0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Sizinde her boka karışan bı gorumceniz varmı. Bebeğimiz olucak abisine onu almayın pahalı sunu yapmayın pahalı abisini doldurmalar beşik aldim pahaliymis.diye abisine geri verdirtti cinlendim gelmesin benim evime dedim abisinin eviymis gelirmiş ****** neredeyse beni boşandirip abisiyle kendi evlenicek

24 Cevaplar

+1 oy
(169 puan) tarafından
Ohaa daha neler tobe estağfurullah . Haklı olabilirsin ama son sözün şaka bile olsa cidden igrenc yani böyle bı söz söylenmez !!
(25 puan) tarafından
Valla başınıza gelse anlardiniz... Bu benim görüşum
(169 puan) tarafından
Emin ol daha beteri var ama ben böyle bı cümleyi kendime asla yakıştırmam . Onlar kardeşler yani tobe estağfurullah !
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sondaki kelimen çok yanlış niye bukdr kötü düşünüyorsunuz ya anlamıyorum hak vermiyorum ama bu lafın baya saçma oldu 
(25 puan) tarafından
Bu bneim düşüncem sacma degil ancak yaşayan bilir ağır da degil yaparda öyle ahlaksiz bı kadin
tarafından
Görümcen şeytan da olabilir pislik te olabilir ama böyle yakıştırma çok yanlış canım sınırlı olduğun için böyle düşünüyorsun sakın kafayla düşünsen sanada söyledigin kelime çok yanlış gelecek emin ol
0 oy
(4,178 puan) tarafından
Yok vala bizimkiler niye almadin diye kızar Allah var zaten hepsi benden büyük
(25 puan) tarafından
Allah vermesin boyle bı yılan kişiyi  benimki de ara bozar şanslısınız
0 oy
(10,904 puan) tarafından
Önlemini almazsan boşattırır. Benşmki yaptırdı. 
(25 puan) tarafından
Sabır diyorum ya bakalim nereeye kadar
0 oy
(119,309 puan) tarafından
herdeyi anliyomda o son yazdigin olmamis yaa bayagi agir
(25 puan) tarafından
Yaşayan bilir ağır değil tamm yerinde böyle yılan görumce ile baş başa gelseniz sizde beni anlardiniz
(119,309 puan) tarafından
bende 1 degil 4 tane var birlikken ictigimiz suyun miktarina kadar karisirdi lokmamu sayardi ama bu son yazdigin ensestlik hic hos olmamis
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Onun aklına uyup o beşiği geri veren kocayı var ya ben. Çok ciddiyim büyük kavga mevzusu 
(25 puan) tarafından
Anlasa keşke kardeşi evin reisi sanki
(13,202 puan) tarafından
Hele benim abimin evi diyecek dedirtecek
(25 puan) tarafından
Tamm yılan
0 oy
tarafından
Sondaki lafına takıldım ben yaa sende az değilsin demk ki yakıştırsığın şeye bak çok ayıp
(25 puan) tarafından
Ayıp değil hak ediyor ve gına getirdi bıktırdı her boka karışır mi insan git kendi kocanla ilgilen yok
tarafından
Kusura bakma canım ama çok terbiyesizce bir laf ne olursa olsun bir insanı abisine yakıştıramazsın
0 oy
tarafından
Görümcem yok Allah yardımcin olsun kocanın evinize karıştırmamasi lazım herşey onda bitiyor aslında.
(25 puan) tarafından
Valla evin reiisi gibi kardeşi bize laf düşmez kardeşi varken
tarafından
Ondan yüzü buluyor zaten ne diyim işin çok zor
(25 puan) tarafından
Zor ki ne zor
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Ya soyle ortam bozmaktan bu insanlar ne anliyor halen daha anlamis degilim artik abisinin bi ailesi bi sorumluluğu var sanane yani pahaliyda sen mi veriyon parasini boylelerine cok sinir oluyorum abide kardeşinin lafını niye dinliyorsa oda ayri bise sen begenmissin sen kullanacaksin gorumcen kullanmayacak ama karisiyor evine beni sinir basti valla
(25 puan) tarafından
Gel benim halimi gör beni de sinir bastı kendi de evli biz nie onlara karismiyoruz kendi kocasına herşeyi aldırıyor vizede karışıyor tabi abisinin parasını kim yesin kendinden baska
0 oy
(2,939 puan) tarafından

Valla benimki bana küsmüş benim haberim yok 8-) 1 ay önce dediğim bir sözden alınmış meğer haftasonu gittik kaynama bekar görünce. Biz kapıdan o bacadan. Eve gelince eşime sordum sana alınmış dedi. Artik kac yıl sürer küslüğü Allah bilir :D

(25 puan) tarafından
Valla sürsun yüz verme benim ki evli her boka karışır
0 oy
(1,557 puan) tarafından
Kızın yüzune karşı söyle sanane de karışma de aramızı bozma de burası benim evim para benim param sanane de evli mi bu arada canım
(25 puan) tarafından
Valla dedim ama iş benim eşimde evli iki de çocuğu var abi parası yemek hoşuna gidiyor napsin
(1,557 puan) tarafından
Para mı veriyor yani elbet verir kardeşi ama sürekli veya fuzuli paramı veriyor olmaz ki böyle
0 oy
(3,477 puan) tarafından

Yalnız başlığa bayıldığımı söylemeden gecemiycem:D

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bende mi tuhaflık var anlayamadım bi şöyle cadı görümce olamadım ay yiğenimin cinsiyeti belli olunca perdesini ben yaptırmak istemiştim ki yaptırdımda ne biliyim böyle düzen bozunca mutlu mu oluyolar bi abi onlarda mı var anlamadım gitti iki abim var Allah yuvalarından huzuru eksik etmesin yani yengelerimin ablamdan farkı yok gözümde Allah böylelerine vicdan versin 
(25 puan) tarafından
Bu mutlu olmak yerine ara bozar her saat basi abisini arar ne çok duskunlerimis birbirlerine hayretler içindeyim böyle bı düşkünlük yok tapiyorlar birbirlerine
(2,651 puan) tarafından
Ne desem bilemedim başka kardeş varda onada mı böyleler yoksa iki kardeş mi belki ondandır düşkünlükleri
(25 puan) tarafından
İki kardeşi daha var
0 oy
(10,356 puan) tarafından
İslamiyet üzerine iseniz eğer son yazdığınız oldukça büyük vebal. Kızar öfkelenirsiniz ama son cümleniz şık değil. Başınıza gelse anlarsınız muhabbeti de yapmayın herkesin kendince yükü ağır fakat söylediklerimizden de hesaba çekileceğiz sonuçta. Birini hem sevmeyip hem de onun yüzünden hesaba çekilmek de kötü olur böyle düşünün.

Kardeşi ile arasına set çekecek olan eşiniz. O çekmezse siz bunu tek başınıza yapamazsınız. Allah yardım etsin 
(25 puan) tarafından
Amin inşallah.. eşim çekmez sonsuza kadar boyle
0 oy
tarafından
Suç kocanda onun lafına göre hareket etmesin 
(25 puan) tarafından
Bokunu bile yiyor hareket etmeyi bırak
0 oy
(44 puan) tarafından
Benim yok görümce:)
(25 puan) tarafından
Fakir sevindir olmadığı için 100000 görumceye bedel bu
(44 puan) tarafından
Annemin 7 tane zamanin da çok çekmiş dua etmis kızlarımin görümcesi olmasın diye sanırım duası tutmus:)
(25 puan) tarafından
Valla kiz olmadığı iyi boş ver olsa her boka karisirlardi
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Görümcem asla karışamaz fikrini alırım sorarım ama evime bebeğime aldığım şeye asla laf Edip karışamaz suç senin kocanda dinlemesin kardeşini Koca adam sizin çocuğunuz onun değil
(25 puan) tarafından
Karıştırıyor maalesef evin reisi bacısı sanki
0 oy
tarafından
Aklımca abısının kesenını dusunuyo  yada kıskanıyo aldıgın seylerı ama son cumlen cok yanls oyle dusunme . Senı kabullenemems kıskanıyo o yuzden bu sekılde davranıyo emın ol
(25 puan) tarafından
Kendi kocasına karissin abisine degilde abisini nasil.yerim.diye düşünüyor ne kesesi uyanik yılan
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Canım kusura bakma abiside adam olsun da kardeşinin ağzına bakmasın tek suçlu görümcen değil
(25 puan) tarafından
Elinde oynatiyo kardeşi de oynuyo bununla bi ben elime alamadim
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Kimse ama kimse benim evime karışamaz helede çocuğuma aldığıma yüz verme haddini bildir ver eline koy gitsin eşine de ver payını karışamaz bu kadar net!!
(25 puan) tarafından
Ben karıştırmiyorum abiisindenn yüz buluyor muhattap bile olmuyorum ama evimin içinde bu kız her.defasinda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
30 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 741 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 453 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sibelhome (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 537 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...