0 oy
600 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Önceki evimde benden buyuk bi abla vardı kısır yapmış banada vermişti icinden tırnak çıkınca bidaha yememeye basladim.eşim hele agzina hiç sürmez komsudan geleni.gözümün onunde yapilmadigi surece yiyemiyorum

27 Cevaplar

0 oy
(3,916 puan) tarafından
biz yiyoruz   , geldigi dakika bitiyor hatta gonderdikleri :)
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Temizliğine güveniyorsam yerim 
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Valla bayıla bayıla yerim hele ki keşkek sarma yada pişiyse kendim yapamıyorum çünkü bunları 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok canim en hassas noktam bu hayatta yiyemem komşunun verdiğini veya uzak bi akrabaya veya komşuya misafirliğe gittiğimizde falan bişiyi yemem içmem bu huyum kotu ama napiyim icim almiyo
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Tanımadığım insanın yemem açıkçası ama evine gidip geliyosam  hani temizliğini biliyorsam Yerim.  Sadece bazı kokulara  karşı hassasım mesela ağır tereyağı kokusu komsumu bilsem de temiz yiyemiyorum icim almıyor:) ama genel anlamda tabağa yemeği koyus biçimi Bile bende his uyandırır yiyip yememek konusunda 
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Ben komşularımdan yerim de eşim ağzına sürmez. Bi komşunda öyle oldu diye herkes pis demek değil canım, normalde tanıdığın temizliğinden emin olduğun insanların getirdiğini de çöp etme yazıktır
0 oy
(1,244 puan) tarafından

Neyse ki komşudan yemek gelmiyor:D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Berna (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 356 göst.
0 oy
69 cevap 2,471 göst.
12 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 444 göst.
29 Kasım 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minik aslanim (178 puan) tarafından soruldu

385,040 soru

11,515,944 cevap

35,175 kullanıcı

...