0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar 3 haftadır annemlerdeyim eşimle çok tartışıyorduk bana vuruyo azarlıyordu hep ağlattı hiç iyilik yapmadı bana içim almıyor sevemiyorum onu her gün arıyo ne zaman gelecen diye bugün de geldi annemlere hiç konuşmadım ne zaman geleceksin eve diyo gelmiyorum dedim çıktı gitti napmalıyım doğumuma 1 hafta kaldı evde bana bağrıyo kafama yumruk atıyo hiç ilgilenmiyo gidiyo yatağa pubg oynuyo konuşmuyo bile bir şey desen hemen vuruyo kovuyo evdeykende napmalıyım ki sevemiyorum onu annemlere geldi sanki yabancı gibi benim gözümde veni çok kırdı ağlattı içim almıyor 

13 Cevaplar

+2 oy
(1,086 puan) tarafından
Ailen arkandaysa annenlerde kal. Doğum sonrası lohusa haliyle sorumsuz bir eş çekilmez. Stres yapıp bebekte etkilenir. 
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından
Kacip kurtulmusin hic donme o adama derim
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Eski postlarina baktim ilk actigin post mesela ben cekerim diyorsan git 
(146 puan) tarafından
Eski postlar nasıl okunuyor bana da söyler misini?
(2,339 puan) tarafından
Yazan kişinin ismine gir yukarıda tüm sorular yazıyor ordan bak
(146 puan) tarafından
Teşekkür ederim buldum :)
0 oy
(146 puan) tarafından
Bence dönme geri öyle birinden hayır gelmez
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Ailen arkandaysa hic uğraşma bu adamla. Hersey çekilir ama şiddet varsa bir evde geri dönüşü olmaz. Hele ki minik bir bebek varken ve sen lohusa halinle asla dönme. Normal bir koca bile batıyor insana lohusayken
0 oy
tarafından
Bşde hala soruyomısun ne yapmalıyım diye adams eni dövğyomuş ne yapmasımı kaldı yaa sana yazık değilmi kendine acımıyosan bebeğine acı bari
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Bence gitme orda kal. Boşan demiyorum bu sadece dile kolay zsten ama en azından bebegin dogana kadar şu lohusalık sürecini atlatana kadar annenlerde kal sonra saglam kafayla iyice düşünüp karar verirsin çünkü şuanda dönersen dogumun onun yanında olursa bu adam yine yapar yapacagını hemen sütün falan kesilir yavrucak rızkından da olur Allah korusun 
(209 puan) tarafından
Ya bide içim soğudu annemlere geldi bugün hiç yani sanki yabancı biri gelmiş gibiydi istemiyom sevmiyom seni gelmiyom dedim çekti gitti sevemiyom onu içim almıyo  bana yaptıkları çok zor yani gitsem değişmez gine aynı gine aynı biri değişeceğine inanmıyom
(5,705 puan) tarafından
Ailen arkanda madem sevmediğin Bi adamla Bi ömür geçirmek insana zulüm olur yaşarken hergün intihar etmek gibi bişey. Kendine ve bebegine bu kötülüğü yapma o zaman
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Eve gelmeni istemesinin sebebi, evde hizmet eden birinin eksilmesi gibime geldi. Ben olsam kendimi hizmetçi gibi kullandırmam. 
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Gitme doğumunu annen yaninda yap ve boşanma davası ac .ailene destek çıksın bu zorluğu çekme

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Madem öyle bosan bacim şimdiye kadar cektogin hata o an niye cingar cikartmadin
0 oy
tarafından
Eğer ailen arkandaysa cocuguna sahip çıkarız diyorsa gitme. En hassas noktam sevgisizlik ve şiddet. Kesinlikle alttan alınmamalı
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Davranacak bir durum yok kendine dövecek sinirini atacak adam arıyor . Seni sürekli döven birinin yanına gidersen hak edersin bacım . Otur oturduğun yerde . Annen seni elin adamı kafana tekme atsın diye doğurmadi ... Kendi değerini kendin bilmezsen kimse bilmez. Boşa kurtul o cani hayvandaan
0 oy
tarafından
Canm bence bı konuş onla böyle davrancaksam gelmiye em de
(209 puan) tarafından
Söyledim sen kendini düzelt diyo suçlu benmişim ona göre annemlere geldi konuşmadım ne zaman gelecen dedi bende gelmiyom dedim istemiyom dedim çıktı gitti

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 315 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
14 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı

...