0 oy
1,418 göst.
Diğer kategorisinde (328 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra kaynanam bizde kalın diyor kaynanmla hiç sıkıntım yok çok şükür iyi bir kadindir ama bilirsiniz illa bir yerde açık bulup karışırlar iyisi dahi olsa :) bide görümcem var benim onu hiç sevmiyorum hareketleri itici geliyor kendinden soğuttu beni iyice :( ben kalmak istemiyorum sonuçta herkesin evi kendune daha rahattır eğer kaynamda kalırsam annem rahat gelemez çünkü kaynatam çalışmıyor sürekli evde olan bir adam ben kendi evimde kalmayı düşünüyorum ama eşim ilk bebeğimiz annemlerde kalalım diyor beraber bakarsınız diyor hakli olabilir ama benim kaynatam çalışmıyor da sonuçta ne kadar rahat edebilirim ki :( siz doğumdan sonra ne yaptınız kendi evinizdemi kaldınız bide lohusa psikolojisi olucak :(

65 Cevaplar

0 oy
(569 puan) tarafından
Canım benim de kaynanam cok ıyıdır yardımcı olur falan bu kadar ıyılıgıbe ragmen lohusa pjskolıjısı falan geldi her hareketleri batmaya basşqdı bana kucuk kaynayan gorumcem falan 1 gun bile zor kaldım hemen kendi evime gittim tavsiye etmem yeni ilk cocugunçm ve hıc bısey bilmediğim halde tek basıma baktım bebek kendine baktırıyor Bı sekılde 
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Ben sezaryandı 40 gün kaynanamda kaldım cnm bir iki hafta kal istersen eşinin de gönlü olur sende biraz kendini topatlarsın iyi olur bence 
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Sakinnn sakınnnn boyle bir hata yapma. Ya lohusa insansin emzircen yatcan kalkcan, evinde sürünerek de baksan git evine, kapat kapini gelen yardima gelir. Sakın gitme. Ilk bebeginse annesi yardimci olacagina esin bizzat kendisi yardimci olsun. 
0 oy
(13,209 puan) tarafından

İyisi de olsa bir yerde açık bulup karisir demişsin ama ben kaldım.kayinvalidem de annem gibiydi sagolsun her zaman iyidir ( masaallah diyeyim :)

2. Doğum yaparsam hatta diyorum hem annemler de hem de siz de kalacağım anne diye :)

0 oy
(11,113 puan) tarafından
Bakacak olan yanına gelsin sen evinde kal en iyisi. 3 doğum yaptım anneme gittim, kaynanam yanıma geldi, sonuncu da annem yanıma geldi. En rahat ettiğim evimde olup annemin geldiği oldu. İnsan annesiyle bile tartışıyor yeni doğum yapmış haliyle, değil ki kaynana.. e görümcen sinir edecek zaten hormonlar tavan, e kayınbaban evde yatıp kalkmak emzirmek sorun olacak hep rahat edemezsin. Evinde kal bacım 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 564 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Anneyimbennnn (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 382 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 466 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

382,956 soru

11,463,272 cevap

35,056 kullanıcı

...