0 oy
303 göst.
Diğer kategorisinde (1,763 puan) tarafından

image

kizlar iskurun meslek edinme programlarina katilanlara devlet maas başlıyormuş isterseniz bir araştırın ihtiyacı olanlar

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nasıl olucak o iş benim meslek yok:ermm:

(1,763 puan) tarafından
Zaten meslek öğrenme programlarina katiliyorsun  canm çocuğu olanlara gunlim 110 lira para veriyormuş mesela kuaförlük eğitimi veriyor işkur yada sekreterlik filan ona kayit oluyorsun oraya kurslara gidiyorsun gittiğin gune hem meslek öğrenip hemde 110 tl para aliyorsun
(1,763 puan) tarafından
Ben öyle anladım yine de bir araştırın yani aylığı askeri ücreti geliyor yani is arayanlar içinse iyi bir fırsat olabilir
tarafından
Bana yakın kurs yok ki hiç bide ücret ödüyozmu kayıt için
(1,763 puan) tarafından
Yok canım iskurda odemiyorsun bildiğim kadarıyla ama bir öğren işkur birçok yerde var devlet destekli benim annen iskurdan okula işçi olarak girdi sonra kadro geldi annem devlet memuru oldu 35 yaşında mesela
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından

Ben zamanında basvurcaktım ama proje başlayana kadar bn hqmile oldum hatta 1aylık kzm da var daha da gdemem yanı :)

0 oy
(432 puan) tarafından
Her zaman her kurum da açılmıyor anne destek projesi ve belli bir kurs oluyır hiç devamsızlık yapmadan başarı ile bitirince seni işbaşı eğitim programı kapsamında bir işe yerleştiriyorlar asgari ücret alıyrısn belki bir miktarı işkur belli bir miktarını iş veren karşılıyor sigortan da işkur tarafından yatırılıyor. Ama çok nadir açılan bir proje 
(1,763 puan) tarafından
Vallaha bilmiyorum ben canım haberde yazilani söylüyorum link atıyım okuyun
(1,763 puan) tarafından
Ben hemsireyim benim için değil zaten ihtiyacı olan kişiler için paylaştim araştırın dedim tskler yorumunuz için
(432 puan) tarafından
Baktım inan çoğu haber yalan günde binlerce insan geliyor yok yani ben işkur dayım olsa haberim olur. Çok çok nadir açılan bir proje anne destek yani sana sadece günlük yol ve yemek ücreti veriyor kurs bitene kadar kurs bitimi de seni işe yerleştiriyorlar. Bu kadar çocuğunu bırak gel harçlık al böyle bir olay yok canım
(432 puan) tarafından
Senin için sandım canım bebeğini bırakıp boşuna gitme diye söylemek istedim.
(1,763 puan) tarafından
Doğru o zmn yalan haberdir ama ben okudugumu söyledim hatta müjde birçok kişiyi sevindirecek filan diye başlık atılmış hep bende ihtiyacı olanlar faydalansin diye yazdım olmayadabilir

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 261 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,587 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
0 oy
0 cevap 75 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (291 puan) tarafından soruldu