0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 2.5 yaşında deşmedigi yer kalmadı son olarak da buzdolabımin sebzeligini kırdı arkami dönmem yetti saniyelik bitti her şey servisi 300 TL dedi şu an elimizde yok ayın 5 inde arayın dedi bitirdi beni

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim tv gitti tv ünitesi gitti ütüm gitti mutfak robotum gitti daha çok var saymiyim bereketi kaçmasın  :D 
tarafından
Kız bu nedir böyle oğlum böylesine zarar vermedi bnaa :D
tarafından
Yazayım dedim benimkileri de az moral olsun ev eşyası yeniliyorum sayesinde:)
-Reklam-
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Canlari sagolsun napalim böyle böyle büyüyecekler idare edeceksin 5 ne kadar
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Sebzelik yerine zuccayiden söyle güzel iki tane sepet al yan yana koy 300 tl çokmuş gercekten benim oğlumda öyle hiç durmaz yerinde hep bi yerleri kesfetmek derdinde
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla kuzum bizim elektrk süpürgesi esimin telefon hepsini bozdu yenisi alındı 
0 oy
tarafından

daha gecen 500 tl tv ye bayıldık anakart yanmıs arkasına kulaklık sokmus hangı yerıne soktuysa  :D

çaycımın ust kısmını dusurdu kırdı

sarj aletimi bozdu

0 oy
tarafından
Belki onuncu sarz kablosu oldu telefonumu suya atti yerleri silerken sonra tabletin camini kirdi sonra telefon koruyucu ekrani kac oldu degistirdigim evdeki zarar yeterki bardak bulsun direk yere carparlar ohooo neler neler..
0 oy
(1,081 puan) tarafından
Benimkide27 aylık tam bi dağıtım timi topluyorum arkamı dönüyorum yine aynı mutfağı ele gecirdi nerdeyse beni koymayacak gecen babasının bir paket sıgarasını kırmış kırmış Cöpe atmış masanın üstünden almış hepsi 2 dakikanın içinde olmuş adam sıgaram nerde diye arıyo cadıda Cöpe attım baba kırılmıştı diyo ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (651 puan) tarafından soruldu
+2 oy
33 cevap 1,463 göst.
22 Haziran 2024 Aile kategorisinde RaHiME_91 (2,707 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 253 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 335 göst.
4 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,476 soru

11,859,651 cevap

35,956 kullanıcı

...