0 oy
373 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (42 puan) tarafından
Esim chron hastasi 5 yildir daha demin inliyordu sancidan tedavisi yok kafayi yiycem  2 cocugumuz var esimi arkadasi hastaneye goturdu cocuklar uyuyo ben gidemmdim yaninda uzuntumu belli edemem. Ama dayanamiyorum.. öldurmuyo surunuyor heo kan kusuyor tuvaletini kanla yapiyor bagirsagi patladi 2 kez. Allah yardim ets nolur aglayarak yayiyorrum.  Kisin gucten düşüyor. Cok careszim dermani yok sadece paylasmak istedim 

13 Cevaplar

+1 oy
(1,253 puan) tarafından
Derdi veren rabbim dermaninida verir inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. İlk kez duydum nasıl bir hastalık ? Neden kaynaklanıyormuş
(42 puan) tarafından
Genetik yatkinlikla beraber buyurken cevresel faktirler ve uzuntu orzaya cikmasina sebep oluyor agzin tuvaletini yapana kadarki organlar goz goz sis iltihap  ne yese kanli cikiyo. Vucudundaki bagirsaklar yine vucuduna savas acmis sistem bozulmus
0 oy
tarafından
İlk defa duydum canmm . Rabbim şifasını versin inşallah.❤️ Allah dermansız dert vermesin illaki vardır bı çaresi. Rabbim tez zamanda çaresini versin size.  Allah sana da dayanma gücü versin eş sonuçta yanında çekiyor ama hicbisey yapamıyor sun... Çok zor .  İnşallah geçer canim
(42 puan) tarafından
Caresizlik cok kotu iyilestirecek tedavi yok
tarafından
Yoklari olduran Allah in var ama.

Ve herşeyin hayırlısı ni veren Allah.
0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun inşallah oğlumdada genetik rahatsızlık çıktı tedavisi yok internette doğru düzgün bilgi yok elimiz kolumuz bağlı duruyoruz hiç bir şey yapamıyoruz sürekli hastanedeyiz tedavisi olmayan hastalıkla uğraşmak zormuş Allah yardımcın olsun 
(42 puan) tarafından
Bebi anlarsin o zaman caresizlik icimi kemiriyor Allah'ım hepimizin yardmcisi olsun inşallah . Cok zor cok zor kaldiramycam yükün altinda eziliyo gbiyim ben
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende chron hastasiyim cnm 6 senedir. Bende makatta apsede yapiyordu 6 kere ameliyat oldum nerdeyse her hafta ameliyata giriyordum hastaligimin ilk zamanlari. Allahım düşmanima bile vermesin çok çok zor bir hastalik. Ilac kullanmiyormu canim? Ben imuran ve pentasa kullaniyorum çok şükür ki faydasini görüyorum. Imsan acı cekerken elinden hic bisey gelmiyo malesef:( 
(5,132 puan) tarafından
Benim karnım ağrımıyor, sindirim sistemim de iyi çalılıyor ama gebelikte ıkındıgım zamanlar oldu doğumun sezeryan 2 si de. Ama evet ameliyat çok zor ya sonrası işkence 2 defa açık yara tedavisi gördüm şimdi daha 15 gün olmadı ameliyat olalı yolları kapattık dedi cerrah inşallah tekrar olmaz. Apse oldupunda çok ağrım vardı sonra işte içerde yollar yapmış . İlkinde yaram kaynadı ama hep bir delik vardı akıntındevam etti şimdi kapanıp kuruyup gider inşallah
(5 puan) tarafından
Inşallah cnm inşallah gecmis gitmiş olsun
(5,132 puan) tarafından
Sen nasıl dayandın ya 6 defa açık yaramıydı senin de
(5 puan) tarafından
O sürecte okadar zayifladimki anlatamam:) ne oturabiliyodum ne kalkabiliyodum ne yatabiliyordum hele wc iskenceydi.benimki icerde toplaniyodu işte ameliyatla delip iltihabi cekiyolardi tabi o actiklari delik acik kaliyodu benimde:) zamanla kendini doldurdu senindemi öyleydi
(5,132 puan) tarafından
Yaa çok zor işkence benim için de öyle. Benim büyük yaram var sol popomda anal çıkısa sıfır mesafede bir avuç kadar buyuk açık yara ilk 7 gün hastanede kalmam gerekti 3 gün kaldım kaslar dokular herşey ortada günde 6 defa pansuman yapıyoruz sağlık personeli geliyor günde 2 defa
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Benim eşimde de var crohn hastalığı ara ara ağrısı oluyo zor Bi hastalık 
(42 puan) tarafından
Hemde ne biçim son caremiz aferez yontemi. Cocuklarimiza gecme ihtimali cok az is genetik olarak
0 oy
(942 puan) tarafından
Allah sifalik versin
(42 puan) tarafından
Amiiin inşallah
0 oy
(368 puan) tarafından
Rabbim şifa verir tez zamanda inşallah
(42 puan) tarafından
Amiiin insallahj
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Benim ablam da crohn hastası ameliyat oldu, 1 metra civarı bağırsağıni aldılar.  Her gün ilaç kullanıyor ve bu durum hayatının sonuna kadar devam edecek malesef:(
(42 puan) tarafından
Bagirsagi alininca daha iyimi oldu kotulestimi
(7,118 puan) tarafından
Daha iyi ama bazen çok ağrısı oluyor. Her istediğini yiyip içemiyor malesef.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çok geçmiş olsun 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inşllah 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
gecmis olsun Allah sifa versin canim
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Derdimizden büyük Rabbimiz var. İmtihan dünyası burda rahat yok insaallah ahirette Rabbim rahat ettirir. 

Esine ve tüm hastalara Rabbim safi ismi ile sifa versin acilen Amin amin amin

313 fatiha tek seferde oku suya esine içir suyu kaybetme sürekli çoğalt fatiha sifa ayetidir unutma

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 430 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde Ayan (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 363 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 296 göst.