0 oy
412 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar gerçekten bıktım artık kafam yoruldu düşünmekten çok canım sıkkınnn gerçekten nedir bu adam ki her zaman kendini haklı cıkarma cabası anlamıyorum sorun işi gücü bitmiyor eve çoğu zaman gec geliyor ailesinin yani babasının derdi  bitmiyor babası zor bi adam tuhaf bi aileler onun bunun arkasından konuşuyorlar yok onla küsler yok buna mesaj çekiyorum eve geç gelmelere devam et sana artık hiç bir şey söylemicem diye oda aramış ben amcamla kavga ettim yok ben keyfimden mi dışarda duruyorum iş var o şu bu hep bi sebeb hep bi bahane bazen bana hiç inandırıcı gelmiyor gerçekten napıyor bu adam anlamıyorum hafta sonu pazarımız var tek onda da bi kaç saat bizle vakit geçiriyor bitti en çokta çocuğumuz var ve onla yeteri kadar vakit geçirmiyor doğru düzgün görmüyor büyüyor bu zamanlar geri gelmeyecek diyorum bırak her şeyi bi kenara kendini sıkıntıya strese sokma diyorum anlamıyor bize vakit ayır diyorum biraz bir kere bana sen haklısın demiyor artık burnumdan soluyorum eve gelince de niye gülmüyorsun konuşmuyorsun diyor o böyle yaptıkça benim keyfim kalmıyor gülüp konuşmaya ama evde olduğu zaman biliyor nasıl olduğumu çoğu zaman beni suçluyor ağla ağla artık ağlayasım da gelmiyor başım agrıyor içim daralıyor ama ben herşeye ragmen oğlumla güzel vakit geçirmeye çalışıyorum tüm gün onunla ilgilenip öpüp sevip konuşuyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum cunki benim asla bi arkadaşım sosyal hayatım yok dışarı çıkmıyorum hiç 

5 Cevaplar

0 oy
(28 puan) tarafından
Yazını okurken kendimi gördüm resmen sende yalnız değilsin.. emin ol
(253 puan) tarafından
Çoğumuzun ortak sıkıntısı şu zaten bu adamların eve her zaman geç gelmesi ya varya birde demiyor mu keyfi durmuyorum diye deli oluyorum halasının oğlu var Cumartesi akşam pazar günleri bile sürekli görüşüp duruyor oyun oynuyor tamam görüşsün yapsın da herşeyin bi sınırı var ya
(28 puan) tarafından
Ben hayatın neresindeyim diyo insan demi .. çocuğu ona ihtyci var mı yok.mu yada bana kocalık yapıyor mu... Bazen kimi neyi bekliyoruz başını acaba diye düşünüyorum tek yaptıkları ye iç yat evin tüm sorumluluklari kadınlarda erkekler boş boş evde eşe yardım. Yok iki dk.cocuga bakyimda anne dinlensin yok çok ben odaklı oldukları için Bencilce düşünmeleri normal
(253 puan) tarafından
Onların gerçekten böyle yaptıkları için her zaman işi var yada yok orasını Allah bilir ama ben dedim ona keyfi eve gelmemezlik yaparsan bi gün sana hakkımı helal etmem diye gerisini o düşünsün banyo yapmak için onu bekliyorum çoğu zaman gelsin çocuğa baksın diye ama yok nerdeeee 50 saat oluyor gelmiyor ama biz çocuğumuzu bi an yalnız bırakmıyoruz çoğunlukla biz ilgileniyoruz biz büyütüyoruz onlarda yok
(28 puan) tarafından
Maalesef bnde öyleyim
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Aman salla benimkide gece 10 11 gelir hafta sonları çalışır oğlumla ben yalnızız kafası bizle sarmaz sohbetten geçtim sevgi saygı yok m.al gibi yer uyur gider valla umursamıyorum şimdi oğlanı uyutup yatağıma yatarım o da içerde oturur sallaaaaa 
(253 puan) tarafından
Kız keşke sallayabilsem  salsam bıraksam ama yok Umursamaz gibi davranıyorum ama içim içimi yiyor
0 oy
tarafından
Yemin ederim çok küçük bı iki detay hariç aynı ben.ayyy geceleri geç gelmeyi bırak benim ki eve bile gelmiyor lohusaligimdan beri 4 aydır toplasan 10 gün falan gelmiştir iyice kafayı yedi iş diye borçlar varmış bilmem ne.bir de aynı geliyor hiç birşey olmamış gibi konuşmaya çalışıyor ben konusmayinca da suçlu oluyorum şaka gibi demek tek bende yokmus böyle bı a.yı
(253 puan) tarafından
Ama iş iş te bi yere kadar gecede evde olmasa kafayı yerim heralde . Aaa olurmu canım onlar keyiflerine göre hareket etsinler sonra bizden Güler yüz beklesinler öyle olmayıncada biz suçlu olalim bu hiç değişmez hiç
tarafından
Öyle vallah ben artık takmıyorum başka yolu yok bacım kendimiz harab oluyoruz.bu sefer de niye yazmiyorsun niye sormuyor sun ozlemiyorsun merak etmiyorsun.iki ucu b.oklu değnek.ne kadar beklenti içinde olursan o kadar çok üzülüyorsun
(253 puan) tarafından
İşte keşke ciddi anlamda umursamayabilsem boşversem umru değil ki hiç değil bana kalkmış birde beni daha çok sev diyor e sen benim  sana olan sitemlerimi kızdığım şeyleri kale alıyormusun ki bende seni daha çok seveyim
tarafından
:)) oluyorum aşkından deseydin .man.yak bunlar ya.valla ben de çok takiyordum kendiliğinden oldu umursamamaya başladım.ne yapayım yemeden içmeden kesiliyorum çocuğuma bakıyorum çok şükür ama güçten düşüyorum üzgün oluyorum.oooh şimdi takmıyorum çocuğumla mis gibi vakit geçiriyorum kendi de kedi gibi dolanıyor işte geldiği zamanlarda
0 oy
tarafından
Kendine sosyal bir hayat edin. Çocuğun için. Eve tıkılıp kalma. Çarşıya çık, alışverişe git, çocuğunla parka git. Kapıda oturulacak yer varsa kapıya çık komşularla tanış. 
(253 puan) tarafından
Yani inanki hiç hevesim yok böyle şeyleri o kadar ki içime kapandım
tarafından
Çocuğun için yapmalısın. Kaç yaşında bebeğin bilmiyorum ama sen böyle kapatırsan kendini, o da çekingen olur.
(253 puan) tarafından
Oğlum 16 aylık çekingen değil çok şükür çocukları çok sever dışarısında seviyor Kaynanamla aynı apartmandayız evler eski yıkıldı yıkılacak çevresini hiç sevmiyorum o parka götürüyor iki günde bir bazen eşim erken gelirse o cıkarıyor biraz o kadarını yapıyor yani diyim eşim bende heves bırakmadı birşeyleri yapmama dair
0 oy
(422 puan) tarafından

Benim eşim de evden çıkmıyor:ermm:

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 370 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 373 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.