+1 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Annemle aram 10 dk mesafede tek başına yaşar kardeşim asker 2 çocuğum var kızım 1. Sınıfa basladi okula götürüp getirmek çok zor bebekle 1 saat gel desem gelmez kendinin herşeyine ben ve eşim kosariz dün telefonda biraz sitem ettim gel rezilim bi duşa giremedim diye uşak tutun 2 dk geliyorum gelmem hiç dedi ben bu dünyaya sizin için gelmedim dedi eşimde hayatından çıkar diyor buraya yazamayacagm başka hareketleride var napacami bilmiyorum sizinde anneleriz böylemi 

11 Cevaplar

0 oy
(550 puan) tarafından
Bosver kimseden bisey bekleme
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Şaşırdım annene açıkçası . Böyle yapmamalı yani tuhaflık var biraz . Hiç yardım etmez mi ? Gelmez mi ? Misafir gelince mesela . 
(55 puan) tarafından
Gelir misafir gibi oturur sofrayı toplamadan gider akşam eşim gelir çocuğu hemen kucagina atar al ben gidiom diye
0 oy
tarafından
Sende Haklisin  bazi anneler cok duskun oluyo cocuklarina bazilari yapmak istemiyor
(55 puan) tarafından
Isı düşse hemen gelir
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Tuhaf cidden bilemedim 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
hayatından çıkarma ama görüşmeyi azalt yanlız kalsın o arasın seni yoksa çekilecej çile değilmiş gerçekten 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ayni benim annenm canim    tek diyilsin
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Artık annelerde eski anneler gibi değil onu anladım 
(55 puan) tarafından
Aynen vallahi
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Çok şaşkınım başka ne gibi hareketleri olabilir ki, bi yabancıdan farksız nasıl anne böyle diyebilir 
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Kusıra bakma ama sende aynısını ona yap işi düştümü ben yapamam edemem deyin
0 oy
(350 puan) tarafından
Ya anneni silemezsin ama senin de kendini düşünmen lazım o zaman söyle anneye sen benden bişe bekleme ben senden. Annemsin, kızınım ama o kadar. Bi işin olunca uşak tut bakıcı tut dersin. Kızmadan falan. Konuyu kapat ne saygını

Boz ne de kendini enayi yerine koydur
(55 puan) tarafından
Insanın zoruna çok gidiyor
0 oy
tarafından
Alışmış kudurmuştan beterdır demısler alıskanlıklarınızı degıstırın oda degısecektır yanı herseyıne kosmayın mesafe koyun bırazda sız kıymetlı olun ne kadar rezıl olursan ol mınnet etme esınden baskasına 
(55 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum canm.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 371 göst.
0 oy
8 cevap 394 göst.
27 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 209 göst.
0 oy
10 cevap 363 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...