0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar hemen konuya giricem evlendim evleneli görümcem var aynı yaşıtız evli yıldızımız falan barışmadı en son kendi küstü tekrar aradı falan barıştı onun için sadece büyük yengesi var beni kendince dışlıyor en son küstüğümnde kendi kendine engellemiştir beni sonra eşim ağzının payını verdi onuda engellemişti daha sonra kendisi aradı barılştı numaramı tekrar eklemiş ben hiç silmemiştim çocukça çünkü benim durumlarıma bakmıyor eşimin de sadece birine bakmış girmiş ben olgun davranmak istiyorum ama kendi bakmıyor falan ne yapmaya çalışıyor maden konuşuyorsun tekrar neden saçmalamaya başladın çözemedim gitti size aynısı yapılsa ne yapardınız 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Uzak dururum :D 

Hic zorlamaya gerek yok ☺️

(228 puan) tarafından
Dimi haklısın
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Mesafe koyarım canım o bakmiyorsa sende onunkine bakma kafana da takma ama kötü de olma yazarda yazarım ararsa açarım ama kendim ne yazarım ne ararım 
(228 puan) tarafından
Çocukça hareketi çok saçma güya umursamıyor bizi
(1,763 puan) tarafından
Sende umursama canım boşver napacaksin en büyük cevap susmaktir durabikdigin kadar uzak dur arama sorma cvp verme sende bakma
(228 puan) tarafından
Zaten uzak duruyorum kendisi saçma sapan hareketler yapıyor
0 oy
tarafından
Hiç umrumda olmaz oynasın oyalansin kendi kendine mümkün değil muhattabım olamaz öyle biri ;)
(228 puan) tarafından
Yok artık zaten iyice saçmalamaya başladı
tarafından
Zaten sen onu ciddiye almadığın için saçmalık da pik yapmış ") umursamamak en güzeli inan ki
(228 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun cnm

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 309 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 189 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 620 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu