0 oy
664 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar eltim doğum yapacaktı ankaraya geldik neyse geldiğimizde beri benim oğlumu hor görmeleri falan tüm işini yapıyorum begenmemezlik bir laf eşimle birlikte geldik akşama çocuklara bakmaktan helak olduk kendisi hastanede abisi eve bile gelmiyor zorumuza gitti bazı şeyler bir an önce evime düşmek istiyorum benim oğluma huysuz nasil katlanıyorsun  falan diyor 18 aylık bebek daha daha çok şey var ama sinirlerim bozuk

13 Cevaplar

+2 oy
(4,110 puan) tarafından
Ayy deli misin bırak çık git canım iyilik olsun diye gidiyorsun daha bin teşekkür etmesi lazım ne demek beğenmemek çocuğunu hor görmek falan ne ayıp ya 
(4,110 puan) tarafından
Yok canım ne alaka niye sen kötü olasın başta güzel Bi dille uyar ben buraya sana yardımcı olmaya geldim sen kalp kırıyorsun falan diye baktın olmuyor toplanıp dönün evinize
(48 puan) tarafından
Üste çıkar hepsi benim üstüme gelir hır kere oldu eşimle ben kötü olmuştum bana dediki bana saygısızlık yapıyorsun demişti uğraşılmaz yani
(4,110 puan) tarafından
Ee daha önce de olmus olan kocanla senin arana olmus kusura bakma böyle insanın evine hala gitmekle sizde hata canım o zaman ne diyim daha
(48 puan) tarafından
Kimsesi yok eşim abisini sever sayar onun hatrina gidelim aklındaydı  bende huzursuz olmayalım diye tamam dedim ama bir insan hicmi iyilikten  anlamaz
(4,110 puan) tarafından
Anlamıyor demek ki canım sende eşine söyle yeter böyle muamele gördüğüm Bi yere daha gelmek istemiyorum beni de anla görüyorsun yaptıklarını diye bu son olsun de kurtul bence yoksa her seferinde bunu yaşarsın
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben yardıma gidicem Benim çocuğuma huysuz dicek yok öyle bir dünya valla kimse kusıra bakmasın ne kadar ayıp aşalayıcı
(48 puan) tarafından
Evet yapısı hep öyle oğlum  biraz fazla akilliydi ondan dolayı kıskanırdı kendi oğlu kolikti diye kıskandı hep
0 oy
tarafından
İşte canım herkes kendi terbiyesini sergiliyor 
(48 puan) tarafından
Aynen öyle cnm ne diyim
0 oy
(27,151 puan) tarafından

Evine git evineeeee

(48 puan) tarafından
Az kaldi eşimin hatrina duruyorum
0 oy
tarafından
Bacım bn de eskiden senin gibi eltimin her işine koşardım kullanıldığımı hissettiğm an bıraktım yapma sen de köle değilsin çocuğunla ilgilen madem huysuz
(48 puan) tarafından
Yok be kuzum keşke huysuz olsa ekini vurup  biyeri dağıtmaz  uyur eder bazen çok çığlık atıyor ona diyor yapacak biseyim yok başka birini cagirsalardi
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ah ah bizde baktık 5 gün hastanede evinde yine nankör yine anam iyilikte yaramıyor
(48 puan) tarafından
Yaranamazsin  işi bitene kadar herkes
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Karı koca ev işi yapıp,azar işitmeyemi geldiniz

Ya evinize gidin

Ya çatır catır cevabıni verin şu kıymet bilmezlerin
(48 puan) tarafından
Eşim susuyor bende olay çıkarmak istemiyorum kocamla bizi birbirimize takmya calisiyor aklın sıra Allaha biraktim
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Bir dakika durmam orda ne hali varsa görsün
(48 puan) tarafından
Elimde olsa şu saniye giderim sabahtan hosafini  ettim sutlacini yemekleri çocuklara da bakıyorum ama şimdi hastaneden gelecek herseye laf
0 oy
(7,099 puan) tarafından
Al esini cocugunu çık git evine teşekkür edeceğine burun kivirmakta neymis hadsiz
(48 puan) tarafından
Ah ah keşke gidebilsem şuan
(7,099 puan) tarafından
Kız öyle yapacaklar valla ben bi dk durmam bi güzel de yüzüne vururum ben buraya yardıma geliyorum sizin yaptiginiza bakın nankörler diye
(48 puan) tarafından
Akşama yemek yaptım kaynim dışarıda yiyip geliyor evden yemek yemedi hiç alındım bugün eşime diyorum da ne kadar takıldın bırak yemesinler diyor valla usandim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Fazla deger insani rezil edermis hic gitmesen senden iyisi olmaz.
(48 puan) tarafından
Gitmeseydim  laf ederlerdi dedik gidelim eşim izin aldı beraber bakalm çocuklara diye sürekli eşime emir veriyorlar cocuk gibi
0 oy
(207 puan) tarafından
Sende böyle bir insan için oğlunla ilgilenmeyip ev işlerini mi yapıyorsun. Çok afedersin ama sen kendini onlara yaranmak için yırtsanda onlar görmek istediğini görür sadece ve sende böyle içine atmakla kalırsın. Zaten yaranamayacaksın bırak iş gücü bari oğlunla ilgilen
(48 puan) tarafından
Asla çocuğumla ilgileniyorum ama herkeye  de kosuyorum  benim oğlum ılımlı  iş yaptırıyor yaparım gocunmam  ama zoruma giden oğluma laf etmesi arkamdan benim yaptığım seyleri begenmiyor
(207 puan) tarafından
Hepsi öyle canım yaparsın yaparsın ama bir türlü beğendirmezsin. Evi süpürmekte ne var Allah aşkına, ama benim kaynanam onu bile beğenmedi. Tabi yüzüme karşı değil arkamdan konuştu. Eğerki duyduklarımı yüzüme karşı deseydi bende o zaman ne diyeceğimi çok iyi bilirdim. Sen ne yaparsan yap yaranamazsın yani en iyisi yapmayacaksın
(48 puan) tarafından
Ben hayatta bir şeye çok inandırım  şartlar ne olursa olsun kişiliğinden odun verme karşındaki ne olursa olsun yani demem o ki bendeki huy ne olursa olsun biri benim ağzıma da etse böyleyim lafımı veremediğimden  değil kalpleri kırılır ortalık karışır şeyinden rabbim herkesin kalbine göre versin
(207 puan) tarafından
Amin canım allah hepimizin gönlüne göre versin ama bir taraftanda şöyle düşünebilirsin, sen üzülüp kafana takacağına başını ağrıtacağına bırak onlar düşünüp kafasına taksın, senin değil onların başı ağrısın. Eskiden bende herşeyi içime atardım o ladar takardım ki anlatamam. Eşim bana söylene söylene bana bi özgüvem geldi. Eşim her zaman bana derki benim annemde olsa bende olsam hiçbirşeyi içinde bırakma herşeyi yüzüne söyle, sen üzüleceğine o üzülsün derdi. Ve onu dinlediğim için asla pişmam değilim. Şimdi hesabıma gelmeyen birşey olduğu zaman bana laf attıkları zaman herşeyi yüzlerine vururum hiçbirşeyi içinde bırakmam, gerçektende ben sinirleneceğime onlar sinirlenip içlerine atıyor :)) sende içindekileri kus onlara çok güzel oluyor bir dene bence pişman olmazsın :)
0 oy
tarafından
Aaa ha.sbam seni mi beğenmemiş o da çok git anacim besle yetimi oysun gözünü hesabı yaranamazsin öylesine 
(48 puan) tarafından
Aynen canım valla gidecem evime az kaldi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Durmayın gidin ne halleri varsa görsünler.
(48 puan) tarafından
Gidecez kuzum az kaldi az

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 152 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde bombacımulayime (754 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 724 göst.
4 Eylül 2022 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 303 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,439 puan) tarafından soruldu