0 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (62 puan) tarafından
Eşim çocuğumuzla çok fazla vakit geçirmiyor işten eve evden işe 3 vardıyali calisiyor mesai yapıyor yarim saat çocukla ilgilense ben dus alayım diyorum onda da çabuk cik diyor 3 aylık oğlum kayinvalidem yakın git annemlere diyor çocuğu ona verince.. ve hiç biseye tahammulu yok bikac kez çocuğun yanında bna bağırdı dün de üzerime yürüdü başıma vurdu benim oğlum onun kucagindaydi çok ağladı almak istedim vermedi yemek hazirlamistim o yerken bn oğlum sagilmis süt içiyor durmadı onu ısıtıp icirdim o tam yemeği bitirmişti çaya geçmişti ben oğlumun altını değiştirdim yanıma aldim arada ona oyuncak verip arada yemek yedim ilgilendim daha 10 el olmamıştı 40 saat yemek mi yicen simdi sen dedi bağırdı görmüyor musun barlasla ilgilenerek yedim sen biraz baksan adam akıllı yerdim yiyemedim bile dedim boşver ben sen gidince biseyler atistirdim uyuyunca oğlum dedim geldi neyine boşver diyosun ne diyorsun bna dedi sinirlendi bağırdı ugrasamam bn senle gidersin ananın evinde rahat rahat yemek yersin dedi vurdu kafama 

Niye erkekler böyle bnm eşim bna hiç yardım etmiyor market alışverişi pazar a falan bn godiyoŕum evde herşeyi 4 4 'luk istiyor çok temiz bi adam aslında kendisi ama anlayışlı değil ne yapmam lazım biraz daha sabırlı olması için yani bebekli evde sırayla yemek yenir durmaz sa herşey eskisi gibi olmaz bazı şeyler aksayabilur 

7 Cevaplar

0 oy
(375 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
G.erizekalo  a.ptal... niye evlenip cocuk yapmış o zaman tahammulu yoksa.  Tek basina sakince yasasaymis o zaman. Git annenin evine ayrilmak istiyorum de gözü korksun biraz. Ayy kendimi senin yerine koydum okurken kendimi aciz hissettim. Lutfen sessiz kalma bu adama karsi. 
-Reklam-
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Bazı insanlar neden bu kadar anlayışsız merhametsiz anlamıyorum yaa:(((
(1,096 puan) tarafından
Al karşına konuş diyeceğim canım da anlar mı işte o var
(62 puan) tarafından
Eş yönünden şansız olduğu mu düşünüyorum özellikle hamile kaldıktan sonra isteyerek çocuk sahibi olduk aslında ben 29 eşim 31 yaşında 3 yıllık evliyiz
0 oy
(121 puan) tarafından
Çok yanlış davranmış eşin tamam oda çalışıyo yoruluyo ama sende yoruluyorsun bu bebek ikinizin tamam alıp saatlerce bakmasın ama sözcüklerle bile sana destek olduğunu anlatabilirdi Allah anlayışını artırsın eşinin canım 
(62 puan) tarafından
Sağolun napacagimi nasıl davranacağımı bilemiyorum bazen çok stresli oldu bebek doğunca daha çok çalışmaya başladı ben çalışmıyorum diye para yetmez diye düşünüyor ama şimdi de evde huzur kalmadı
0 oy
(10,726 puan) tarafından
Bacım daha nasıl sabırlı Oluru dusunecegin bu vurmalar ailene anlat. Ne demek vurmak ya. Yaptıkları normal mı bu adamın bacım allahın askına. İnsan hiç evladının anasına vurur mu bu nedenlerden bagırır mı. Ya psikolojisi bozuktur bu adamın ki bu cok tehlikeli bir kavgada gözü donup öteye gidebilir ya da bu dogum gebelik doneminde aklını çelen olmuştur. Lutfen ailenizden yardım alın düzelmez abla tavsiyesi
(62 puan) tarafından
Hadi yaa daha yersiz sebepsiz şeylerden de bağırdığı oluyor üzülüyorum oğlum la da vakit geçirmiyor bak işe gidicen al biraz kucağına yazık diyorum zorla alıyor biraz şiddeti yoktu 3 yıllık evliyim oda çıktı yeni
(10,726 puan) tarafından
Lütfen bacım bu durumu ailene bildir bir yol bulsunlar. Gerekirse ailen kayınvaliden ler le kpnussunlar.
(62 puan) tarafından
Kayinvaludemle de anlasamiyorum pek fazla annem tek kalıyor babamı yakın zamanda kaybettik zor zaman 'lar geçiriyor annem hasta Bide ona söyleyemem
0 oy
(12,788 puan) tarafından
3 aylik bebekle pazara markete nasıl gidiyorsun gidemem de yapamam de 

Bazı erkeklere yaptığın zaman yaranilmiyor
(62 puan) tarafından
Almadığı için gitmek zorunda kalıyorum acayip useniyor çünkü eskiden ben çalışıyordum herşeyi ben yapıyordum öyle o düzen devam edecek sandı bebek doğunca da zor ama
0 oy
(1,160 puan) tarafından

Bence yemeklerine sakinleştirici koy sersem gibi gezsin ya da başı ağrısin midesi yansın yemeğe karabiberi fln çok köy bilemedim onunda canı yansın sen sabırlı olacağına o olsun boyle merhametsiz adama ne Sabiri göstericeksin 

Bence acilinden iş ara çalış bir yerde paranı kazanınca buna minnet etmezsin Allah yardımcın olsun
(62 puan) tarafından
Çalışıyorum zaten bi isim var bebeğim var diye izindeyim
(62 puan) tarafından
Iş yapmamayı denedim bu sefer de giycek kiyafetim yok niye yikamiyon yada evi *** mu goturcek ne zaman supurcen falan dedi kızdı bağırdı o yüzden de kavga ettik sizin gibi biri akıl vermişti daha önce o olmadı
(1,160 puan) tarafından
Yani aklıma başka birşey gelmiyor el üstünde tutması gerekir kızı eşisiniz bebek vermişsiniz ona insanlar başka ne istiyor bilmiyorum
(62 puan) tarafından
Valla bnde anlamıyorum herşeyi yapıyorum fazla fazla ev işi olsun yemej disar işlerini cinsel ilişki olarak da hamilelikten beri devam ediyoruz lohusalik harici ara vermedik
(1,160 puan) tarafından
Evimde bir güzellik otu yak internetten dua aç sirkeli su ile evi sil canım nazar film varsa gider
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Dengesizmis baya esin o ne biçim laflar hareketler 
(62 puan) tarafından
Gerçekten öyle tanıyamıyorum acayip değişti doğuma yakın doğum 'dan sonra daha çok değişti

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 325 göst.
+1 oy
17 cevap 974 göst.
0 oy
1 cevap 119 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mmbb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 302 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu

377,261 soru