0 oy
1,750 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar 2 3 gün önce bizim kapıyı bir adam çaldı bende korktum açmadım eşime söyledim seni biri takip etmiş dedi bugün yine o kişi kapıyı çaldı o an ben kardeşimle konuşuyordum 5 dk sonra kaparım eşimi aradım dedimki yine kapı çaldı o kişi olabirilir kapıcıyı ara kanarya baksınlar kamara bozulmuş adam dediki niye hemen haber vermediniz eşim beni aradı bana öyle bir kötüler ettiki çok kötü oldum bana ve aileme çok kötü kurifler etti sen kadın olmazsın sen manyaksin ağza alınmayacak laflar etti ve senin üstüne kadın getirecem deki kizlar birde burada soyluyemiyorom ailenle ilişkiye girerim senin önünde dedi ben bu asama ne diyecem biliyorom 

34 Cevaplar

+2 oy
(6,811 puan) tarafından
1 kapıyı falan kişinin seni takip ettiğini esin nerden biliyor ki seni biri takip etmiş deyip laf atılıyor ortaya

2 kaç kurtar canım valla ne demek ailenle ilişkiye girerim demek 

3 bu adamdan herşey beklenir belki ki kapıya adamıda kendi yolladı ki seni biri takip etmiş diye biliyor 
tarafından
bende öyle düşündüm nedense. biri kapıya geliyor ve adam seni takip etmiş diyor. bunun niyeti başka zaten bahane arıyor belki böyle olay çıkarıyor üstüne evleneceğim diyor kim bilir neler düşünüyor
(6,811 puan) tarafından
Valla allah ıslah etsin namus yoksunu
tarafından
Adam sapik.
tarafından
Cnm kapıya gelen kişi faturayı bırakmak için gelmiş
-Reklam-
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Ne saçmalamış o sapığın biri seni rahatsız etmiş diye sen mi suçlu oldun senin kocanin o yaratıktan ne farkı kaldı 
(3,462 puan) tarafından
Benim annemin kardeşimin kulağı duya duya küfür etti Bi taraflarına utanmadan şimdi de yüzlerine bakiyo
(14,428 puan) tarafından
Helal sana kız
(3,462 puan) tarafından
Haksiz miyim canım orospuyu kendine layık gören gavattir
(14,428 puan) tarafından
Sen susturabilmissin
Darısi bu lafları duyp cevap veremeyenlere olsun
Sonuna kadar haklısin
(3,462 puan) tarafından
Namusun sadece kadına özel bisey olmadığını anladığı için sustu namus erkektir kadın değildir
0 oy
tarafından
Oha oha kocanda ahlaksizmis kac kurtar kendini  hem kocandan hem adamdan
0 oy
tarafından

Bu nasıl terbiyesizliktir ve hala o adama ne diyceni bilmiyorsun g. Awata bak sen ş. Resfz adi haysiyetsiz

0 oy
(731 puan) tarafından
Bir insanın diline alabildiğini aklına alması da kolay olur bununla evli kalınmaz güzel kardeşim ailenin namusuna kadar dilini uzatıp uçkurunu dayadı ise aynı çatı altında verdiğin 1 bardak su bile fazla ona boşa bunu 
0 oy
tarafından
Allahim yarabbim bu ne biçim terbiyesizlik yaa Rabbım yardımcın olsun bacım
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Pek bişey anlamadım ama o adamdan koca olmaz
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Kocana diyecek söz yok. Adam geldiğinde kapıyı açıp komşularına bağır polis çağırın sapık var diye. Adama sesini çıkartmazsan daha çok gelir.
tarafından
Korkuyorum cnn açmaya birde bana attığı msj bak
0 oy
tarafından
Kavgada söylenmez eşinşn söyledikleri bu nasıl bir insan ya utanmaz arlanmaz 
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Eşin mi bunları dedi? Çok saçma. Bunlar diyen yapar da sapık zihniyetli
0 oy
tarafından
Kızlar msj bakın ne dediğine 
tarafından
Niye ailene haber vermiyorsun atsana anana babana sana yazdıklarını şerefyoksunu
tarafından
Seni kesinlikle yanlış yönlendirmek istemiyorum ama kocanın yaptığı terbiyesizliğin daniskası. Yani insan bu kelimeleri ağzına almaya utanır bu ne utanmazlık kusura bakma ama tek kelime ile Şeref yoksunu ben bir dakika bile beklemez onu aileme söyler pılımı pırtımı toplar ailemin yanına giderdim tek akıllıca hareket bu ne hali varsa görsün ayrıca ağlaması gereken sen değilsin sakinliğini Koru s.i.k.t.i.r.e.t onu
0 oy
(802 puan) tarafından
Sana küfürler saydiracagina daha korunaklı güvenlikli bir sitede oturtmaya çalışsın.
0 oy
(127 puan) tarafından
Yuh vallahi yuhhh eşin de hakaret etmeye dünden hazırmış. Günahına girmek istemem ama belki de eşin ayarladı bu adamı nereden bileceksin hemen köpürmüş baksana
(6,811 puan) tarafından
Valla bende aynısını düşündüm canım hem nerden görmüş duymuş ki kızı takip ettiğini
Zaten kamara da bozukmus belli ki kendi takmış kızın pesine
0 oy
(762 puan) tarafından
Ves hala onu sol yanım dıye kayıt etmişsin canı cehenneme adamın ter. Biyesiz ah. Laksız
0 oy
(514 puan) tarafından
Allahin belasi i nasil bi laf oyle nasil gunaha giruyor. ALLAH YARDİMCİN OLSUN CANİM oyle igrenc vbiriyle hayatini paylasiyorsun. Dilerim kurtulursn
0 oy
(3,828 puan) tarafından
sen al cocugunu annenin evine git  bu mesajlardan sonra bu adamla olmaz 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yani canim kapıda adam var korktum açmadım diyosun

Ne alaka niye korktun

Açsaydın kimo desydin,verdiği cevaba göre komsun yokmu arayıp kapıya çıkin desydin niye geldiğini anlardın
0 oy
(13,203 puan) tarafından
O nasıl laf öyle söylediğini kulağı duymuş mu? Sapıksa adam sen mi taktın peşine. Terbiyesiz valla en son söylediğin ayrılık getirir bacı. Allah sabır versin 
0 oy
tarafından
Yapacağın tek şey var çocuğun varsa alıp o pezevenkten bir an önce boşanman ailene de herşeyi anlatıyorsun o kapıya gelenide ******** kocan yaptırmıştır Nerden biliyor birinin seni takip ettiğini o adamdan bir anönce boşan sağlığın için
0 oy
tarafından
Kim takip etmiş canm ya seni , ayrıca eşin saçmalamış ne alaka ya 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 650 göst.
0 oy
4 cevap 216 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,578 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 733 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 515 göst.
5 Ekim 2018 Aile kategorisinde Deniz19 (96 puan) tarafından soruldu

377,878 soru

11,310,355 cevap

34,744 kullanıcı

...