0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde tarafından
4,5 yaşında kızım var 23 günlük oğlum var ama beni çok zorluyorlar kaynanamla birlik duruyorum kızım bırakmıyor kimse çocuğa baksın evin diğer üyeleri bağ bahçe işleri için tarlaya gidiyorlar evde işim gücüm oluyor ya yemek yemeye vakit bulamıyorum aglicam artık eşimle desen onuda istemiyorum artık hiç kimseyi istemiyorum çok kötüyüm ya 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yazık kuzum ya kaynanan yardımcı olmuyor mu çocuklar onda durmuyorsa işleri kaynanan yapsın yemek fln hazırlasın sana görümcen fln yok mu yardım etsinler 
tarafından
Her konuda çekiyorum ben vallaha
tarafından
Canım benım ya
tarafından
Yemin ederim sana Allah sanki ben dünyaya yuzum hiç yerden gülmesin diye getirmiş vallaha billaha
tarafından
Ne bılım benımde bekarlığım berbattı eziyetler dayaklar baskılar vs aklına ne gelirse yaşadım ama evliliğim çok guzl elhamdülillah

Şuda var eşimin ailesiyle görüşmüyoruz eşim ben kzım en değerlim herkes uzakta
tarafından
Vallaha kimseyi istemiyorum eşimi de ailesini de kimseyi gözüm görmek istemiyo
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Kardeşini kiskaniyo olabilir cnm geçici durum bir süre sonra düzelir ilk zamn bizdede  öyle oldu bil bol kızınızla  konuşup kardeşi ile ilerde geçireceği zamanları anlatın sizden biraz ilgi bekliyor dikkat çekmek istiyor 
tarafından
Eren uyurken zaten sürekli betulle ilgileniyorum ama yok
(710 puan) tarafından
Bnde ilk zaman böyle çok zorlandım geçiyor cnm şu an sadece kıskançlıktan yaopuo 4.5 sene sadece o olunca ilgi ondayken  şimdi kardeş olunca ister istemez kıskançlık oluyor pedagog yardimi alabilirsin xnm
tarafından
Evdekiler yemin ederim sana onun yanında erenle hiç ilgilenmiyor ne zaman kapıya başka odaya geçiyorlar o zaman diğeriyle ilgileniyor ama niye böyle oluyo bilmiyorum olmadı ereni göz ve kalça filmine götürdüğünde betule de sıra alıp goturucem
0 oy
tarafından
Anaokuluna gitmiyor mu kızın 
tarafından
Hayır koydeyiz hala ilce merkezinxeki eve gidince gidip kreşle konusucam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 144 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 408 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elisscan (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,196 soru

11,319,478 cevap

34,765 kullanıcı

...