0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (1,897 puan) tarafından
Kızlar 35 haftalık hamileyim artık çok korkuyorum covid geçirmekten ve doğumdan sonra için de .

Aşı olmak istiyorum doktor da ol dedi etraftakiler 

Aşı olma dogumdan sonra ol veya aşı ile hasta olan var  

Veya aşı olamsina rağmen covid geçiren de var bende şahidim artık kafam çok karışık bana bı akıl verin aşı yapayım mı yapmayayım mı 

5 Cevaplar

0 oy
(193 puan) tarafından
Çok var çevrimde yengem oldu iki asiyida ama şuan korona yani bi etki yapmiyor asil col olan var
(1,897 puan) tarafından
Off napayım ben şimdi kız
(193 puan) tarafından
Valla bn olma taraftarı degilim hani heleki gebelikte hic yani siz bilrsinz karar senin canım aşı olanda kovit oluyo olmayanda yanu
(1,897 puan) tarafından
Oldum aşıyı az önce canm Allah sonumuzu hayr etsin
(193 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aşı olup korona olan tabikifr var ama hafif atlatıyolar , ben hamileyken aşı sadece 65 yaş üzerine vurulıyodu eğer sıra bnde olup doktorm bana vurun deseydi vurulurdm doktoruma güveniyorm allah yardmcın olsn canm kendine çok dikkat et
(1,897 puan) tarafından
Az önce vurdum canm ağır geçiren çok var çevremde artık korkuyordum gidip vurdum
tarafından
Hayrlısı olsn canm
0 oy
(2,593 puan) tarafından
aşı zaten olmamayı değil daha hafif atlatmayı sağlıyor tabi ki bünye meselesi benim babam ilk dozunu olduktan sonra covid oldu kemoterapi görüyordu ona rağmen hafif geçirdi 
(1,897 puan) tarafından
Babanız ada geçmiş olsun bende az önce gidip yaptım en azından hafif atlatmak için :'(
(2,593 puan) tarafından
Teşekkürler inşallah sizin içinde iyi olur
(1,897 puan) tarafından
Amin amin kuzum
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım benim asi oldukdan sonra covid gecirebilirsin zaten bu onu gecirmemene engel degil ama hafif ayakda atlatirsin heleki hamilelere bas bas bagiriyolar sen simdiye kadar neden bekledinki keske ilk baslarinda vurulsaydin asi cikali cok oldu suan en cok gebeler riskde neden bilmiyorm ama gebelerde asisiz yakalanan kurtulmuyor allah gostermesn bu iside anlamis degilim asiyada zaten insan guvenemiyo ama yüzdeligi boyle mecbur oluyoruz 
(1,897 puan) tarafından
Gidip oldum aşı canm az önce
Neden olmadım yani doğumdan sonra olayım deedim çok ağır geçirenlere şahit olunca korktum artık gidip yaptım
(191 puan) tarafından
Iyi yaptin canim sen tedbirini alda gerisi rabbime kalmistir
(1,897 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra ol aşını herkese aynı etki etmiyor 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 257 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 166 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 566 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ✨MeRvE✨ (389 puan) tarafından soruldu

378,392 soru

11,326,086 cevap

34,778 kullanıcı

...