0 oy
362 göst.
Aile kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Kızlar Ekim 10-15 arası doğumum gözüküyor Rabbim kısmet ederse  bu ayin 16 sinda da randevum var ve eşim muayeneden sonra artık annemde kalırsın bian sancin olur birsey olur falan dedi bnde bunun için dha erken dedim Eylül sonu gibi giderim dedim fakat hiç gidesim yok rahat edemiyorum orda istediğim gibi dvranamuyorum uzanamiyorun koltuklar rahat değil zaten gece çok sıcak oluyor bna kalsa nisanim gldigi zaman gitmek ama ya birde gelmezse diyorum inşallah doktorum bu gittigimde gün verirde öyle giderim siz olsanız ne zaman giderdiniz

6 Cevaplar

0 oy
(298 puan) tarafından

Canım kayınvaliden gelse kalsa senin evinde olmaz mı bana da dedi gel burda kal bakim felan yok dedim sen gel ben rahat edemem zaten zorlanacagımız en fazla iki hafta diye düşünüyorum :)

(1,633 puan) tarafından
Kaynim diyalize gidip geliyor kayınpeder eve gelince yemek hazır olsun istiyor oda kendi evinde rahat ediyor anca
(298 puan) tarafından
O da kendine göre haklı ama bide kaynın kayınbaban felan varmış ben rahat edemezdim ama mecbur kalınca yapacak birşey yok tabi
-Reklam-
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canim hastaneden çıkınca git 
(1,633 puan) tarafından
Hastaneden çıkınca gitcem zaten o kesin de gündüz sancim olursa diye endişeleri eşimin yada kardeşini çağır dedi gitmek. Istemiyorsan ama kardeşim de başına buyruk biri evde Durmaz sürekli gezmek istiyor gece yatmak bilmiyor gündüz kalkmak bilmiyor
0 oy
(1,829 puan) tarafından
Ben gitmezdim şahsen. Kendi evindeki gibi olmuyor. 
(1,633 puan) tarafından
Olmuyor tabi ki onların da ilk torunu Olucak doğumdan sonra sıkıntı değil kalırım da şimdi yorgunluk halsizlik oluyor yatıp yazmak yada uyumak istiyorum
(1,829 puan) tarafından
Biz kayinvalidemle aynı şehirde değiliz doğuma yakın o buraya gelecek kalacak annemde burda zaten. Doğumdan sonra gidersin canim zaten. Öncesinde kendi evinde istediğin gibi yat kalk. Benimde 7 ekim gözüküyor doğum zamanında doğarsa:)
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Valla kuzum son 11 günüm gitmedim kimseye kimseyide istemiyorum yanımda en rahat evim çok şükür iyi kötü kendimi idare ediyorum. Psikolojik olarakta kimseyi kaldıracak halim yok eşim diyor kardeşini çağır oda gelmek istiyor ben doğumdan sonra gelin dedim herkese. Eşin uzak bi yerde mi çalışıyor sancın falan gelse hemen gelemez mi? 
0 oy
tarafından
Gitmezdim. Öyle ha deyince dogum olmuyo ki. Illa eşin yada bi başkası hastaneye yetistirir seni
0 oy
(305 puan) tarafından
Hicte gtmek zrunda deglsin istemiyosan sonucta nisanda gelse sancinda tutsa bebek hemen gelmiyo bende ilk dgumum olacagi zman ewimdeydim gayette sakindm :) ayrica nrmal dgum olacaksa nye gun wersnki gnun gcerse olur o dedgin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
0 oy
5 cevap 433 göst.
1 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 266 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde melekk02 (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu

374,661 soru

11,206,544 cevap

34,509 kullanıcı

...