0 oy
118 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (692 puan) tarafından
7 aylik olcaz haftaya ve resmen 3 aydir ayni kiloda kilosu 8.700 doktor galiba kilosy iyi diye bisey demiyot ama hic almiyor 100 200 grqm bile almiyo ayda. Anne sutu aliyot ek gida veriyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kilosu bence yerinde canm takma kafana , hareketli oldukları için alamıyolat benm kızımda 2 aydır aynı kiloda 
(692 puan) tarafından
Yok takmiyorum ama onceden cok topluydu simdi boyu uzayip kilo almayınca herkes aa cok zayiflamis diyo canımı sıkıyor ister istemez cok.kilo almasinida istemem ama yine ayda 100 200 gr alsaa
-Reklam-
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Kilosu iyi maşallah

Niye almıyor anlamadım en az 200 gram. 
(5,132 puan) tarafından
4 aylıken mi 8.700 du kaç kg doğdu bence boyuna gidiyor
(692 puan) tarafından
Iste bilmiyorum ki dis cikardik 2 tane 3. De cikti cikcak ucu gözüküyo ama daha patlamadi bide cok hareketli p yuzden olabilir mi
(692 puan) tarafından
3855 kilo.dogdu ve ayda birden fazla.kilo.aliyodu bianda durdu evet boya gidiyo.boyu uzadı kilo.ayni kalinca goren aa ne kadar zayıflamış diyoister istemez canim sıkılıyor
(5,132 puan) tarafından
Hareketlendiği için olabilir. Doktor başka bişey demiyorsa, sağlıklı olması önemli kilo gelir gider öyle öyle buyuyorlar
(692 puan) tarafından
Tabikide canim kiloya fazla takilmiyorum da neden yuz gram bile olsa almiyo diye dusunuyorum doktor kilosy suan yerinde diye bisey demiyor ama almiyor yani
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Altinda yatan baska birsey olmasin canm hem emiyor hem ekgida diyorsun illaki az da olsa almasi lazim degilmi bilemiyorum metobolizmasi mi cok çalışıyor acaba 
(692 puan) tarafından
Iste bende oyle dusunuyorum mesele kilo degil neden hic almiyor resmen 3 aydir ayni kiloda cok hareketli ve dis cikardik 2 tane 3. De cikti cikcak ucu gozukuyo.ama daha patlamadi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Gayet iyi kilosu kuzum telaş edecek bisey yok
(692 puan) tarafından
Evet ama 3 aydir hic kilo almamaso normal mi ki bu arada 2 disimiz cikti usttebde cikti cikcak ucu gözüktü buda kiloyi etkiler mi
(14,428 puan) tarafından
Etkiler kuzum
Boyuda uzadığı için aynı kiloda kalması normal
Aman zayıflamasinda o zaman çıldırırdin heralde
::---))))))))))
0 oy
(3,169 puan) tarafından
Benim kızım 9 aylıkken 13 kg idi şimdi 11 buçuk yani düşün ve bir yasindada öyleydi hareketten dolayı kuzum
(692 puan) tarafından
Evet cok hareketli bide 2 dis cikardik 3. Dr cıktı cikcak belki onlarinda etkisi vardir
0 oy
(211 puan) tarafından
Boyu uzuyordur bi de bi anda aldıysa belli süreden sonra durur surekli surekli kilonalsa zaten obez olur doktorumuz bazı dönemlerde uzuvlari uzar bebeklerin kilo alımı azalir ya da durur dedi kan değerleri iyiyse takma önemli olan vermemesi aldığı kiloyu
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim kızımda oniki aylikken 9300 falandı, aylarca gram almadı ama şu son bir ayda 10kilo oldu. Şuan 16 aylık. Ben de endişelenmistim neden hiç almiyo diye ama demek ki her ay aynı olmuyor. Bı oluyo almiyo bı oluyo toptan alıyor demek ki deyip bıraktım :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 309 göst.
2 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
5 Haziran 2021 Aile kategorisinde Queen (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bgm123 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.