0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından
En çok yaptığımız hatalardan biri dış görünüşe bakarak o insanlar hakkında çıkarım yapmak.Çevremdeki çoğu kişi beni tanımadan önce ne kadar soğuk biri olduğumu,kimseyle konuşmayan ,kibirli biri diye düşünmüş ,bunu onlarla samimi olunca öğrendim.Niye böyle düşünürler ki kılık kıyafete bakarak mı yargılanırız bu hayatta ?

11 Cevaplar

0 oy
(4,267 puan) tarafından
Dış görünüş kılık kıyafet insanı soğuk kibirli göstermez bence canım ama sen daha sert mizaçlı biri isen karşı tarafa tanımadan hemen gülüp sıcak kanlı davranmıyor isen o zaman öyle düşünüyorlar benim için de öyle çünkü tanımadan kimse ile detaylı sohbet etmem karşımdaki insan gibi sorular sormam özeline girmem bu da karşıdakine ne soğuk ya  Bi sohbet edilmiyor havası veriyor sanırım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her insan için geçerli değil bence bazılarının içindeki pislik dışına vuruyor hareketlerinden ve konuşma biçiminden belli olur zaten 
0 oy
tarafından
Malesef öyleyiz ben de öyle goruluyorum çevremde aksine özgüveni düşük çekingen korkagin tekiyim 
(49,756 puan) tarafından
amma gömdün kendini☺️
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla beni de öyle saniyo goren herkes fazla samimiyeti seven biri değilim merhaba merhaba eşimin akrabaları özellikle buz dolabı gibi kendini bişey saniyo faln diyolarmis aslında sevip güvendiğim insanlara çok samimiyimdir hepimizin yaptığı bı hata aslında 
0 oy
tarafından

Güler yüzlü ve sıcak değilsen soğuk görünürsün tabi 

Yani bunun kılık kıyafetle alakası yok

(47 puan) tarafından
Hiç konuşmadığın bir insana gülemezsin ve sıcak da olamazsın bilmiyorum ben böyle düşünüyorum
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bi tane kadın bana bakışlarınla insan dövüyosun demişti onunla sohbet edene kadar tanımadıklarım hep aynı düşünür konuşmaya pek cesaret edemezler soğuk bi yapım var dıştan insanız sonuçta ön yargılı olmak doğamızda var nedense bende birini ilk görüşte sevmezsem hiç ısınamam mesela 
0 oy
(7,324 puan) tarafından
Resmen beni anlatmışsın canım ben de bu duruma çok karşıyım önyargı kötü bir şey. 
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben de kenardan asiri soguk gorunurum.soguk biriyim de asilnda,her kesle samimi olmayi sevmem.vicik vicik samimiyetsiz iliskiler pek bana gore degil ama yakin olduklarima da asiri bagliyimdir
0 oy
tarafından
Dış gorunuse gore yorum yapan insanlarida cok takmamak gerek ya lüzumsuz sonucta insanlarin ici pis olunca diline vuruyo cirkeflesiyolar cevap bile vermemek gerek cunku o laflari soyleyenlerde daha pislik laflarda vardir emin ol
0 oy
tarafından
Tabiki hayr ilk önce insanları tartıp biçerim daha sonra dış görünüşe gelirim . Örnmli olan kalp güzelliği ❤️
0 oy
(49,756 puan) tarafından
kılık kiyafet degil davranisa gorem bende ilk tanistigim zaman pek muhabbet etmem havali derler sonra degilmissin derler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 566 göst.
0 oy
5 cevap 514 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu

396,332 soru

11,855,554 cevap

35,949 kullanıcı

...