0 oy
558 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Bugün o kadar kırıldım ki eşime yüzüne ondan nefret ettiğimi soyledim hiç umursamayan bir tip oldu bu aralar byeri kalkti çalisiym.dynxe yok karisamazsin demeeler  bende sende karisamazsin bana dedim çalışmam mecbursu n bakicaksnndedim yedirceksnde gydrceksnde calsmcam dedim nefret ediyorum snden dedm artk gına geldi hep aile si ben bişey istesem ya erteler ya umursammaz başkası bı iyilik yapar ona on adım gider kaynım eşimi afedersnz kullnyo buda yaranmk için yapisiyo kaç jere karısı evden kovdu kimseyi istemyor o kardeşiyle karısının canı bsy çekmiş onu bulma.pesindeler hamile degl bişey degl bütün gün gezdi bidde kocam 9da gldi gtti bundn snra yemekte yapmiycam zkkm.yesin gitsin kardesyle yesin soğudum.nefret ettim bizi ikinci plana attı ya alllah yaksın canını 

3 Cevaplar

0 oy
(3,877 puan) tarafından
Valla  bu erkeklerin beyni nasil çalışıyor anlamadim gitti. Bidon kafa.............
(48 puan) tarafından
Kız bidon kafa lafına çok güldüm karnım sancilandi hamiş hamiş . Bu erkekler kendilerinden soğutmak için herşeyi yapıyorlar yinede soguyamiyiruz ben anlamadım benimkide ben ağlasam bile umurunda değil üstüne herzaman kendi trip atar kendi konuşmaz çok zor degismiyorlar bizde böyle böyle soguycaz sanirim
(3,877 puan) tarafından
O da benim  küfürüm  cicim  :D iyi iste bebisin az hareket yapmıştır  :D  hepsi ayrı alem valla. Anlamadimki anneleri bunları şahim padişahım  diye mi yetiştiriyor.  Burnundan kil aldırmıyorlar. Allah merhametli ailesine sahip  cikan sorumluluk sahibi insanlarla karşılaştırsın
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yuvasi o sanki.. bugun bir yorumda yazdim yine yaziyorum baskasi icin karisini ikinci plana atan karisini oncelikli tutmayan baskasi icin karisina eziyet eden adama Ben adam demem adam dedigin karisinin kiymetini bilir kimseye ezdirmez benim ailem yuvam o der sahip cikar bunlari yapmiyorsa adam degil madamdir
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun beddua etme . Allah evine bağlılığını arttırsın, huzur , mutluluk, bolluk bereket versin. Öfkeli de olsan beddua etme olurda duan kabul olur pişman olursun.

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 962 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde Ayseisik (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 265 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 575 göst.
24 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 716 göst.