0 oy
440 göst.
Aile kategorisinde (7 puan) tarafından
Kızlar eşimle aramız çok açılmaya başladı 3 aylık bebeğimiz var birde kovit geçirdik o zaman bu zamandır yabancı gibiyiz artık işe giderken bile beni opmuyor aldatıyor mu acaba beni akşam geç gelmeler sabah erken gitmeler arkadaş gibi olduk artık zoruma gidiyor ya çok üzülüyorum

6 Cevaplar

0 oy
(3,720 puan) tarafından
Sen bişey yapıyo musun bu durum için canım
(7 puan) tarafından
Hayır ben bişey yapincada yanaşmıyor bu dahada zoruma gidiyor 1 haftadır hiç bsy yapmıyorum öyle kendi kendimize takılıyoruz evde
(3,720 puan) tarafından
Otur bi konuşun güzelce canım belki başka bi sorun vardır hemen kötü düşünme kavga da etme bi sorun varsa çözebilceğinizi söyle iyilikle yanaşmayı dene bi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim hemen en kötüsünü ettirme aklına sen bir adım at beraber vakit geçirin o öpmüyorsa sen öp belki zmanala düzelir erkekler bazen çocuk gibi hemen değişir ama ilgilenirsen çok da çabuk düzelebilir, tabi eşini yine en iyi sen bilirsin ama aldatma olduğunu zannetmiyorum şeytan getiriyor aklına boş ver düşünme kötü şeyleri çağırma kendine 
(7 puan) tarafından
İşten gelince öperdi gitmeden öperdi şimdi hiç bsy yapmiyor 20 gündür arkadaş gibiyiz aynı evde
tarafından
Benim eşimde arada öyle olur karakteri öyle her şeyden hemen sıkılır ama sonra düzelir beraber yapabileceğiniz bir iki şey bul düzelir inşallah
0 oy
(963 puan) tarafından
Bizde öyleydik şimdi annemin ewindeyim :/
(7 puan) tarafından
Neden
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Karşına al konuş bence de takıldığı başka bişey vardır illa ki. Zaman zaman olabiliyor
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Valla canım çocuk bizim hayatımızı 180 derece değiştirdi. Ne zaman ki 16 aylık oldu biz anca eski hayatımıza dönebikdik
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Canm bnde cocuktan snra yoruldk birbirimize vakit ayiramadk blkide bn yanls anliyom diye sorguladm konustuk ettik megerse cicim aylari bitmis cocuktn dglmis 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 582 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Brnhtc (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.

378,035 soru