0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (66 puan) tarafından
Eşim çıkıyor 1 saat sonra teli kapalı oluyor ben tel kapalıyken onu bulabilir miyim konum takibi bi sürü şey denedim olmadı var mı bilen 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Telefonu kapatmak neden? Ya acil sağlıksal bir durum olsa bunu düşünmüyor mu 
(66 puan) tarafından
Aldatıyor olabilr mı diye düşündüm o yüzden yer tespiti denedim olmadı gece de çıkamıyorum
tarafından
Geceleri de mi çıkıyor
(66 puan) tarafından
Bu saat oldu hala yok
tarafından
Nerdydın dediğinde sana açıklama yapmak zorunda bu adam. Sabaha karşı olmış daha yok diyorsun
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Bir tane uygulama vardı ismini kardeşim söylemişti unuttum onda konumunu şarjı yüzde kaç hangi uygulamaya ne kadar girmiş ne kadar durmuş gösteriyordu ama dediğim gibi ismini unuttum bir araştır istersen 
tarafından
Hemen celallenme kız belki sarji bitmiştir
(2,484 puan) tarafından
Track wiev mi ne bir yerde okumuştum
tarafından
Life360. Onda konum takibi yapıp şarjını görebiliyorsun
(163 puan) tarafından
Life360 da telefon kapalı iken ve uçak modundayken ya da İnternet kapalıyken hiçbir işe yaramıyor maalesef ama takip konusunda çok iyi bir uygulama üniversitedeyken abimle beraber bende de vardı sende olup karşı tarafta da aynı uygulamanın olması gerekiyor takip yapabilmek için ve uygulamada birbirlerini numarayla eklemeleri gerekiyor yani karşı tarafın illaki haberi ve bilgisinin olması lazım:))
(1,207 puan) tarafından
Valla hatırlamıyorum Aysu ya ben böyle şeylerle ugrasamiyorum valla ama bir kardeşime sorarım o hatirliyordur
0 oy
(83 puan) tarafından
İş diyemi ckiyor hava alcm dyemi telinin sfresni blysn bak  gizlice belki kızları erkek diye kaydediyodur neden kaptr teliniki bı  tkip uygulamai vardı ama tel açıkken oluyomus o
0 oy
tarafından
Sende o çıkınca peşinden gizlice çık ve onu takip et 
0 oy
(6,681 puan) tarafından
En iyisi pesinden git
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yabi bu saat olup senden cekinmden disarda kalabiliyorsa aldatsa da piskin olacagini dusunuyorum.
0 oy
tarafından
Abin kardeşin falan varsa peşine tak
0 oy
(40 puan) tarafından
Life 360 diye bı program vardı nerde oldgunu görüyor dun adım adım ama eşinin telindede yüklü olması lazım ki takip edesin.ama tabi tel açıkken oluuo:/
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bir polis deillerdi ama bu uygulamadakilerde cok iyi iz suruyordu☺

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 579 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde Semraycan (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
90 cevap 5,525 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 253 göst.