+2 oy
160 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Hamieyim koronaya yakalndım olan geçirenler bana da bilgi versinler lütfen :( ne yemeliyim napmalıyım 7 aylık hamileyim vücdm ağryr öksürük var :(

10 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Allah safi ısmiyle sifa versin insallah
(15 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol limonnnn , biber  c vitamini takviyesi ❤️ saglikli beslen kuzu.Bol su ici .Dinlen .magnezyum takviyesi al❤️❤️❤️

Gecmis olsun
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
tarafından
Haftaya gore limon kullanabilirsin çünkü limon söktürücü. İyi değil ilk zamanlarda çok. Allah hayırlı şifalar versin Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşaAllah
(15 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Rabbim sifa versin bol c vitamini al tavuk suyu çorbası yapan olursa içersen iyi olur şu iç bol bol 

Asi olmusmuydun
(15 puan) tarafından
Tavuk suyu yaptılar içiyorum suda içiyrm bol bol Allah razı olsun yok olmadım aşı :(
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım bol bol kelle paça ye hamileyken zararı yok ben hep yiyordum c vitamini bol bol tuket et ürünleri sebze meyve ilaçlarını iç mutlaka vitamin ilaçlarını
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim kan ilacı kullanıyorum onu içiyorum
0 oy
(119,380 puan) tarafından
allah sifa versin
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım. Rabbim bebeğinin yüzü suyu hürmetine şifa versin. Korkma boo bol c vitamini al. Doğal yemeye cakis. Nane limon yap ic 
(15 puan) tarafından
Amin amin inşallah alıyoruö meyve yyrm su içyrm Allah razı olsun ❤️
0 oy
(396 puan) tarafından
Sarimsakli yemekler tüket bol bol nane limon iç kuş burnu çayı iç onda bol miktarda c vitamini var. 
(15 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(4,586 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah bir an önce şifalar versin. Bol bol c vitamini ye. Udi Hindi tozunu bulabilirsen onu tüket, yağı da var ama toz daha etkiliymiş. Hadislerde geçiyor udi hindi ile tedavi olunuz diye. 
(15 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun teşekkür ederim
(4,586 puan) tarafından
Cümlemizden rica ederim
0 oy
tarafından
Eczaneden c vitamini aldir suya koyup ic 1 bardak her gun cnm. Oksuruk olursa tereyağını erit pekmezle karistir ic cnm. Elma sirkesi ile gargara yap .6. Yada 7. Gunu acil e git kan degerlerine baktir cnm. Geçmiş olsun cnm
(15 puan) tarafından
Teşekkür ederim Allah razı olsun yaparım inşallah
tarafından
Bende 33. Haftada yakalamıştım çok şükür birşey olmadı bebege bana. Bunlari yaptim ek olarak doktorum kan sulandirici igne verdi 10 gun evde esim vurdu. Oskapar diye igne pıhtılaşmayı onluyormus. Doktoruna sor cnm
(15 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sorarım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 145 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
0 oy
10 cevap 332 göst.
31 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu

380,447 soru

11,390,675 cevap

34,899 kullanıcı

...