0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
İyi akşamlar kizlar, kisaca bi özet geçeyim de bana bir akil verin ben napicam bu adamla 11 aylik kizim var ve 5 aylik hamileyim gercekten hamileliyimi zor gecirdigim icin annemlere geldim dün, eşim ilgisiz ya ağrim falan oldugunu biliyor ama ben soylemesem sormaz aramaz bugün arkadaşiyla çay içmeye gitdiler ve beni bir kere bile aramadi orda beni sevdiyini bir kere bile diline getirmedi diyorki ben dilde soylemeyi sevmem kalbimdesin diyor gün içinde kendime diyorumki aramiyayim bende yazmiyayim bir süre belki kendi düşer peşime az önce bana dediki bir rahat vermedin arkadaşimla bir çay içeyim bende diyorumki ben sana içme demiyorum benide bir kere arayip halimi sora bilirdin eve gidince yorgunluktan hemen uyudu telefonu yuzume kapadi kizlar ben napayim nasil davranayimda bu adam kendisi artik bana adim adim gelsin geçenlerde yine annemlerdeydim hiç aramadim kendisi surekli ariyordu acaba bu sefer ben mi hata yaptim aramakla o kadar

4 Cevaplar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Arkadasinin yanında esimi ciddi bir şey yoksa asla aramam bence rahat birakmak lazim ama gun icinde sorabilirmis canim 1 bebek zor ikiye Allah yardim etsin valla
(32 puan) tarafından
Bende aramam ama vallahi artik biktim kizim zaten huysuz bir bebek bide sezeryan oldugum icin dikişlerim ağriyor arkadaşinin yaninda bir kere bile aramadi ya o orda keyif yaparken benim burda aci çekmem ve onun umursamamasi çok ama çok ağrima gitti
(1,501 puan) tarafından
İyi de yanında değilsin ne yapabilir ki çay içmek nedir kız sanki adam alkol alıyor sen hamilesin ve daha ilk gebelik bile oturmamış kafan kötüdür adama sarma canım
-Reklam-
0 oy
(326 puan) tarafından
Çok üstüne gitme sadece sorumluluğunu yapmasını söyle arama sorma mesaj atma o kapatmadan telefonu sen kapat bulunmaz hint kumaşı değil tabi bunu fark ettirmeden yap hani öyle sitem etme kaçan kovalanır oynuyor resmen ezdirme ona muhtaç değilsin hissettir bunu 
(32 puan) tarafından
Onun için bu kadar çok ofkeliyim o bana hiç bir şeye izin vermezken evden bile dişari adim atamiyorum o kadar korku yaratmişki bende hani kafami sanki dişariya koysam hemen çiki vericek bir yerden diye o ama rahat rahat arkadaşiyla goruşuyor beni aramiyor aklina bile gelmiyorum arkadaşlariyla otururken
tarafından
Bak ona dene biliyomusun hayat senden ibaret deyil canım de  ölçü sen değilsin ölçü rabbim de sana yaranicam diye kendimi unutum ne yapsam ne giysem nereye gitsem senin rizani gozetiyorum sen mutlu ol diye yaşıyorum ben ben olmaktan çıktım hep seni düşünürüm.sen razimisin gittiğim yerden konuştuğum insanlardan bı sen kaldın nerdeyse hayatımda be sende benimle yeterince ilgilen miyosun böyle ne reye kadar gidicek bende insanım benim de senden başka çevrem olmasın mı ben ağaç gavugunda mi büyüdüm senden öncede bı hayatım vardı bugün ölsem Allah bile bana soracak eşini benden çok onemsedin kulum diye doğru anlamıştım sence ben bu senmisin bu durumdamisin benmi böyle hissettim
(32 puan) tarafından
Öyle biri ki ben doğru bişey soylediyim zaman hiç umursamaz hep kendini hakli cikarmaya çalişir oyle akilli kadin seven tip değil aksine bunun kölesi olsun bir dediyini iki etmesin h
tarafından
Tamam yap eşinde nereye kadar bı zaman sonra sende cildircan yani Allah sabır versin inşallah
(326 puan) tarafından
Tamamen katılıyorum yasemine canım çok doğru
0 oy
(396 puan) tarafından
Arkadaşıyla birlikte olduğunda aramam mesaj atmam sonra görüşürüz derim müsait olunca o dönüş yapar. Bence çok peşine düşme . Çok sık boğaz da iyi değil onun da arkadaşlarıyla birlikte zaman geçirmeye ihtiyacı var. Bu arada hamilelikte biz kadınlar fazla hassas oluyoruz 
(32 puan) tarafından
Tamam anliyorum canim ben demiyorum zaten arkadasinla goruşme falan git dedim kendim dedim ama hiç aramadi sormadi nasil oldun diye bugun ağrim coktu kizimda cok huysuzlandi kucak bebegi zaten onun icin dayanamadim artik bir kere bile olsa arasaydi sorsaydi 5 dakikacik ya çok mu şey istedim
0 oy
(762 puan) tarafından
Tatlım hamıle oldugumuz ıcın bayagı şeyleri abartabılıyoruz hersey bize ters gelebiliyor.  Olabılır belki sevgisini gosteremıuor gercekten.  Hemde bakndemıasın ya annemlerdeyım dıye eger evde tek kalsaydın İnan arardı sımdı o senın rahat oldugunu bılıyor Allah korusun başına birsey gelse annelerin var oldugunu i bılıyor. Benım eşimde anneme gıttıgınde hıc aramaz sormaz bılır guven de oldugumu 
(32 puan) tarafından
Evde oldugum zaman hiç bir yere gitmiyorki vallahi ben annemlere geldiyimde gidiyor arkadaşlariyla oldugu zaman da beni aramaz sormaz ben arayinca da rahat vermedin diyor benimde ilgiye ihtiyacim var hele bu zor zamanlarimda(((
(762 puan) tarafından
Canım haklısın ama iste bak sende diyin ya onunda kendine vakit ayırmasıngerekır şimdi hamılleıkde boyle erkegı sıkarak dogum dan sonra hersey daha zor o zaman bunalır erkekler işte bunlatmaya gelmez

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 445 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde siyaholta (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 493 göst.