0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bana iki kaşımın ortası çizgiler olduğu için hep sert görünüyorum bu yüzden sanki ağırdan alan insanlar olur ya onlara benzetiyorlar ama bi konuşunca ne ağırlık kalıyor ne sertlik:D çok komik şakacıyim  gülmekten karınlarını tutarlar .Siz dışardan nasıl görürsünüz ?

19 Cevaplar

+1 oy
(1,279 puan) tarafından
Kendini beğenmiş sohbet muhabbet etmeyen soğuk tanıdıktan sonra da sıcak kanlı şakacı böyle
tarafından
Bi ben daha valla aynen
(1,279 puan) tarafından
Dışardan öyle görünmek iyi ama ya aman herkesi etrafında toplamiyo en azindan
tarafından
Doğru bazen avantajlarida var
(1,274 puan) tarafından
Bu tanım bana da uyuyor:)
-Reklam-
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Çok mesafeli ve soğuk derler ama hiç öyle değilim konuşmayı gorusmeyi severim :)
tarafından
Halbuki böyle insanlar daha çok şakacı olur bende öyleyim
(1,465 puan) tarafından
Bence de içimizi hak edene açıyoruz :D
tarafından
Valla hak etmeyende çok oldu keşkelerim de var
(1,465 puan) tarafından
Ya olsun onlarda tecrübe diyelim  :)
tarafından
Aynen  her şerde var bir hayır
0 oy
(436 puan) tarafından
Dışarıdan  çok havalı burnu havada gibi göründüğümu söyleyen çok oluyor ama kinusunca hic oyle değilmişsin derler :))
tarafından
Degilmi ne hava kalır ne burun :D
(436 puan) tarafından
Yok tabiki hepimiz insanız insanın insana üstünlüğü yoktur yalnızca takvada üstünlük vardır cok şükür :))
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Çok gergin, çok soğuk, birşey sormaya çekiniyor insan sana derler :D 
tarafından
Halbuki ağız açılsa da çok sıcak diyorlar degilmi
(14,043 puan) tarafından
Sonradan sevince aa biz öyle sanıyorduk ama farkliymissin diyorlar önyargılı olmayın diyorum bendee
tarafından
Aynen önyargı işte
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Bende havalı gorunuyormuşum ama sıcak biriymişim öyle diyorlar
tarafından
Bazıları çok çok hak ediyor bazen konuştuğuma  pişman eden insanlar oluyor kendime sınır oluyorum keşke hiç konuşmasaydım beni hep öyle soğuk mesafeli bilselerdi diyorum
(4,553 puan) tarafından
Aynen öyle bir komşum vardı abla bildim herseyine koştum derdimi anlattım o da bana anlattı ama baktım sürekli laf sokmalar yada evime aileme herseyime karismalar falan mesafe koydum bu sefer de eşimi bana karşı doldurmuş sen ona nasıl dayanıyorsun demiş daha komşuya tövbe ettim
tarafından
Ayy kadına bak gerçekten hak etmiyormuş arkadaşlığı dostluğu yüz verirsen ite gelir işer halıya. Esin ne dedi ona merak ettim cevabını
(4,553 puan) tarafından
Valla orasını ben de bilmiyorum hiç aklıma gelmedi sormak :D
tarafından
Ay ben olsam sorardım sen ne dedin diye :D
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kendini beğenmiş soğuk biri olduğumu düşünürler ama tanıyınca öyle olmadığımı anlarlar
tarafından
Önyargı  nede zordur
(7,768 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
tarafından
Bana hep havalı kendini beğenen birisin derler ama bem ne havam var nede kendini beğenmişlik bir özgüven var komik cana yakın  
tarafından
Ne güzel en azından tatlı görünüp saman altından su yurutenlerden degiliz
tarafından
Aynen valla ama öyle dediklerinde gülüyorum onlarda gülüyor  nasıl böyle görünüşte öyle degilsin
0 oy
tarafından

Bana agresif ve atarli derler ozellikle is hayatinda. Tanidikca da ayni seyi derler :D cok sakin bir yapim yoktur lafimi esirgrmem agresifimdir o yuzden ne goruyorlarsa o bende :D

tarafından
Ha sen aynısın bak ters köşe yaptın sen bana hahaaha
tarafından
Hahahaha oyle oldu :D agresif gorunuyorsun derler gercekten de agresifimdir ozellikle calisirken :D hep ters kose olacak degil ya :D
tarafından
:D :D
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ya bende valla kendimce öyleyim soğuk dururum mesafeli bilerek yaptığım bisey bu aslında gereksiz fazla samimiyeti sevmem  açıkçası ölçer tartar  bakarım bu insandan bana arkadaş dost sırdaş olur yaptığım espriyi falan anlicak  gibi kafalarımizin  uyuyup uyusmadigina  bakarım sonra samimi olurum . Şimdiye kadar hiç kaybetmedim bu huyumdan demekki doğru yapıyormuşum:)
tarafından
ALLAH doğru yoldan ayırmasın
(1,207 puan) tarafından
Amin canım
tarafından
Ama çok akıllıca gerçekten davranıyorsun  mantık yapıp başını ağırtmamak
(1,207 puan) tarafından
Dört dörtlük değilim ama elimden geldiğince eksiklerimi yanlışlarımı düzeltiyorum diyelim .  İlerde yanımda olamayacak  kimseyi hayatıma almamaya çalışıyorum huy karakter bakımından bakıyorum mesela benim gibi kafalarımiz aynı  karakterimiz az çok ayni  he bu olur diyip öyle samimi oluyorum diğer türlü gerçekten sıkıntı.  Hem uzaklassan  pat diye yapamazsın huyunu beğenmesen  bi anda ilişkiyi kesemezsin  o yüzden en iyisi bu bence naçizane fikrim yani ;)
0 oy
tarafından
İstisnasız her yeni tanıştığım kişiden samimi olunca ben  seni  çok kibirli zannetmiştim kelimesini duyuyorum sonra da hakkını helal et diyorlar 
(2,477 puan) tarafından
Etme gız :)
tarafından
He ya arkamdan konusmadiklarim eşe dosta diyor soğuk gibi onlarda yoo çok sıcak diyince şaşırıyorlar
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Bi gün eşimin iş arkadaşı senin eşin ne kadar sert bişey desem tersleyecek gibi demiş ay nasi gıcık aldım karıya ya bak aklıma getirttin kız yani örnekten de görüldüğü üzere soğuk derler sevmediğim insanla zorla iki cümle anca konuşurum arkadaşım da yok oh mis yalnızlık en güzeli :D

tarafından
Hahahaha kız ne güldüm yaaa
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Dışardan hep havalı kimseyi beğenmeyen egoist soguk biri gibisin  derler tanıştıktan sonra tam tersi alçak gönüllü akıllı anlayışlı samimi vs 
tarafından
Ne günahımıza giriyorlar yaaa oysa mulayim gibi insanlarız  jsjsjs
0 oy
(387 puan) tarafından

Soguk gorunurum

Ve evet soguk biriyim:D

Herkesle ole hemen samimi olamiyorum:ermm:

(387 puan) tarafından
Evet cook
tarafından
Az dost çok düşman olur genelde
(387 puan) tarafından
Aynen canim dost sayisi bi elin parmaklarini gecmez dusman ve sevmeyenim de coktur yani bide biraz sivri dilliyimdir gordugumu soylerim ole oluncada hic sevipmiyorum,ama halimden memnunum :D
tarafından
Ayyy bende valla gördüğümü söylerim dün eltim çok sivridillisin dedi bende mecbur güçlü durmak zorundayım yoksa ezerler beni dedim
(387 puan) tarafından
Iyi cevap )))
0 oy
tarafından

Valla her kez istisnasız benimle konuşmak istemiyor önce. Havalisin burnun düşse almazsın öyle birine benziyorsn derler. Tanıştıktan sonra da benden çıkmazlar :D

tarafından
Diktatöre mi benzetiyorlar seni nickinden yola çıkarak:D
tarafından
Hahaha yaaa :D
0 oy
tarafından
Bende öyle dışardan gören çok sert duruyorsun dövecek gibi bakıyorsun diyorlar ama için çok yumuşak guleryuzlu tanıdıklar a karşı diyorlar
tarafından
Aynen kaşlarım simsiyah onun da etkisi var biraz
tarafından
Işte benimde iki kasım ortası hemen kırışıyor konuşunca ondan sert görünüyorum okulda hocalarımda derdi hep
tarafından
Benim de komşular anneme soruyomus niye böyle kızın dövecek gibi bizi korkuyoruz asansöre binmeye diye :)) evlenince çok güler guzlu bı insan oldum
tarafından
Hahah niye acaba
tarafından
Bilmem delirmemek için gülüyorum heralde
0 oy
(2,477 puan) tarafından

Aynı ben aşırı olgun durup sonradan cıvıyorum :Dseversem:angel::dizzy:

tarafından
Hahahah Allahimmm yaa civiyorum valla bende ama bazen pişmanda oluyorum o neşeli halimi hak etmeyenler oluyor
tarafından
Boş insanları görmeyelim ama yaşın yanında kuruda gidiyor iyi ınsanlarla da görüşemiyoruz
0 oy
tarafından
Soğuk ve fazla konuşmayan biri olarak görürler

Tanıdıktan sonra da öyle olduğumu söylerler :D
tarafından
Hahahahahahahahahaa gerçekten mi
tarafından
Evet :D
0 oy
(70 puan) tarafından
Souk ve egolu ama tanıdıktan sonra tamamen yanlış anladık derler 
tarafından
Degilmi pişman oluyorlar gittiğim her ortamda öyle derler banada

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 425 göst.
1 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,807 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 335 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde M.K. (5 puan) tarafından soruldu

382,120 soru

11,440,852 cevap

35,011 kullanıcı

...