0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (125 puan) tarafından

Kızlar yoldayım sonnunda evime gidiyorum konbi duzelmedi ama ısıdıcı aldık geceler gidib savahlar teyzemlere gelcem yine .. o kadar mutluyum ki sornayln yaa evim evim guzel evim sonunda kavga edib saatlerce agladım sonra kocam ısıdıcı almak kararına geldi 

5 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından

Hadi gözün aydın canım :)

(125 puan) tarafından
Sagol canm benim ❤
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından

Bak seni buldum kizz ben neslihan :)

(125 puan) tarafından
Aaaa neslihan bende burda beni arattı arkadas geldim özlemisim buraları sen ne iyi yazdın
0 oy
tarafından

Gözün aydın sonunda evine kavuştun )

(125 puan) tarafından
Sagol canım kapının agzında arabada oturuyorum usda geldi belki konbinide duzetti
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Hadi gözün aydin canim ;)

(125 puan) tarafından
Sagol canm benim
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Gözün aydın canım:)  o ev şimdi bi pislenmistir tozlanmıştır falan cok yorma kendini yavaş yavaş hasret gider evinle

(125 puan) tarafından
Kız pislenmisde ne evi *** göturuyor resmen bi soğuk bi soğuk ısıdıcıyı odamıza koyub kapıyı kapattık dunyadan haric olunduk resmen ne usi canm ol az ki bana is yatmaga gelib gidcem yine teyzemlere. Evet evim emim guzel emim valla her pisligne ragmen. Kocis bana gecen yıl doğum gunumde  köpek aımısdı hediye adı geldim bir buyumus kac aydır görmuyordum bıraksan beni yeyecek valla))) sagol canım göz aydınlığın icin❤
(9,652 puan) tarafından
Insanın evini özlemesi ne güzel bisey :) yuvan olarak benimsemişsin ki özlüyorum maşallah kuzum çok sevindim senin adına:) bende tatile bi yere gittiğimizde evimi özlüyorum hee.. ki senin ki neredeyse 2 ay
(125 puan) tarafından
Evet canm cocuklugumdan evime baglı biriyimfir ama hayat beni yuvarlayib nerelere getirdi... bin sukur Allahıma simdi 2 ayda gecse sukurluyum geldim evim soukda olsa kocamın scak nefesi var bir aydan da sonra evimizin nesesi gelicek İnseallah Allah her kese nasib etsin canım

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 369 göst.
0 oy
3 cevap 291 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde Lemka (632 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 442 göst.
9 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Songülhira (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 746 göst.

377,168 soru