0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (603 puan) tarafından
Kızlar bir oğlum var 5 aylık olcak haftaya Türkçe öğretmeniyim ama atanmadım hem maddi konulardan mütevellit hem de o kadar okuduğum için atanmak istiyorum açıköğretimden de tıbbı dokümantasyon ve sekreterlik okuyorum hatta gardiyanlık bile düşünüyorum sorum şu bebek varken okuyup atanan var mı nasıl başardınız fikir verip dua ederseniz çok memnun olurum 

4 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
Kpss ortaöğratimden zabıt katepliğine çalışıyorum 
(603 puan) tarafından
Allah kolaylığını versin canım inşallah atanırsın
-Reklam-
0 oy
(5,077 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim, ben evlenmeden once atandim ama baska bi isteydim cok agir sartlarda calisiyodum sinir stres sabah ezaniyla gidip yatsi ezaniyla evde oluyodum o sartlar altinda calistim, isteyince de allah yardim ediyo bi sekilde, hamileyim bebekle nasil olur bilmiyorum ama insallah atanirsin, o kadar okumussun atan kendi isin kendi maasin olsun, bebeginin uyku duzeni falan olunca bi sekilde halledersin diye dusunuyorum ev isini falan birak kalsin zamanini bebegine ve ders calismaya ayir en azindan 1 yil dene guzelce calis
(603 puan) tarafından
Uykusu düzene girerse zaten hiç  ev mev demem çalışırım dualarınıza beni de ekleyin nolur
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben çalışıp atandm ama bnm oğlum büyüktü seninkinden 1.5 yaşındaydı dersaneye yazıldım sürekli uyuyunca ders çalıştım akşam 11 den gece 2 ye kadar deneme cozerdim çok şükür rabbim yardm etti 92 aldm sinavdan atandm önceki çalıştığım yerin şartları çok zor olunca tek çarem ders çalışıp atanmakti
(204 puan) tarafından
Siz de mi öğretmendiniz, dersaneye giderken bebeğinize kim baktı
(15 puan) tarafından
Yok ben anestezi teknisyeni yım kayınvalidem baktı
0 oy
(6,291 puan) tarafından
Bebek warken calisiyorum ama atanabildigimi gormedim ☺
(603 puan) tarafından
Ay inşallah atanırız ya çok üzülüyorum
(6,291 puan) tarafından
Ayyy insAllah canim☺

İlgili sorular