0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar kayinvalidem  yanımda cumartesi doğumum  var . Tahmin edersiniz ki gunlerim pek iyi geçmiyor:( zaten doğum stresim var . Kayinoederim hasta gelemedi .  Çok ta iyi bi adamcağız.  Gelemedi doğuma.  Kayinvalidem de bebek 15 günlükken  arabayla gidelim istanbula dedi .Bende açıkçası daha fazla kalsın istemiyorum yanımda bunaldim. Gidelim diyorum 1 hafta durur geliriz . Çünkü bunaldim bu kadınla.  15 günlük bebeğime  arabayla güzelce giydirip gitsem hasta falan olmaz demi :( 

6 Cevaplar

+1 oy
(48,459 puan) tarafından
o niye tek gitmiyo
(270 puan) tarafından
Ah sorma :( kadın inat.  Tutturdu bebeği dedesi görsün diye inan o kadar nefret ettim ki  yüzünü göresim  yok eşim hatrına bisi demiyorum.  En azından bırakır geliriz diyorum daha da görmem.  1 sene
(48,459 puan) tarafından
dedesi gelsin görsün 15 günlük bebeğe yazik gunah
-Reklam-
0 oy
(270 puan) tarafından
Bu arada 5 saat istambul bize 
0 oy
tarafından
Kendi gidemiyor mu neden sizde gidiyorsunuz ki 
(270 puan) tarafından
Inadindan.  Ya zaten depresyondayım doğum önce sancılarım var iyi değilim.  Bi de bunu çekiyorum. Biz gitmeyelim desek kalır diye korkuyorum . Ve kalmasını istemiyorum daha fazla
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bn yaptim cnm yozgattan antebe geldim 700kusir kilometre sukur bir problem olmadi 
(270 puan) tarafından
Kaç günlük tu bebiş canim
(1,763 puan) tarafından
17 cnm 7.5 saatlik yoldu molalar disinda
(270 puan) tarafından
Umarım benim bebeğim de sağlıklı sıhhatli gideriz çok teşekkür ederim canım . Allah bebeğini size bagislasin
(1,763 puan) tarafından
Amin cnm bende dogum icin ailemin yanina gittjm 17 gunlukken dondum doktoruma danistim birsey olmaz dedi zaten cogu saati uyudu cnm yeni dogan cok uyuyor pusey varsa koy yerlerstir Ben port bebeye koydum uyandiginda besledim araba da geri hemen uyudu
(270 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim canım
0 oy
(12,509 puan) tarafından

11 günlükken gittim bisey olmaz canım insallah

Da dede niye gelmiyor 
(270 puan) tarafından
Sen kaç saat gittin :( ay bu lohusa depresyonu falan çok kötü biseymis  cumartesi dogurucam ama şimdiden girdim normal mi
(12,509 puan) tarafından
Smdi bunları düsünme bence :) bebeğine odaklan :) çok stres yapmışsın sakin ol :) 4.5 saat canım
(270 puan) tarafından
Kayinvalidem in takıntıları var . Sürekli el yıkama hastalığı var ve bana pis muamelesi yapıyor:( daraldım su  sesinden bile nefret eder hale geldim . Eşim işi gereği uzaktı o da bu akşam gelicek inşallah
(12,509 puan) tarafından
Yaaa :/ esn gelince daha rahat edersin insallah canım
(270 puan) tarafından
Inşallah canım inşallah teşekkür ederim
0 oy
(108 puan) tarafından
Kendi arabanızsa canım pusete yatır kemerini tak güzelce tüm yol uyur sıkıntı olmaz kaç saatlik yol bilmiyorum ama bir karın doyurma ve bez için alırsın kucağına genelde araba da yol sesi uyutur bebişleri 
(270 puan) tarafından
5 saat canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 239 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 168 göst.
26 Ağustos 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Peri Ali (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 239 göst.
28 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...