gün gecikti test yaptım pozitif. Çok şükür mr da bişey olmadı bebişim 6 aya gircek 
(120 puan) tarafından
bende normalde adet olacagm yakin canm acayip tatli isterdi bu ay tatli seyler yiyemiyrm insallah hamileymdr ya:)
(534 puan) tarafından
Ay hadi inşallah :)))
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çok kötü üşüttüm sırtım ağrısından kalkmıyodum doktor vitamin ve antibiyotik verdi bir hafta sonra gebe olduğumu öğrendim 
0 oy
(7,009 puan) tarafından
Hiç bir şey  :)
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Reglim 1 gün gecikince test yaptım anında çift  çizgi olmuştu. Hala saklarım :) 
(120 puan) tarafından
reglden ònce birseyler hissetiniz mi peki adet olacakms gibi sanci aknti gibi
(4,651 puan) tarafından
Hiç bişey hissetmedim yüzüm falan biraz şişmişti ama onuda regl öncesi şişkinliğe bağlamıştım. Hiç bir ağrı sancım olmamıştı Hamileyken bile hiç bi ayımda mide bulantısı kusma olmadı bende.
0 oy
(119,310 puan) tarafından
bende hic belirti olmaz ilkde arkadas sen hamilesin test yap dedi yaptim.hanileymisim
(120 puan) tarafından
Adetiniz gecikms miydi
(119,310 puan) tarafından
adet duzemsizligim vardi
(120 puan) tarafından
hm benimde bazen 25 bazen baktin 31 bazen 27 surekli degisiyor
0 oy
tarafından

Koku hassasiyeti 

Mide bulantısı 

Göğüste ağrı 

1..kızımda 2 kızımda:) düzenli gününde olan biriyim 1 gün  geçince hemen anladım 

Ama ilk bu belirtilerim oluyor benim.

0 oy
tarafından
Karnım ağrıyordu benim sonra miğde bulantıları başladı 

7 haftalikti ögrendigim de
0 oy
(13,700 puan) tarafından
Sol kasıkta batma hissi

Şeffaf bı akıntı yoğun

Yerleşme kanaması ama 1 damla siyah lekeydi benimki

İkincide sağ tarafta batma ama dusunmedigim için hiç gebeliğe yormamistm.

Adetim 10 gün geçince testte çıktı

Şimdi de var şüphem Allah hayırlısını nasip etsin
(120 puan) tarafından
Hakkımzda hayırlısı bu ay yine hastaneye gitcem bu ay ara vermistim ilaclara 2 gùnm kaldi insallah olmam olsam da giderm
tarafından
Merve ne şüphesi kız
(13,700 puan) tarafından
@H1h2 inşallah herşey gönlünce olsun kuzum benim 7 seneden snra oldu Rabbim beni nasl sevindirdyse o kadar bekletmeden seni de sevindirsin insallah

@Muhendis Anne askm bu ay şüpheliyim valla   yarın günüm ama. Düzensiz olurm diye bikac gün bekleyip test yapcam
(120 puan) tarafından
Allah razı olsn allah  gònlùne gòre versin  insallah
0 oy
tarafından
Ben çok sabırlıyım sanırım adet günüm 5-6 gün geçti test yaptım
(120 puan) tarafından
wlla benim 2 gùnm geçsn test yaparm insallah vardir yaa kız kardesm 10 gùn geçti sonra test yapti:)
tarafından
İnşallah vardır canım :)

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 195 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (217 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 91 göst.
24 Eylül 2021 Aile kategorisinde Mutsuzkadin (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
30 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...