0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Kizlar oğlum 2 yaşında herkes kaç aylık diye soruyor zoruma gidiyor.  Sizce ona kilo aldıracak neler verebilirim . Yemediği için takatsiz sürekli göz altları da mor yemek yemiyor iştahsız yese bile iki üç lokma yiyor doyuyor . İlk çocuğum tecrübeli annelerden yardım istiyorum

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabahları aç karnına karadut özü içir düzenli olarak iştahı açılır canım 
tarafından
Bende iciyim lan onu ama gerci yapmadigim nane kalmadi alamiyom
tarafından
Sen umutsuz vakasın canım :)
(4,907 puan) tarafından
Karadut özü hangi marka önerirsiniz
tarafından
Ancora veya botalife
-Reklam-
0 oy
(3,795 puan) tarafından
Istahi acmak için bende çok şey denedim.  En son bi şurup aldim 
(169 puan) tarafından
İse yaradı mı şurup adı ne
(3,795 puan) tarafından
Aslında çok aldim öyle ama biraz fayda etti
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Sürekli önüne biseyle r koyucaksin devamlı ev boşver batsın ben öyle yedirdim oyun oynarken git yaptığın börek kek kurabiye köy yada nebilim peynir köy zeytin köy yesin ben öyle yaptım şuan da 12 kg oldu maşallah iştahı açıldı ve kaşığı ona bırak sen asla üstüne düşme ben bıraktım çocuk öyle kilo aldı inan bı ara deliriyordum kızım niye kg almıyor yemiyor diye öncelikle çocuk yemiyor deme sen tüm hakimiyeti ona ver sonra gör bak nasıl düzene girecek en fazla 10 gün ver annesi ama önünü hoş birakms asla
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Kaşar peyniri

Muz ceviz pekmez kemik sulu çorbalar makarna bunlar kilo aldırır canım birde yumurta 
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Benimkide aynı 2 yaşında 11 kilo boyu uzuyor ama gelişimi normal 
(169 puan) tarafından
Kaç cm boyu
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım doktora götür tahlil iste böyle olmaz değerleri düşünce çocuk iştahsız olur bağışıklığı da düşer lütfen ihmal etme .. sen ne kadar güzel yemekler de yapsan çocuk iştahsız önce takviye alması gerekecek belki
(169 puan) tarafından
Kaç kere götürdüm kan akmıyor kan alamıyorlar iştah surubu kan şurubu verip yolluyorlar ama faydasız
(4,962 puan) tarafından
Durumunu iyice abartt canım ki iyi ilgilensinler yoksa baştan saviyolar illa değerleri düşüktr ona göre vitamini takviyesi alırsın

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 910 göst.
29 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 139 göst.
7 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 772 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,044 göst.