0 oy
572 göst.
Diğer kategorisinde (4,136 puan) tarafından
-----'y

28 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Ara ara bağırırdım çünkü aşırı yaramaz dı  eskisi gibi değilim artık çok şükür bağırmıyorum ancak biz kadınlarda robot değiliz ki elbet ara sıra olur kimseye bu konuda kızıp kınayamam 

-Reklam-
+1 oy
(1,616 puan) tarafından
Bağırmayan anne var mı dicektin :) kim bağırmıyorum kızmıyorum dese yalan dır tabi yeni doğana 1 yaşa falan bağırılmaz ama 2 3 4 5 6 vs yaşlar dur artk yapma falan die kızılabilri tabi aşmamak şartıyla ben öyleyim yerine göre 
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Hayır niye ki?
0 oy
(2,330 puan) tarafından
8,9yaslarindalar yerine göre tabikide
0 oy
tarafından
Evet ben tepem attımı terör estiriyorum  ama benimkiler büyükler artık☺
0 oy
tarafından

Yani her anne bence yeter artık dur çocuğum yapma çocuğum diye az da olsa sesini yükseltmiştir de neden ki:dizzy:

(4,136 puan) tarafından
Oynuyorum seviyorum ama kiziyorumda
tarafından
Olur arada kuzum illaki var bende 2 taneler durun kızım yapmayın diye sesini yükseltiyorum 2 ve 3.5 yaşındalar aşırı bağırmamak.kaydi ile yoksa korkabilirler
0 oy
tarafından

1.5 yaşında sesimi yukselttimi benden daha cok saydiriyo anlasilmiyo bodur bodur biseyler diyo kufur ediyo galiba :D butun kizginligim gidiyo

tarafından
Ahahhah gülüp kucağıma alıp gıdıkliyorum ben benimkiler de öyle :)))
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Çocuğuna bağıran annelerden nefret ederim sabırla sevgiyle buyutemeyecekse kimse çocuk yapmasın 
(1,856 puan) tarafından
Bağırmak yerine başka bir şey bulmalısın mesela bulunduğu yerde kizacagin hiçbir şey birakma
tarafından
Ya benimkiler büyük 11 yaşında oğlum özellikle okul ile problemler oluyo bazen Tutamıyorum kendimi
(1,856 puan) tarafından
Aslında tam nazik davranman gereken yaş ergenliğe iki yılı kalmış kızma bağırma huzursuz olursa okulda da başarısız olur
tarafından
Üstün zekalı çocuklar çok uslu oluyor demekki sjfsjsf
tarafından
Valla ne robotuz ne sabır taşı illaki sesimiz yükseliyor o yüzden de yatığın yorum çok saçma kimse cock sahibi olmasınmış oldu emrin olur agamm
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Yok,çünkü biz sabır taşıyız:D tabiki arada sesimizi yükselttiğimiz olurdur.

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yapma çocuğum elleme çocuğum dur çocuğum :) hahaha şimdiler 

Eskiler terlik geliyor :D
0 oy
tarafından
Robot Değiliz ki bacım keşke bağırmasam ama arada oluyor
0 oy
(868 puan) tarafından

bağırmam suan 22 aylık evin altını üstüne getirip tekrar üstünü altina getiriyor ama bagirmam. Düzgünce anlatıyorum bağıranlara bakıyorum onlar da söz geçiremiyor ben en azından bagirmadab soz geciremiyorum :D

(7,791 puan) tarafından
Sddffg son kısma bittim :D marifet bağırmak degil kesin ve sert çizgiler
Her şeye dememek kaydi ile hayir kelimesini ogretmek :) ama sonu cok iyi ahahag
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Evet çünkü oğlum çok inatçı evde birbirimizi yiyoruz :D 

0 oy
tarafından
Bir kere kızdım çünkü çöpten birşeyler alıyordu atıyordu deli etti beni nereye koysam buldu ama onada pişman oldum zaten kizdigima ama o bana daha çok bağırıyor 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Evet bağırıyorum bazen 
0 oy
tarafından
Cnm valla benimki bebek o yüzden hiç bağırmadım 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
2 yaşına girecek yarın ben bağırınca o daha çok bağırıyor bı de vuruyor bana kendisine saçlarını yoluyor nerden biliyor böyle sinirlenmeyi anlamıyorum evde hiç böyle şeyler de görmedi çok asabi o yüzden arada bagiriyorum sonra pişman oluyorum iyi davranıyorum 
0 oy
tarafından
Sesim yükseliyor bazen çnkü çok bunalıyorum ama snra da oturup ağlıyorum ya kıyamıyorum ona 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yemek yedirirken çileden çıkıyoruz ikimiz de yalan değil onun dışında giyinirken alt değiştirme sırasında huysuz ama o zaman da dur çocuğum diyorum azıcık dur
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Bazen öyle çok bağırıyor ağlıyor ki kendimi duyurmak için sesim yükseliyo ama kızmak için değil tabi bazende kızıyorum tabi sabır taşımıyız? 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 216 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde 1111 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 533 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 254 göst.
0 oy
4 cevap 83 göst.
14 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,903 soru

11,404,002 cevap

34,942 kullanıcı

...