+1 oy
1,400 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kemoterapi aliyordum ..almak istemiyorum artik diye post acmistim ztn ve bu ay ilac almaya gitmedim çünkü 6 aylik bebegim var ona bakmak zorundayim...

Neyse 2,3 gundur esim kahvelere gitmeye basladi bacaklarimda ödem oluşmuş ve cok agriyor bebegime bakamiyorum nefes nefese kaliyorum nefesim tukeniyo ev işi temizlik feln derken iyice tukeniyorum.. istiyorumki kahveye gitmek yerine gelip evde bana yardim etse dayanamiyorum artik cok degisti ben babamin evine gidicem diyorum gidersen git bu kapidan cikisin olursa bidaha giremezsin diye kafam cok karisik dayanamiyorum artik hayat cok yoruyor ve 20 yasindayim bunlari yazakern bile agliyorum tukeniyorum artik...akil verin lutfennn

34 Cevaplar

0 oy
(12,859 puan) tarafından
Yerinde olsam giderdim zaten ev de dursam da yanımda olan bı adam va mi yanımda yok hem bebeğine de sana da annen bakar canım senin canına da yazık değil mi 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah şifa versin , sizi cocugunuza bağışlasın.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kotu günde yaninda olmayana bas tekmeyi git ve dönme ... Yerinde olsam bunu yapardim.
0 oy
tarafından
Bende okurken ağladım:( Rabbim şafi ismiyle şifa versin kardeşim inşallah iyileşir evladına cokkk güzel yıllar geçirirsin eşin olacak kişiye Allah vicdan merhamet versin düşmez kalkmaz bir Allah sana sağlık verir onunkini alır o zaman anlar Rabbim yardımcın olsun canım
0 oy
tarafından
o adama allah merhamet vicdan versin terbiyesiz. git babana onlar sana güzel bakar lütfen onun elinde ömrünü heba etme
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun hıc üzme kendini en ıyı ılac kendını üzmemek inşallah atlatırsın bunu 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bence de mantıklı olan babanın evine gitmek kocanın yanına da asla dönmemek bu durumda sana bunları yaşatan çocuğuna merhamet etmeyen erkeğe koca denmez 
0 oy
(976 puan) tarafından
Hani iyi günde kötü gündeydi bu ewlilikler
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sana şafi ismiyle şifa versin Rabbim acılarım dinsin sağlığına kavuş kocadan da sana hayır gelmez Allah yardımcın olsun bacım
0 oy
(2,241 puan) tarafından

rabbim sifa versin canim ❤️ o esin kanserde moralin cok onemli oldugunu bilmiyormu dinlenmen gerektigini gulmen gerektigini Allah islah etsin . tedavini birakma canim gerekirse annene git ambulansla taksiyle git gel kemoterapiye ama moralini yuksek tut. keske elimde olsa da ben yardimci olsam nasil uzuldum ya :(

0 oy
(196 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canımsın keşke yakın olsak sana kendimizce destek olsak burdan olabildiğimiz gibi eşin kıymetini geç,kalmadan anlar inşallah Allah yuvanıza huzur bereket versin dualarındasın Allah şifanıda tez versin inşallah
0 oy
tarafından
 Hastalığın onu üzmüş ve kendini kahveye vs vuruyor olabilir . Teselli ario olabilir veya olmayabilir bunu umursamq  

Sana bişey diyim mi güzellik ne yap et tedavini ol iyileş o çocuğun için buna bırakma senden iyi kisme sevmez bu bebeği bakmazda madem öyle inadına yasama tutun senin morale ihtiyacın var  o yüzden Allah sana bu bebeği vererek senin hayata tutunmana vesile etti onu . Bu bebek sana yaşama sevinci neşe mutluluk katsın onunla çok güzel gunelrin olsun olacakda ben senden bu enerjiyi aldım .

Buraya ben iyikestim postunu acmani bekliyor olduğumuzu yazmak istiyorum. Sen yavruna ve tedavine odaklan gerisini düşünme umursama
0 oy
tarafından
Zor günümde yanimda olmayan adam iyi günde de başımda gölge etmesin 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Nasılsın           ❤️❤️
(1,988 puan) tarafından
Hesabı silinmiş yavru cevap vermez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 438 göst.
0 oy