0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Biri 17 aylık biri 1 buçuk aylık bebeğim var büyük olan çok mız mız bir çocuk kayınpederim büyükle ilgileniyor yine de çoğu yük bende iki çocuk temizliktir yemektir pertim çıkıyor akşama kadar bugün de eşim genina(eltimin ismi genina) iki çocuğa nasıl bakmış bize dokundurtmuyordu bile mikrop kapar diye diyor eltimin çocuklarının arasında 5 yaş var ben de farkındaysan bizimkilerinin arasında 1.5 yaş bile yok dedim o zaman ben de size dokundurtmuyum mikrop kapar bırakın çocuklarımı dedim çok zoruma gitti bizi kıyaslaması eltim bu arada doğru dürüst temizlik yemek yapmaz kayınpederim 3 aydır ben de kalıyor biraz dağınık o yüzden de işim çok oluyor zaten 

9 Cevaplar

0 oy
(1,072 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bu erkek milleti öyle takılma bile
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Tek başıma yapmadim bu cocuklari ki tek başıma bakayim deseydin ya kız 
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Biriyle kıyaslanmaktan nefret ederim eşim yapmaz Allah'tan öyle birşey 
0 oy
tarafından
Yasaďıkça kıyaslama bitmez 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Yani seni gaza getirmek için demiyorum kendim için konuşayim o lafı dedigine pişman ederim onu 
0 oy
tarafından
Şimdi burdakiler eşine sayar da sayarrr.

Sana tek tavsiyem eşine herkesin düzeni kuralı yapısı bir değil deyip uzatmamak.

Kıyaslama yapmamasını söylemek.

Ha baktın devam ediyor o zamN gerekeni o zaman düşünürsün.

Aynısını kaynanam eltimle beni kıyaslar 

Hep beni övüyor. Ben bu durumdan eşime bahsettim aramızda sorun oluyor bak yapmasın diye 

Sağ duyulu bir insansa dikkat eder eşin
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Ver eltine baksin madem derim.. yada kendisi onu ornek aliyorsa kendisi baksin tum sartlar eşit olsa bile cocuklarin karakterleri farklidir durmaz durduramazsn kiyas yapmak nedir.. bu erkeklerin elini bi ise sürmeden boş konuşmasına da hayret ediyorum.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Hemen empati yaptırırım,  kaynımla kocamı kıyaslarım 

Eşim bir kere yaptı bişeyle kıyasladı eltim benden 12 dene büyük benim yaşım küçük 

İşte o böyle yapıyor sen de oğren gibi bişeyler dedi ben de onu abisi ile kıyasladım bak abin böyle yapıyor sen xd yap dedim... 

Bir daha asla kimse ile kıyaslamadı
0 oy
(634 puan) tarafından
Bende bir kaç kez arkadaşımın eşiyle kendi eşimi kiyasladim eşime işte onun eşi senden daha anlayışlı karısına tektaş alıyor işini beceriyor ekmeğini taştan çıkarıyor falan demiştim eşim bu duruma çok üzülmüş aylar gecmesine rağmen bana hala söyler sen beni felanca kisiyle kiyasladin falan diye 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 377 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 249 göst.
10 Mayıs 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 758 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.