0 oy
335 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Doğum yapali 4 ay oldu zaten sezaryen bitirdi beni bir türlü iylesemedim şuanda hastayım geçen haftalar grubtim iyi olamadan ishal oldum kendimi çok halsiz hissediyorum dün aynaya bı baktım gözler çökmüş bıyıklar pos biyik yolunda ilerliyor 

10 Cevaplar

+6 oy
(44,714 puan) tarafından
Kizz nasıl rahat ediyon kocandan cekinmiyo mu ben onca işin arasında arada derede kan ter içinde de olsam ağda bantlarım var onla 5 dakikada şıp sak hemen hallediyom kendimde çok rahatsız olurum hemen
(6,053 puan) tarafından
Bu tam olarak ben ☺
(44,714 puan) tarafından
olede durulmuyoki:D
(6,681 puan) tarafından
Aynen canim tuy konusunda cok hassasim
(12,856 puan) tarafından
Bende inanılmaz rahatsız olanlardanım :)
(44,714 puan) tarafından
Daha uçları görününce sanki bı ağırlık çöküyor bana:D
tarafından
Aynı ben :D hiç zamanım olmasa da kas biyiga ayirjrim tüylere son vermesem için rahat etmez
(22,070 puan) tarafından
Bende valla bi elimde cımbız bi elimde ayna kizi ayağımda sallarken bile alabiliyom tobe duramam maho ağa gibi :D puahahaha
tarafından
Akşam derini uyuturken flaş ışığıyla aldığımı bile biliym :) benm kız beşiğinde  benm piş piş dememle uyuyoda :)
(44,714 puan) tarafından
Edoş cımbız la niye alıyon kizz o daha sert cikariyo ağda yapsana bantları çok pratik oluyo hemde
(22,070 puan) tarafından
Surekli cımbızla al kanka sert neyim çıkmaz ben hep cımbızla alirim :D ağda yapınca orası kizariyo kırmızı kırmızı noktalar oluşuyo benim yüzümde:D
(44,714 puan) tarafından
Bende bişey olmuyo demek sana yaramiyo bı cımbız denedimde hemen sertçe çıktı bida degdirmedim cımbız tek Kaşim'da kullaniyom
tarafından
Cımbız beni de sinir ediyor . İki saat cımbızla alamam . Ağda atıyorum ben bir saat kırmızı kırmızı geziyorum ama geçiyor :)
(44,714 puan) tarafından
Hee iste ağda bı kere cırt cekiyon bitti pratik yani:D onu demek istedim edosa ne ugrasiyosa cımbızla teeek tek tekk sjsjsj
tarafından
Evet ya pratik iki dk
(22,070 puan) tarafından
:D elim agriyo bide pauahahahahahaah
(44,714 puan) tarafından
Al işte :D
tarafından
İşte fark etmemişim yoksa bende çok rahatsız olurum tüy hiç sevmem aynaya bakmayali çok olmuş demekki
(44,714 puan) tarafından
Kız nasıl fark etmiyon yaaa 4 ayda hiç aynayada bakmadın kendini görmedin mi elindemi yüzüne gitmedi anlamadin :D
tarafından
Kız bıyık 4 aylık değil iki haftadır sürekli hastayım oda uzamis baya 4 aylık olsa herhalde kafayı yerdim
(44,714 puan) tarafından
Heee şimdi anladım :D dedim heralde bu karı 4 aydır bıyık uzattı puhahah
(22,070 puan) tarafından
Ula derya 4 ay da biyik ne olur sen biliyonmu :DD
tarafından
Orman kackinina donerdim herhalde hamilelikte hiç çıkmadı bıyık. Sivilcelerin filan yok oldu şimdi yeni yeni cikiyorlar
(44,714 puan) tarafından
Yaaa suss su an gülme tuttu
-Reklam-
0 oy
(7,745 puan) tarafından
4 ay olmuş artık canım kendini topla
tarafından
Sürekli halsizim bu ay ilkin çaba sarfediyor idim şuan çok kötüyüm çocuklarım okula gidiyor hayat sabah ezanı başlıyor birde oğlum birinci sınıf
(7,745 puan) tarafından
Burada genelinin öyle canım. Çocuğu olanlar genelde erkenden uyanıyor yani bu bir mana değil ki. Bir de ilk çocuğun sanmıştım. Kendini toplamalısın. Bu böyle olmaz.
0 oy
(1,253 puan) tarafından

4 aymi. :O:O  ilk sezeryaninmj

tarafından
Evet ilk zaten iki aya yakın çok kötü idim şimdide sürekli halsizlik bı iş yapsam belim ağrıyor
(1,253 puan) tarafından
Cnm kalkip hemen yuruseydin yattimi sezeryan da kalkamiyirsun bnm 1 hftada iyileşti hep yürüdum ikincide aklnda olsn yatma cok fazla
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Seni cok iyi anlıyorum canim... Aynaya bile bakmamisim aylarca öyle uzun uzun... 

Çok şükür esimde pos bıyıklı da olsam laf etmez... Ama kendini kötü hissediyor insan kimse degil kendin icin bi kuafore gidip de aldirsan da olur cnm.
tarafından
Aldım dün ama zoruma gitti eşim benim de ses etmiyor bende hiç farketmemisim ruh gibiyim hayatım gece bebek gündüz çocuklar uyku yok bide benim uyku problemi vardı iki bebek kalkıyor ise gece 5 kere ben uyanıyorum
(7,791 puan) tarafından
Yani canim olabilir bosver her seyimizle mükemmel olmak zorunda degiliz..
Oyle bi iddiamiz olsa anne olamazdik insanoglu aciz sonucta bı gün manken gibi gezersin bi gun pasakli :D hic zoruna gitmesin bebeginde buyudugunde her şey rayina oturacak elbet :)
0 oy
tarafından
Topla kendini artık ama 4 ay olmuş . Ağda bantları var onlardan al hemen aliver bıyığini öylede dolaşma artık :))
tarafından
Aldım kız almazmiyim görünce hemen müdahale ettim
0 oy
(760 puan) tarafından
Neden bu kadar geç toparlandın kız sezeryan oldum bende emek sarf etmelisin iyileşmek için yat yat olmuyor daha da kötüye gidiyor Amaliyatın 2 günündün hep yürüdüm bebeğimi aldım kucağıma öyle iyileştim 

Ama ara sıra yine sızıltı gibi oluyor 2.5 ay
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Kız buraya yazana kadar alıverirdin 

Multi vitamin mi alsan halsizlik için
tarafından
Onu bende düşünüyorum ebeye gittiğimde doktora yazdiracafim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Eee alsana kiz 5 dakkandami yok 
0 oy
tarafından
Kız yapışkanlı ağdalar var elde ısıtmalı bnmde bebeğim küçük uyuduğumda hemen alıyom ben bugün gene alıcam mesela 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Dört ayda nasıl iyilesemedin bacım millet o sürede ikinciyi yapıyor
tarafından
Bir bilsem ki hala belim ağrıyor.bir ev supursem iki gün kalkamıyorum
(1,897 puan) tarafından
Kış sezaryen felan alakası yok o dediğinin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 396 göst.
22 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu
0 oy