0 oy
1,752 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 3 gün önce bizim kapıyı bir adam çaldı bende korktum açmadım eşime söyledim seni biri takip etmiş dedi bugün yine o kişi kapıyı çaldı o an ben kardeşimle konuşuyordum 5 dk sonra kaparım eşimi aradım dedimki yine kapı çaldı o kişi olabirilir kapıcıyı ara kanarya baksınlar kamara bozulmuş adam dediki niye hemen haber vermediniz eşim beni aradı bana öyle bir kötüler ettiki çok kötü oldum bana ve aileme çok kötü kurifler etti sen kadın olmazsın sen manyaksin ağza alınmayacak laflar etti ve senin üstüne kadın getirecem deki kizlar birde burada soyluyemiyorom ailenle ilişkiye girerim senin önünde dedi ben bu asama ne diyecem biliyorom 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Umarim çocuğun yoktur eğer varsa sakin bu erkeğe emanet etme 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende yaptığida yazdıklarıda iğrenç birşey eğer bir erkek kardeşiniz veya abiniz var ise herşeyi anlatın yoksa da ailenize anlatin babanız konuşsun bu ne böyle bu adam herşeyi yapar zaten saygı bitmiş baksanıza sizi sahipsizmi sanıyor bu ne curret
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Ay o nasıl bir terbiyesizlik ya Allah ıslah etsin iğrenç şey yani of migrenim tuttu benim bile bu nasıl bir beyin her gün nefret ediyorum biraz daha erkeklerden ya
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O adamdan tez vakitte kurtul bacim sana vereceğim tek akıl.bu 
0 oy
tarafından
annenle ilişkiye girerim diyecek kadar küfür ettiyse  o adam neler neler düşünüyor yaaa ben olsam bu lafların altında kalmaz defolur giderdim inan  ne demek yaa aklım almıyor kadın getirmek felan demekki hep dusunuyo bunları 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ve sen hala  o adamla  aynı evdesin  öylemi  sana  ağır laf söylemek  istemiyorum  ama  senin  hiç   kadınlık  gururun  yok mu  ve bu lafları  terbiyen  nasıl  kaldırıyor o hadsiz  insana  bu lafları  nasıl soyletirsin  aileni ağzında  sakız  yapmasına nasıl  göz yumarsın yazık  çok  yazık  gerçekten 
0 oy
tarafından
Kendi namusuna dil uzatan adama diyecek lafım yok cnm kusura bakma
0 oy
tarafından
Agzim açık okudum terbiyesiz pislik. 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Seni o doğurmadı büyütmedi bide üstüne o insanlara küfür mü ediyor ****** oğlu ha.yvani pe.ze.venk adı şeytan kaç kurtar kendini ne demek ya annene babana bacılarına böyle söyliyerek adami ben napalim biliyormusun 
0 oy
(119,279 puan) tarafından
o adama esim deme yol yakinken kac git bosa onu ailenle iliskiye girerim diyenden koca olmaz
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allahım kinamiyorum evlerden uzak olsun oyle es Allah sana sabır versin
0 oy
tarafından
Ne kadar iğrenç bı laf mide bulandırıcı. Allah yardımcın olsun ne diyim öyle bı adam çekilmez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 653 göst.
0 oy
4 cevap 218 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,598 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 734 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 516 göst.
5 Ekim 2018 Aile kategorisinde Deniz19 (96 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...