0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
..............

4 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benim kızım canım 2.8 çıktı tekrar aldılar yine yüksek çıkınca fakülte hastahanesine sevk etti orda aç karnına kan alıp baktılar çok şükür bir şey çıkmadı 6 aylıkken havuç yedir getir dedi en son bida ha bakalım dedi oda temiz çıkti çok şükür korkma sakın %80 yanlış çıkıyor dedi doktor genel de seninkide muhtemelen yanlıştır kaç çıktı sonucun. Ben ağlamaktan helak olmuştum 
tarafından
4.6 doğduğu gün alınan kan değeri sağlık ocağının aldığı daha belli değil sağlık ocağı aradıktan hemen sonra çocuk araştırma hastanesine gittik orda kanları alındı acilde sadece 1 değerine bakılmadı inişli çıkışlı dendi beslenme bölümüne en erken randevü cuma günü ağlamaktan üzülmekten günlerdir büyük oğlumlada ilgilenemiyorum
(1,772 puan) tarafından
Canım muhtemelen yalnısdir hiç sıkma canını doktor eşimin arkadaşıy dı randevu gününe kadar ağlamaktan mafolmustum doktor aradı genel de yanlış çıkıyor topuk kanı tok karnına alınıyor bu değer aç karnına doğru sonucu veriyor demişti dediği gibi oldu Rabbim inşallah şifa versin inşallah normaldir değerleri
tarafından
Inşallah çok teşekkür ederim yorumunuz için
-Reklam-
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Benim bebegiminde yuksek ciktii saglik ocaginda ikinci kez alindi cok sukur aramadilar bidaha sonuc kötüyse ariyorlarmis. Insallah ssenin bebegininde sonucu temiz cikar . Fakat genellikle ilk alinan kanlarda ya tüpler tam dolmuyomus ya bebegin sariligi ya enfeksiyonu birseyler etki ediyormus korktugunla karsilasma insallah
tarafından
Inşallah sarılığıda var düşmüyor bir türlü oda yüksek doğduğu gün alınan kan değeri yüksek çıktı sağlık ocağının aldığı daha belli değil gelmedi onun sonucu sadece hastane 5 tüp kan aldı ondada 1 değerine bakılmadı inişli çıkışlı dediler diğer kanları için beslenme doktoruna gözükmesi gerekiyormuş cuma gününden önce orayada sıra yok
0 oy
tarafından
İnşallah temiz çıkar canım. Geçmiş olsun akrabamin kızında var enzimler proteini parcalayamiyor onunla alakalı 
tarafından
Topuk kanı testinde çıktı.anne sütü yoktu mama kullaniyordu. Sana ne kadar vermen gerektiği için birşey demedi mi? Vücutta döküntü oldu. En çok yanaklarında oldu. Önlem alınmasi gerekilen hastalık canım.rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah iyi sonuçlar alırsıniz
tarafından
Şuan deri soyuyor el ve vücuttan doktorlar izindeymiş ilgilenenen yok açıkçası araştırma hastanesi sonuçta doktorun 1 saatte olsa olsa gelip bakması gerekiyordu yok ilgilenen
tarafından
Halen kimse gelmedi mi
tarafından
Yok yarına kaldı oda randevüsüz bakılırsa
tarafından
İnşallah bakılır canım.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Sonucunuz ne çıktı acaba
tarafından
Vücuttaki artışı devam ediyor bizim takipte şuan ne kadar sürede ne kadar yükselicek ona  bakılıyor önce vitamin sonra diyete başlanıcak
(1,850 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun dayımın iki oglundada var büyük olanın tedavisine çok geç başlandığı için şuan kanusamiyor.ama küçük olanı doğuştan tedavi gördü o gayet iyiydi . üzülmeyin nolur Rabbim dağına göre kar veriyor
tarafından
Inşallah bizimde sorun olmadan tedavisi başlar büyük olanın ne zaman fark edildi benim büyük oğlumada bakıldı onun için 80 sınırın altında dendi küçük oğlumun 300 geçti geçen testte biraz düştü olarak saymadı doktor kafa tadında çıkıntı fark ettim fenilinle bir ilgisi var mı bilmiyorum onunda bazı hastalarda kemikler ilgili sıkıntılar oldupunu duymuştum sizin çocuklarda öyle bir şey var mı
(1,850 puan) tarafından
Çok uzun zaman oldu doğalı belki şuan 25 yaşında falan. İnanin hiç bilmiyorum. Hatırladığım geç yürüdüğü bide akraba evliliği gibi yengenin ve dayımın aynı kanı taşıdığı.
tarafından
Bizimde aynı kan grubu ikimizde babasıyla taşıycıyız akraba evliliğide değil fakat denk gelmiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
0 oy
2 cevap 232 göst.
18 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
23 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 131 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu