0 oy
358 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Dogum sancım başladı esim bugun baska sehire çalışmaya gitti ben istanbuldayım o edirnede sabahtandır takip ediyorum 5 dakikada bir gelmeye basladı artık her sancıda afedersiniz alt tarafımdan bisey akıyor ama esim yok hastaneye kuzeniyle gidecekmisim güya ne isim var benim dogumda elin adamıyla gece gelirmis geceye kadar ben napcam kızlar bu adam beni öldürecek..

11 Cevaplar

+3 oy
tarafından
düzenlendi

Yaaawww ne malll adamlar var yarabbim yaresul Allah bu devirde kimseye güven yokken elin adamı olmaz ambulans çağır tamam eşin iş icabı eli kolu bağlı ama buda düşüncesizlik :ermm:

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ambülans çağır ne kuzeni yaaaaaaa
+1 oy
(404 puan) tarafından
Canım adam da keyfine gitmemiş ki çalışmaya gitmiş ne diyim bilemedim devir kötü belki işi bırakıp gelse parasıni alamayacak işinden olacak yani yoksa bence oda ister bebeğinin yanında olmak. 
+1 oy
(3,888 puan) tarafından
Izin vermedi mı gitmek zorunda kalmıştır eşinde yoksa istemezmiydi yanında olmayı, ara ambulansı git hastaneye suyun geliyorsa 
0 oy
(612 puan) tarafından
Kuzeni erkek mi bi de. Yani başka bı konu olsa neyse de doğum sonuçta bilemeidm ya 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Fazlasıyla düşüncesiz bi eşin var canim
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Kuzum Allah korusun bebise bişey olur yada evde doğumun başlar biran önce hastaneye git ambulans falan çağır git Eşine de pes yani Allah ıslah etsin 
0 oy
(119,328 puan) tarafından
bosver kuzeni arabada bagircan falan elin herifi cagir ambulansi git rahatca esinede kizmaa yaa ne etsin ekmek parasi
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Hastır lan oradan deseydin kimle yaptırsam onla giderim gelirse kuzenin kimliğine onun adını yaz o Zaman i.t de ki vallla ben öyle derdim 

Çok sinir oldum şuan :angry:

(1,763 puan) tarafından
Anaaa o nasil cevap gi esinin yerinde olmak istemem senin haaa adamin akliyla oynarsin :))
(12,264 puan) tarafından
İnsan olacak doğum bu başka erkeğin ne işi var
Benim ortanca da doğum başlayın ca
Eşim gelene kadar kayınpederim kızım ben götüreyim seni dedi hayır dedim annen de gelecek deyince kabul ettim
Giriş yapicaz adam diyor ne şikayetin var suyum geldi diyemedim
Söylemem dedim
Doktor kayınpederi uzaklaştırdı öyle söyledim
Demem o ki milletin adamı nin ne işi var doğum da
Valla kuzu sen benim kocanın yerinde cidden olmak istemezdin
Her yönden
(1,763 puan) tarafından
En iyisini yapiyorsun cnm anca oyle kiymet biliyorlar
0 oy
tarafından
Allahım yarabbim ya suyun geliyor demek ki ambulansı arayacam de eşine olmaz ki böyle Allah kimseye korusun ya bebeğe bir şey olursa 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Ben bunda saydircak bişey görmedim adam çokta meraklı değildir heralde başka şehirde çalışmaya mecbur kalmış demek ki ekmek parası sonuçta sana değil lafim canım sende ambulans cagir inşallah yetişir eşinde
tarafından
Aynen maşallah bazıları nasıl eşiyle anlasiyor bu üslupla bilemiyorum :/ eside ekmek peşinde sonuç da

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 176 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 650 göst.
24 Mart 2022 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 355 göst.