0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çenesi yüzünden ilk evliliğimi zehir etti şimdi hala durmuyor 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
O zaman mesafeli olucaksin canım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah be gülüm annem de olsa sana zarar verenden uzak durman lazum
0 oy
(12,797 puan) tarafından
Kendi konuşsun dinleme pek yada mesafe koy 
0 oy
tarafından
Mesafe mesafe mesafe. Ne kadr zor olsada mesafe koymak en guzelı. Bak kendın dıyosun ılk evlılıgımı zehır ettı dıye. Koy mesafenı gorusme bellı bı sure yaptıgını anlasn bı
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Mesela 4 senedir annemi 3 ya da 4 kere gormuslugum var eşimi sevmiyor onu geçtim evladıma hamile olduğumu öğrenince aldır onu dedi ve o zamandan beri mesafeliyim bazen açmıyorum telefonunu açınca da kavga ediyoruz hep o yüzden benden uzak olsun sırf dogururken o sancıyı çektiği için ara da nasılsın diye arıyorum o yüzden size zarar veren insandan uzak durun bu anne veya babanız dahi olsa 
tarafından
Post sahibi değilim ama yazdığını çok beğendim
Çok doğru ++
(1,946 puan) tarafından
Aslında insan etrafında negatif enerji taşıyan insanları silmeli valla dünyayı çekilmez hale getiriyorlar
tarafından
Evet ama bazen de bu dediğin olmuyor kimisi el mecburluktan çekiyor. O yüzden de hiç birşey yapamayıp öyle çekiyorlar
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ne yapıyor ki bu kadar bi anne evladının kötülüğünü ister mı 
tarafından
Kızıma hamile iken aldır diye başımı yedi eşimi kucumsuyor sürekli bir laf sokma derdinde benim ikinci evliliğim eşimin yanında filan ilk eşimden bahseduyor daha ne diyeyim
0 oy
(45 puan) tarafından
Benimde en büyük imtihanim annem.. Ondan kurtulmak için evlendim şimdi de Hamile kalırsam diye ödü kopuyo ve hamile kaldigimda açtı ellerini beddua etti bebek düşsün diye ve 2 gün sonra kaybettim bebeğimi.. Araya mesafe koymaya ne kadar çalışsam da yapamıyorum sürekli işi düşünce arıyo ve kullanıyo  beni.. sevgiye dair hiçbişey yok. Etrafımızdaki herkes bunun farkında ama ne yapabilirler ki. Evimi taşıdım ondan uzak olmak için Ama şimdide sürekli ariyo ve 3 günde bir otobüse binip bana geliyo. Ağzından bir tane bile olumlu bir cümle çıkmaz insanın bütün moralini bozar gider. Babamda çok çekti annemden ve hergün ölmek için dua ederdi ve geçen yıl kaybettik babamı.. Babam kurtuldu ama ben kaldım....
(3,717 puan) tarafından
Nasıl yok bence var canım tamam belki evlat ayrımı yapılır ama çocuğun ölsün diye beddua edilmez hafife alma çok ağır söylediği sevmiyosa sevmesin uzak dursun bari
tarafından
Aynısının farklı versiyonu benimkide bide ben bebeğimi kaybettim sevindi şimdi yigenimin bebeği düşmüş benim yanımda ona ağlıyor aldır dediği kızım şimdi tıp fakültesi kazandı diyor ben onu ne zor büyüttüm ogle
(45 puan) tarafından
Annemin malesef kalbi kötü genelde herkes annemden uzak durur cnm bunu söylemesi zor benim için ama malesef kalbi kötü biri
(3,717 puan) tarafından
Sevde çok üzüldüm ya böyle şeyler duyunca kalbim sızlıyor :( inşallah buda böyle bir imtihandır sen evlatlarına çok daha iyi anne olacaksın inan ki ❤️
(3,717 puan) tarafından
Hiç öyle düşünme Ayşenur senlik hiç bişey yok malesef ailelerimizi seçemiyoruz onların yanlışları onları ilgilendirir sen canını sıkma hiç mesafeni de koy bence daha mutlu olursun
0 oy
(104 puan) tarafından
Doğurmakla anne olunmuyor malesef öyle olduğunu sananlar var ..Benim anne demek istemiyorum doğuran kişi diyim ben küçücük çocuktum babamdan boşandı beni ve kardesimide bıraktı gitti ..Madem babam o kadar kötüydü sen çocuklarını nasıl bıraktın demi ..Biz büyüyünce defalarca hayatıma girmwk istedi her seferinde müsadere ettim ama hayatımın içine etti bende ağır yaralar açtı 10 sene olacak görüşmüyorum kafam rahat huzurluyum çok şükür..
0 oy
tarafından
Uzak zaten ama kızım üniversite ye kayıt ettirirken eşim dedi al gelelim görsün içi rahat etsin diye hala laf sokuyor bana patavatsız laf ediyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 998 göst.
7 Temmuz 2019 Aile kategorisinde nazliselim (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,747 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
27 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 399 göst.