0 oy
286 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Bunu diyen eşim oluyor izinlide olsa gününü bizle geçirmez kızdım izinlidin vakit geçir bizle 7/24 evdeyim 3 çocukla tek nereye çıkayım dedim bana dedigi mahkeme duvarı suratlisin ondan evde durasim gelmiyor diyor napayım sürekli gülücük mu atayım üç çocuk var bakımla bana ait ikisi tuvalete gitse bile ben göturuyorim daha çocuklar beceremiyolar birinin altı bezli düşünün gün içinde kaç kere lavaboya görüyorum bu sadece gün içinin bir kısmı akşam 10 da geliyor beyefedndi gelince bnden kahalaha bekliyormuş ben mi yaniliyorim yanlış yapıyorum anlamıyorum artık cidden

6 Cevaplar

+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Mahkeme surat isen biraz isine yardim etsin sende dinlen guler yuzlu olurum diyeydin ne bekliyo acaba aksama kadar ugrastigin sana yetiyordur cilve mi bekliyo acaba
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hiç anlamıyorlar ,bizim de annelikten çıkıp biraz ilgi biraz hava almaya ihtiyac duydugumuzu

Beraber bişeyler yapalım diyosun bir de sanki çok zor hayatı paylaşmayı oğrenmeleri lazım
0 oy
(4,697 puan) tarafından
Sende haklısın 
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Sana az yardım etsinde yüzün düzelir o zaman lafa bak ya sinir oluyorum böyle anlayışsız densiz insanlara...
0 oy
tarafından
Ya bizfe insaniz.ruh halimiz her an deyisiyor.benim esimde bazen sen yuzuk asik olanda eve gelmek istemiyorum siyor e b2ndede 3 cocuk okul ev ders yemek yardim edenimde yok.napiyim yoruluyorum.uykusuzlukda beter ediyor.anlamiyorlar
0 oy
tarafından
Rabbim herşeyden önce hayırlı eş nasip etsin ❤️ valla çok zor öylesiyle uğraşmak Allah yardımcın olsun inş cnm ☺️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 109 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde pembesever (152 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 140 göst.