0 oy
244 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (37 puan) tarafından

Hayırlı geceler :) doğum sonrası kilolarınızı nasıl verdiniz acaba 9 ay olcak doğum yapalı rahatsız etmeye başladı artık :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Veremedim :D.           

(37 puan) tarafından
Nasıl gider acaba göbek aldı başını gidiyor iyice rahatsız etmeye başladı kıyafetlerimin ayakkabılarımin içine giremiyorum :-)
-Reklam-
0 oy
tarafından
karnım kaldı
(37 puan) tarafından
Diğer bölgeleri nasıl erittin
tarafından
ben yemekten ekmek kıstım evde de hep hareketler yapıyorum mesela üst bacak ise sorun yağ değil kas haline getirmeye bak youtu.be video izle
(37 puan) tarafından
Bende kisayim bakalım gidicek mi bazen yapıyorum hareket ama her zaman değil genelde yürüyüş yapıyorum
0 oy
tarafından

4 gündür tam gaz devam aşırı abur cubur yemeye başlamışdım derken bir çıkdım tartıya 62 den 64 e yükselmişim çayı şekersiz içiyorum abur cubur kesdim azar azar yiyorum bakalım yapabilecekmiyim

(37 puan) tarafından
Bende ne zaman niyetlensem hep kalıyor
tarafından
Şu anda devam ediyorum tabi akşam biraz dayanmak zor geliyo 7 fen sonra yemeyince
(37 puan) tarafından
Aynen aslında zor bişiyi yok da biz tutamıyoruz kendimizi
0 oy
tarafından
4 kilo var.Ama vermek için bı çabam yok burada postları okurken yine yemek yedim 
tarafından
Ben birşey yapmadım emzirdim. Bol su içtim
(37 puan) tarafından
Emzirirken ne kadar yersem yiyim kilo almazdım ama oğlum 5.5 aylıkken bir anda bıraktı emmeyi
tarafından
Şimdi yediğin olduğu gibi sana kalıyor. Porsiyon küçült yemek aralari çok uzun saat olmasın
(37 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor valla. Öğlen ve akşam yiyorumda gece de annemle çiğdem falan yiyoruz onu bıraksam aslinda
tarafından
Çekirdek yeme. Olduğu gibi yağ.
0 oy
tarafından
62yle girdim 52yle ciktim baciko kalmadi bisi 
0 oy
(7,411 puan) tarafından
hep esımın yuzunden aldım cok zayıfsın dedı yedırdı herseyden sımdı veremıyom bıda hamıleyım 24 haftalık 6 gunluk dogumdan sonra kaldı kılo verme
(7,411 puan) tarafından
canım daha ılk gebelıgım ben 55 kılo bılandım evlenmeden once kocam kılo aldırdı sonra hamıle kaldım 83 kılo oldum
(37 puan) tarafından
Bida yazısını yanlis yere bağlayıp okumuşum cnm k.bakma :) bnmde var bı 30 kilo kadar fazlalık işte de nasil gidicek
(7,411 puan) tarafından
vals ben yesıl cay kulanmıstım hamıle olmadan once kılo vermek ıcın 3 kılo bılan vermıstım ama sonra hamıle oldugumu öğrendim bırakmak zorunda kaldım
(37 puan) tarafından
Emzirirken içiliyor mu o cay
(7,411 puan) tarafından
ıcılıyo dıye bılıyom ben dogumdan sonra tekrar kulancem ben
0 oy
(12,494 puan) tarafından

İlk doğumdan kalanlar duruyor hala 2. Çocukta versin ama hala şişkoyuuummm:woot:

0 oy
tarafından
Ben rahatsızım da onlar bende çok rahat yerlerini sevdiler gitmiyorlar ")
(37 puan) tarafından
Al benden de o kadar:)
0 oy
tarafından

78 kilo ile doğuma gittim 63 kiloya düştüm ama tekrar aldım kiloları şimdi diyetteyim 

(37 puan) tarafından
Diyetisyene mi gittin cnm
tarafından
Hayır zor bir doğum geçirdim kendiliğinden gitti şimdi kendim sağlıklı beslenmeye geçtim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 233 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde S123456789 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
18 saat önce Diğer kategorisinde Nurtopum (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sedadz (600 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,461 cevap

34,862 kullanıcı

...