0 oy
1,521 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Amcamla yengem on senedir evliler iki bebeleri var. Yengem evlendikten 8 ay sonra Amcamı aldattı ama inkar etti aldatmak bedenen olmuyor amcam yurt dışına gitti evlendikten 8 ay sonra . Yengem de köye babaannemin yanına geldi kendi ailesi demiş kaynananla kal diye. Köy de bı tane oğlanla Facebook üzerinden arkadaş olup konuşmaya hatta buluşmaya başlamışlar oğlanın annesi bunları görünce babaanneme söylemiş gelininizin yolu yol değil oğlumun başını yakacak diye . Yengem ağladı bana iftira atıyorlar vs dedi hatta bileklerini kesmeye bile çalıştı. Babam da gelinin günahına giriyorlardir diyerek bu konuyu amcamdan gizlediler. Bizde başta iftira sanmıştık lakin konuşma geçmişini oğlan herkese göstermiş asıl o böyle yaparak bana ve anneme iftira atıyor diye. Yengem o ben değilim benim adıma açılmış hesap desede bilirsiniz sinek küçüktur ama mide bulandırir. Herkes yengeme artık güvenmiyordu amcalarim çekti konuştu halam konuştu. En sonunda ailesine dediler. Yengem hala inkar etti. Amcam zavallı hiç birseyden haberi yok deseler bizimkiler yuvami yıktiniz der diye korkuyorlar. Aradan bayağı zaman geçti 4 yil önce hastanede bir adamla tanışıp yemek yemişler adamda bunu yemekten sonra arabasına davet edince bu gelmemiş . Adamda zorla götürünce bu bağırıp kaçmaya çalışmış. Bunu komşuya anlatmış. Tabi biz bu olayı yeni öğrendik taa ki karşı komşu birşeylerden şüphelenerek anneme anlatmış annemler  ve iki amcamlar aynı sitede oturuyorlar. Babamlar 8 kardeş 5 erkek 3 kızlar . En büyük halamın oğlu 34 yaşında bekar yengemde 36 yaşında . Neyse  kuzenim yengeme çikolatalar aliyor dondurmalar çocuklara çikolata vs yani anlamadığım bir nokta niye yengem kuzenimin aldığı çikolataları alıyor ki . Kendisine çiçek sepetinden çikolatalı gül yollamış . Halamla da amcamlara gidince  kargocu gelmiş halam zaten bunlardan şüpheleniyordu bu kuzenim halamın oğlu bize para vermez ama nurcanin çocuklara nurcanw sürekli bişey alıyor oğlum niye alıyon desem de almıyorum ben kim diyor bunları diyormuş . Sürekli yengem halamlara geliyormuş. Halam geçen eve gitmiş yengemi görmüş yeni geldim bende demiş ya sen bekar erkek varken nasıl giriyon o eve halam yok geri donsene. Halam da ben yokken gelme eve çocuklar işten geliyor banyo falan yaparlar ara beni demiş. Kuzenim yengemle beraber çocukları okuldan almaya gidiyormuş çocuklara günlük para verip birşeyler alıyormuş. Halamda uyanık benim bir gün bu yengemin kızına sormuş anneniz evde hasan abinle napıyor size çok çikolata dondurma vs alıyor demiş . Çocukta biz çikolatalari alıyoruz annem kapıyı üzerimize kitliyor sonra demiş. Halam kaç gündür ağlıyor. El aleme rezil edecekler kardeşim duysa çeker vurur ikisini napacagim ben bu oğlanla gitme dedikçe dinlemiyor beni diyor o kadar şaşırdım ve uzuldum ki yani dayisinin karısına o gözle bakıp yengemde buna müsade etmesi. Aralarında bişey var diyor halam yakinda kacar bunlar dedi. Git yengemle konuş utanmiyon mu da kocan evde yokken oğlumu eve alıyon ben yokken eve geliyon desene dedim. Kardeşimle kötü edecekler beni diyor. Bende git amcama söyle bunlar böyle yapıyorsa susma zaten önceki olayları da var yazık değil mi amcama dedim. Halam kimse duymasın deyip duruyor

41 Cevaplar

+1 oy
(15,644 puan) tarafından
Of hepsini okumadım ama o yenge dediğin şahıs resmen mide bulandıran biri amcan dan saklamanız onun iyiliğine olmaz aksine kötülük yapıyorsunuz siz sakladıkca o şahıs daha çok *** yemeye cesaret eder Alalh ıslah etsin ne midesiz pis insanlar var ya 
tarafından
Bende diyorum zamanında sakladinizda ne oldu. Bu o yolun yolcusu olmuş hem amcamın başını yakıyor hem oğlunun söyle diyorum .
-Reklam-
+1 oy
(119,226 puan) tarafından
ensestlernyaa icim bulandi
tarafından
Benimde :(
(119,226 puan) tarafından
berbat bi durum
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Allah islah etsin.. 

Annem hep dua ederdi Allah iyi insanlarla karsılaştirsin diye hic anlamazdim simdi cok güzel ve nekardar anlam taşidigini biliyorum..!
tarafından
Çok doğru bir söz
(4,134 puan) tarafından
Sen üstüne düşüni yap canim gerissen Allah'a birak cünkü insanları zincire baglasan yapcan yapio
tarafından
Ya işte ben söylemeyi İstiyorum ama halam susuyor sindi ben desem benim tek dememle olmayacak. İki ucu boklu deynek kuzenimde. Aşırı derece de tiksindim yengem zate***ok çukuru valla basim ağrıdı. Bunları duyunca
0 oy
(2,277 puan) tarafından
Siz en iyisi amcaniza soyleyin yengenizi o aileden cikarin yoksa bu kadar siz başınıza daha çok iş açıcak gibi geldi bana yazık ya amcanda hiç birseyden haberi yok acaba bu yenge denilen insan müsebbibi mi bunların hesabını nerde vericek Allah Yarabbim hiç böyle bir bişey okumamıştım şu an cok şaşkınım
tarafından
Ya varya beynimden vurulmuşa döndüm keşke duymasaydim dedim . Anlat hala susma diyorum ne olacaksa olsun artık . Bu günaha ortak oluyoruz susarak diyorum kadın korkuyor.
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım zaten olaylar ortada inşallah o karı birilerinin elini kanda bırakmaz
tarafından
Bu gidişle bırakacak gibi utanma duygusu kalmamış olan halamla amcama olacak.
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Valla baya uzun diye okuyamam hepsini sandim . Okudukça okuyasim geldi meraktan . Aşkı memnu ya dönmüş ortalık vay arkadaş.  Allah hidayet versin ikisinide de . Allah ar namus bilinci versin yaptıkları gunahtan ayiptan donsunler ne deyim .
tarafından
Zina bu halam agliyor annem ağlıyor ben ağlıyorum ağlayarak bir yere varilmayacak konuş söyle dedim halama. Kadın korkuyor amcamın bunlara ya da kendisine bişey yapmasından kendi oğlundan da vazgeçti
(3,794 puan) tarafından
Bunun bilincini tasimiyorlar demekki. Zina olduğunu günah olduğunu ya bilmiyorlar yada bilip umursamiyorlar. Şeytana uyuyorlar.  Allah kimseyi şaşırtmasin yolundan. Böyle bi durum da yapılmasi gereken tam olarak nedir bilemem ama  bi hocaya danışın nasil haraket edelim diye dini açıdan.  Diğer açıdan da ayrilsalar bile amcayla yenge o kuzenle yenge gizli aşk yaşamaya devam eder gibime geliyo. Valla ne deyim ne denir bilmiyorum.  Kadin zaten yolsuz belli ama kuzeninde bu kafa da olmasi onunda yolsuz olduğu anlamına geliyo. O yenge olmaz başka yenge olur yarin . Ikisininde bunun yanlış olduğu bilincine varması lazım.
tarafından
Kaç yaşında insanlar çocuk değiller. Bunlarin evliliginin bitmesi gerekiyor. Çünkü yengem namuslu bir kadın değil kuzenimin Allah belasını versin. Nasıl bakıyor ya dayısının karisina . Artık bosaninca ne halleri varsa görsünler yeterki amcam kurtulsun
(3,794 puan) tarafından
Yani bu durum da boşanması gerek.  Amca nasil bi insan bilmem nasil tepki verir duyunca ona göre hareket etmek lazım.  Tvlerde duyuyoz cinnet geçiren ailesini çocuk lar da dahil katleden . Bu kadin bu adamla niye evli kaliyo madem sevmiyo araniyo orda burda  tam namussuz
tarafından
Evet aldatacagina boşansinlar
0 oy
(2,468 puan) tarafından
O adamın suçu ne ekmeğini yiyip suyunu içiyor birşey den haberi yok bence anlatmalisiniz yarın birgün kaçarlar hersey ortaya çıkar amcan bana niye demediniz diye sizinle kötü olur adamı enayi yerine koyuyorlar o kadından zaten hayır gelmez inceldiği yerden kopsun adama çocuklara yazık 
tarafından
Evet bende böyle düşünüyorum. Amcam küfür etmez bağırıp çağırmaz çok ince ruhludur. Çocuklara bakar
ev işinde yardım eder yemek bile yapar işten gelince yengemm buldu da bunuyor.
0 oy
tarafından
Yengenin bu yediği haltlari saklandikca daha da cesaretleniyor bence biran önce münasip bir dille amcana aciklansin tabiki yengen bunu yine inkar edecek ona delilleri toplayın ispat edin amcana çok yazık oluyor milletin diline düştükten sonra elin ağzından öğrenirse amcan daha çok zor duruma düşer biran önce çaresine bakın derim 
tarafından
Bende söyledim canım hatta halama topla kardeslerini anlat konuşun . Dedim karşı komşu da görmüş zaten bunları onda anlatır dedim . Yazık günah amcama o ise gidiyor hiç birseyden haberi yok
0 oy
tarafından
Aile faciası çok kötü bir durum söylemeseniz bir dert söyleseniz bir dert Allah yardım etsin
tarafından
Aynen ama soylenmesi gerekiyor.
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Aşkı memnu bihter ve behlül resmen :D şaka bi yana çok kötü bi durum ya Rabbim yardımcınız olsun 

tarafından
Zaten hep diziler yüzüne böyle  amin canım
0 oy
tarafından
Rabbim kimseyi namusuyla terbiye etmesin
tarafından
Amin canım hemde hiç kimseyi
tarafından
Cnm ama amcana soyleyn yani adamda gunah
tarafından
Ben söylemek için can atıyorum ama halam söylersem şimdi daha kotu olur ya onlara bişey yapar ya da kendine diyor
tarafından
Oda var malesef ama esinin ve yegeninin ihanetini de haketmiyo aşkı memnu olmus resmen
0 oy
tarafından
Usenmeden okudum iğrenç amcana soylemelisiniz
tarafından
Ben soylemeye çoktan razıyım .
tarafından
Gizliyerek amacınız ne namus bu
tarafından
Şimdi tek benim söylememle olmaz ki ben halamdan duydum gidip desem amcama halam böyle böyle diyor diye bu sefer halam ya anlatmazsa amcama ben kötü olacağım
tarafından
Birak kötü ol köylü hep duymuş zaten ne demişler söz yanlış olabilir eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşur
tarafından
İşte ya beklediğim gibi olmaz fatura bana kesilirse annemde halama söyleyelim diyor. Bende diyorum yok ama biraz bekleyeceğim halam söylemezse ben babama ve diğer amcalarıma anlatmayı düşünüyorum
0 oy
tarafından
Hay midesine onların iğrenç yaaa igggrrreeennncccc dayının koynuna aldığı kadına sen nasıl o gözle bakabiliyorsun be mezhepsiz uuufffff yemin ederim insani böyle böyle katil ediyorlar 
tarafından
Artık hiç kimseye güvenim kalmadı. O kadar soğudum ki en çok halama ve amcama üzüldüm
tarafından
Hiç amcandan saklamayın eve gizli kamera koyun kanıtlayın ne haltlar yediğini sonrada koyun kapının önüne mayasızı
tarafından
Bence de böyle düşünüyorum. Uygun dille anlatmalı sonra anasının evine yollasınlar.
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Yengenin baya baya  mayasi bozuk :ermm:

0 oy
(1,430 puan) tarafından
En nefret ettiğim söylersem kardeşlerimle aram bozulur söylersem ailemle aram açılır söylersem bilmem ne olur yahu zaten bozulmuş bozulmakta olan daha neyin arasını düşünüyorsunuz düşünecek bişi yok söyleyeceksiniz olay bu 
tarafından
El alem ne der. Aynen olan olmuş bunun önünü kesmesi gerek. Keşke duymasaydim bilmeseydim. Bugün doğum günüm bı de  inan çok kötü oldum. Kutlama yapacaktik ama
(1,430 puan) tarafından
Canım benim söylemeyip amcana en büyük haksızlığı siz yapıyorsunuz el alem ne der diyeceğini diyorlar zaten şunun karısı onunla bununla diye ee daha ne
tarafından
Ben gider derim ama ya halam anlatmaz susarsa . Arada ben kötü olurum.
(1,430 puan) tarafından
İşte oda halanın vicdanına kalıyor
0 oy
tarafından
Aşkı memnu dayı yeğen versiyonu sanki. Allah yengenizi ıslah etsin çok üzüldüm 
tarafından
Burda kuzenim de suçlu . Amin
tarafından
Evet kuzenin de kesinlikle suçlu ona suçsuz asla diyemeyiz
tarafından
İkiside hayatımızdan defolup gitsinler.
0 oy
tarafından
Bu durum benzeri starda ece üzerin kanalında murat diye biri dayı karısına mi ne aşık olmuş 
tarafından
Evet çok duyuyordum böyle olayları. Artık böyle dizi ve porgramlar kaldırılmalı normallesmeye başladı
tarafından
Bunlar aile mefhumuna  çok zarar veriyor.
Ayrıca  siizn konuda  kuzeninde  suçlu.
tarafından
Evet o daha çok suçlu
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Askı memnu gibi ne bu ya başıma ağrı girdi
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Okuyunca resmen dondum kaldım ya yazıklar olsun ne insanlar vat ya bence sen babana annene söyle halan gizliyorsa onlar anlatsınlar amcana
tarafından
Annem de biliyor annemde susma diyelim dedi.
(2,671 puan) tarafından
Aynen yazık ya gerçekten çok zor bir durum
0 oy
tarafından
Allah islah etsin inşallah pislikler amcanıza birşey demeden delilleri toplayin yoksa yenge olacak pislik ne eder ne etmez iftira atmaya çalısır iyice delil toplayin sonra yengen ve amcanizin yaninda herseyi gösterin bari adam cağız yoluna bakar inşallah ayrilirlar bazı haberlerde derler ya kadina şiddete hayır bazen katilmiyorum çünkü kadınlar adamları yönetir iyi olursa adam iyi olur kötü olursa adam kötü olur tabi herkes ayni degil ama yinede her olaya çift yönlu bakmak gerek simdi bu kadini kocasi öldürse herkes adamcağizı suçlayacak kimse bilmiyor pislik karisi ne halt ettiğini rabbim ıslah etsin valla çok kötü durum ben halanin yerinde olsam o yenge olacak meymenetsizi sacini başını yolmuştum oğlumuda babasina olayi anlatip güzelcene dövdürürdüm yoksa bunlar başka işler acacaklar 
tarafından
Yok amcama benziyorlar ama bilemiyorum
tarafından
Amcana benzemekle alakasi yok cnm
tarafından
Onca kisiyle muhattap olmus belli olmaz pisliğin işi
tarafından
Allah korusun ölümden beter bu
tarafından
Amin amin dua etmekten başka birsey gelmiyor elimizden gelişme olursa haber edersin bizi

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,289 göst.
21 Ocak 2024 Moda kategorisinde Oykulku (1,062 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 483 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,187 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,606 göst.
21 Ağustos 2022 Aile kategorisinde RecoCo Minikco (2,689 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...