0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Kizlar 16 yaşında erkek kardeşim var bir akşam arkadaşıyla gezerken parkta bir kızı bir oğlan dovuyormus kızda yardım istiyormuş abla aklıma siz geldiniz diyor arkadaşlar gittik kızı kurtardık bir tane ben vurdum oglana bir tanede arkadaşım vurdu kız kaçtı gitti oğlan da dedi tanımıyoruz oğlanı dedi. Sonra oğlan gitmis darp raporu almış ve raporda %40 kalici isitme kaybı almış.sikayette bulunmuş bunun üstüne kardeşim ve arkadaşını polisler almış ifadeler filan şikayetçi olan oğlan şikâyetini geri çekmiş polislerde konuyu kapattık demisler sonra savcı çağırmış olayi dinlemek için filan kamu davasina döndü demiş snra kağıt gelmiş dosya kapatıldı diye.savcı dosyayı mahkemeye sevk etmeden kapatmış ama yerine baska bir savci gelmiş ve dosyayı yeniden açmış kasten adam yaralamadan da 6 ay ile 2 yol arasına yargilanacakmis ne olur bu davanin sonu ya 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kavgadan kimseyi almıyorlar merak etme
(1,763 puan) tarafından
Ama kalici işitme kaybı raporu almış engelli duruma geçmiş Cnm
tarafından
O kadar dovmuslermi ki
Vermiyorlar canım hagsb veriyorlar para cezası veriyorlar
(1,763 puan) tarafından
Yok bir tane vurduk diyor bir ben tokat attım bir arkadaşım diyor raporu nasıl almış bilmiyoruz avukatlarda rapordan dolayı net birşey söyle yemiyorlar mis
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
hic bisey olmaz 
(1,763 puan) tarafından
İns ya rapor isi bozuyor %40kalici işitme kaybı raporu almış ve engelli gözüküyor
0 oy
(2,011 puan) tarafından
kadir şeker miydi neydi aynı onun davasına dönmüş bu dünyanın adaleti yok maalesef alır mi alir ceza kız da ifade vermemiş mi 
(1,763 puan) tarafından
Ya oğlan şikayetini çekmiş dosya kapatilmis ama yeni gelen savci açmış ve diyormuş yani %40 kalici işitme kaybı var oğlanı engelli durumuna sokmuslar bu dosya kapanmaz diyormuş
(1,763 puan) tarafından
İlk savciya vermiş canım  oda dosyayı kapatacağım demiş ve dosya kapanmış yazıda gelmiş ama yeni savci gelince o yeniden açmış dosyayı
(2,011 puan) tarafından
inşallah almaz ne deyim o serseri de başka kızları dovsun dursun dışarda bizim ülkede adalet bu kadar iste
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Tecavüzcüler dışarda dolaşırken kardeşini alırlarsa ben böyle bir adalete ne diyeyim haberlere çıkın canım asla kabul etmeyin
(1,763 puan) tarafından
Ailem haberlere çıkmaz canım ama 16 yaşında daha küçük savci diyormuş ki adamı engelli biraktiniz serbest mi gezeceksiniz diyormus
(1,145 puan) tarafından
Tövbe yarabbim o kızı öldürseydi ne olacakmış
0 oy
(119,319 puan) tarafından
ilk mahkemelik olayiysa 5 sene icinde bi daha suca karisirsa bu davaninda cezasini alir bu olaydan yirtar ama 5 yil onemli
(1,763 puan) tarafından
Ya almaz demi daha yaşı küçük okuyor savcı da ifade de demiş ki adamı engelli birakmissiniz serbest mi gezeceksiniz filan demis
(119,319 puan) tarafından
bisi olmaz en fazla para cezasi alir oda taksitlendirilir falan ama oyle hapis yatmaz korkma
(1,763 puan) tarafından
Hadi ins kardeşimin de aileminde psikolojisi bozuldu ailem kardeşime hiçbirşey demiyor korkar kendine birşey yapar diye
0 oy
tarafından
ıyı osmanlı tokadı atmıs sanırım yuzde 40 ısıtme kaybı yasatmıslar helal olsun ellerıne saglık oh ıyı yapmıslar ceza almazlar sıkayette gerı cekılmıs kendılerını savunduktan snra bısı olmaz bırde parkta kamera goruntusu vs varsa bulup olay hakıme ızletılebılır
(1,763 puan) tarafından
Yok Cnm kamera maalesef
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Kamu davasına düştüyse para cezasına çeviriler.
(1,763 puan) tarafından
İns canım tek öyle olsun ya onada raziyiz
0 oy
tarafından
Hic birsey olmaz en kötü ihtimal şu olur 5 yıl denetimli serbestlik verir o da 5 yıl kavgaya karışmayacak
(1,763 puan) tarafından
İns ole olur ona da raziyiz
tarafından
Icini rahat tut canım.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
İyi bir avukat tutarsanız denetimli serbestlikle kurtulabilir. Eşim de daha önce kavgaya karışmıştı. Karşılıklı şikayet olmuştu. Karşı tarafın darp raporu vardı eşimin yoktu. Bir kaç kez mahkemeye gitti. Para cezasi ödedi beraat etti. Sizde şikayet de geri çekilmiş.avukat tutarsanız daha kolay olur diye düşünüyorum.  
(1,763 puan) tarafından
Tutacaklar canım 6 m istemiş davaya bakmak icin sadece raporun kalici hasarli olmasi risk diyormuş ama yasıda küçük diyormuş biraz mahkeme insiyatifine kalır diyormuş avukat yani pozitif yönleri ve negatif yonleri eşit dusuyormus
0 oy
(48,671 puan) tarafından
işte bu yüzden kadinlar dayak yerken kimse.ayirmak istemiyo. insallah kardesin ceza almaz küçücük yasiyla kocaman adam gibi davranmis 
(1,763 puan) tarafından
Ailem çok kötü durumda bir evin tek oğlu hep üstüne titrediler iki kız bir erkeği abla siz geldiniz gözümün önüne o yüzden yaptım diyor :(
(48,671 puan) tarafından
kiyamam ya cok masum inşallah ceza almaz. simdi eski dosyalar aciliyormus muge anlida demisti
0 oy
(72 puan) tarafından
Yanlis anlamada kardesin hoc mi haber izlemiyor artik şiddet gorunce direk polisi aricaksin yoksa ayni kadir seker cinayeti misali suçun yokken senin üstüne kalır kimse kusura bakmasın 
(1,763 puan) tarafından
Abla siz aklıma geldiniz o yüzden tutamadım kendimi diyor. Kiza tasla vuruyordu diyor
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm öyle derler iki taraf şikâyetçi olmasa olay kapanır 
(1,763 puan) tarafından
Kapanmıştı zaten canım ama yeni helen savcı dosyayı tekrar açmış adamı engelli sınıfına sokmuslar nasıl kapattiniz demiş mahkeme kağıdı geldi
(2,564 puan) tarafından
Tm cnm  karşı taraf ben şikayetçi değilim dese kapanor
(1,763 puan) tarafından
Canım kalici %40 işitme kaybı raporu almış yani %40 işitme engelli kalmış olayı o karistiriyor zaten gecoce hasar olsaydı bu kadar uzamazdi
0 oy
tarafından
Hiç bir şey olmaz korkma..
(1,763 puan) tarafından
Hadi ins ya :(
0 oy
tarafından
Bi tanıdık adamın birini komalık etti sonuç aldığı ceza ertelendi 5 yıl içinde birdaha işlerse aynı suçu o zaman ceza alır canım merak etme bişey olmaz 
(1,763 puan) tarafından
Hadi ins canım okulu yanmasın da tek para cezasina filan raziyiz
0 oy
(670 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz  bizim birtane abla var 2 kişi dövdü 3. 5 sene içinde doverse 1500 TL para ödeyecek onun için karismiyo kimseye:-):-):,-)
(1,763 puan) tarafından
Hadi ins canım ya vallaha psikolojimiz bozuldu
(670 puan) tarafından
Allah izniyle bişey olmaz canım
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Korkma hiç bir şey olmaz en fazla para cezası gelir 
(1,763 puan) tarafından
İns canım iste avukatta diyormuş ki %40 işitme engelli kalmış gozukuyor ya o isi karıştırıyor demiş ama yasi da küçük olayda kadın kurtarma filan var mahkemede savunmamizi yapacağız demiş normalde farkli bir durumda tutaklanirdi kesin demiş ama yas kadın kurtarma vs bunlar tahrik indirimi filan demis
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim de kaynım arkadaş kurbanı oldu 1 ay içerde kaldı savcı demiş 5 yıl olaylara karışırsa yeniden tutuklama olur diye inşallah kardeşin ceza almaz 
(1,763 puan) tarafından
İns Cnm ya kalici işitme kaybı var ya %40 işitme engelli gözüküyormus vurduğu kişi ama kardeşimin bir tokadiyla mi %40 işitme kaybı oldu belkide önceden vardi böyle bir durum yani
0 oy
(4,275 puan) tarafından
Inşallah hiç bişey olmaz canım bende zannetmiyorum bişey olacağını 
(1,763 puan) tarafından
İns canım tek para cezasina filan raziyiz
(4,275 puan) tarafından
Aynen canım inşallah öyle olur
(4,275 puan) tarafından
Ceza yemektense
0 oy
tarafından
Canm şikayetini geri çekmiş hiç bir şey olmaz insanlar birbirini öldürüp şikayetçi olmuyor hapse girmiyor kardeşin hiç girmez inanki böyle şeyler ailemin kardeslerimin çok çok geldi başına büyük ihtimalle para cezasına çevrilir babamlar az kavga etmedi çok kötü Kavgalar hemde hepsi para cezasına çarptırıldı kardeşim askerde kavga etti yine para cezası o yüzden rahat ol oğlan şikayeti cekseydi evet belki hapse girerdi ama çok şükür çekmiş şikayetini bir şey olmaz inşallah
(1,763 puan) tarafından
İnşallah cnm tek para cezasina raziyiz biz ya geleceği yanmasın da
tarafından
Yanmaz canm bir şey olmaz parasini verir geçer gider adam şikayetçi bile olmamış savcı söylese bile mahkeme karar verir buna yani
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Hey allahim ya inşaallah almaz ceza 
(1,763 puan) tarafından
İnşallah cnm şimdi burdaki şeyleri anneme okudum annem çok üzülüyor babamda öyle bir evin bir oğlu korkuyorlar mahkemede filan korkar kendine birşey yapar diye kardesim de iyice içine kapandı

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
0 oy
7 cevap 112 göst.
0 oy
4 cevap 105 göst.
24 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eminekarakas (17 puan) tarafından soruldu

379,837 soru

11,370,211 cevap

34,853 kullanıcı

...