+2 oy
1,170 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Rüzgar gülü bulamadım çarşıya gidince Alicam inşallah.  Benim ballı kızım melek kızım. Çiçeklerini yeniledim çok güzel oldu benim kızım. 

image

25 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Gerçekten çok güzel olmuş rengarenk :)
tarafından
Teşekkür ederim cnm
-Reklam-
0 oy
(842 puan) tarafından
Canım benim o seni cennet kapısında bekliyor inşallah yolunu gözlüyor Rabbim sizi cennetimde birlestirsin
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Çok güzel olmuş meleğin. Benimki köyde bakamıyorum böyle. Bı kere gittiğimde yan mezarı mermer yaparken üzerindeki tuğlaları benim meleğim uzerine yigmislardi o kadar ağladım ki o zaman. Allah ahirette karşımıza çıkarsın inşallah
0 oy
(48,629 puan) tarafından
cok guzel olmus canim rabbim sana sabir versin
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Cennet bahçelerinden seni beklesin yavrun inşallah çok güzel olmuş :( 
0 oy
(265 puan) tarafından

Ne güzel olmuss evlat acısını bende iyi bilirim allah rahmet eylesin Rabbim sabırlar versin inşaallah bende iki defa kaybettim bebeklerimi Rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın ne doğmadan önce ne doğduktan sonra:(

0 oy
(750 puan) tarafından
Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah öteki tarafta annesinin çiçekleriyle annesini karşılar inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Çok güzel suslemssin canım Allah sana sabır versin insallah çok zor bir durum Rabbım kimseye evlat acısı yaşatmasın kusura bakmazsan bisey sorycam kaç aylık kaybettin yavrunu sebebi neydi 
0 oy
(119,247 puan) tarafından
busra  o mevi beyaz taslarin adi ne ve nerden aldin
tarafından
Adını bilmiyorum. Va cicekciden aldım istersen gelince haber et alıp yollayim cnm
(119,247 puan) tarafından
vardir mutlaka eskisehirdede biz dedemin mezarini yaptirdik ama mermer yanlis geldi falan ben yapilmis halini goremedim bana yetismedi tam doncem gun basladilar yapmaya gidince bende alcam bisiler sagolncanim
0 oy
(2,241 puan) tarafından

Allah sana sabirlar versin canim ❤️ cok guzel olmus nasilda guzel suslemisin rabbim diger evladina hayirli omurler nasip etsin . her boyle postunu gordugumde icimden birsey kopup gidiyo :(

0 oy
tarafından

Allah rahmet eylesin inşallah cnm o bir melek ve cennette seni bekliyo:'( en zor acıyla sınanmışsın :(

0 oy
(4,540 puan) tarafından
Gördüğüm en süslü bebek :) o seni cennet kapısında bekliyor üzme kendini Rabbim diğer evladını sana bağışlasın
0 oy
tarafından
Yaaa beni mahfettin çok ağladım kızım sekiz aylık yeni toka takmaya başladım bende sandım böyle bişey bı girdim tugleer diken diken çok kötü oldum rabbim sana sabır versin gulumm
(3,469 puan) tarafından
Bende öyle sandim kendimi zor tutuyorum şu an ağlamamak için:(
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok güzel olmuş canım benim Allah sabır versin inşallah Allah oğlunun acısını göstermesin amin ❤️
0 oy
(3,469 puan) tarafından

Çok duygulandım yaa:(

0 oy
tarafından

Küçük melek mekanın cennet olsun yavrum <3

Annen ne güzel de çiçekler ekmiş <3

0 oy
(104 puan) tarafından
Hiç böyle bisey beklemiyordum yeminle görünce irkildim kurban olduğum Allahim sabırlar versin acılarını dindirecek sağlıklı hayırlı bi evlat versin inşallah 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Rabbim cennete buluştursun canım. 

Bebeğine ne oldu nasıl oldu sorsam çunku bilmiyorum.... 
0 oy
(337 puan) tarafından
Basın sağolsun canım ya :((((( kaç aylık kıyamam meleğim benim çok güzel olmuş ellerine sağlık güzel anne. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Orada hayat var aşk var minik bi kalp var.. 

Ellerine sağlık canim öyle güzel olmus ki.. <3

İlgili sorular

+3 oy
25 cevap 732 göst.
3 Ocak 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 438 göst.
0 oy
11 cevap 269 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 357 göst.