0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
36 38 beden giyiniyordum doğum yaptıktan sonra kilo aldım şuan olmuyor. Dolabımda yer kalasın istemiyorum canımda çok sıkılıyor. Gördükçe içine giremediğim kıyafetlerimi görünce o yüzden de gerçekten ihtiyacı olanlara vermek istiyorum etrafımda yok. Burdanda güvenip veremiyorum etiketli yada bir kere giydiğim kıyafetler gerçekten ihtiyacı olan birinin ihtiyacını gidermesini istiyorum. Var mı öyle tanıdıklarınız etrafınızda tesettürlüyüm kalem etekler gömlekler felan. 

10 Cevaplar

0 oy
(2,545 puan) tarafından
Allah hayrını kabul etsin canım tanıdığım yok. Zamanla kilo verir idealine düşersin. Bende aşırı kilo alanlardanım. Veriyorum yavaş yavaş :)
tarafından
Sağolun İnşallah emziriyorum ve çok yiyorum elimde olmadan bu gidişleideal kilo  zor gibi. =)
(2,545 puan) tarafından
Canısı tüyo verim. Bende süt veriyorum :) 7 sylık olcaz. Sabah normal kahvaltını yap tam bugday ekmek ile. Normal yemeğede devam. Akşam tatlı tuzlu yeme çayın yanında onlarıda nefsini törpülemek için sabah kahvaltısında ye. Akşam yenilen tatlı yakılmıyor. Sabahtan yiyince yakabiliyorsun. 10 kiloyu bu şekilde verdim kısıtlama koymadım. Sadece saat düzenine uydum :)
-Reklam-
0 oy
(202 puan) tarafından
Bence elden cikarma. Eski kilona donersen uzulursun. Ilk 5-6 ay benim de olmuodu ama eski kiloma dondum simdi hepsini giyiyorum. 
tarafından
emziriyorum ve çok yiyorum elimde olmadan bu gidişleideal kilo  zor gibi gözüküyor
(202 puan) tarafından
Oyle deme ben de emziriyorum ve cok yiorum. Emzirdigim icin kilo verdim resmen.
0 oy
tarafından
Kiz çevrende yoksa kimseye verme benimkilerde olmuyordu ileri anlarda eski kiloya geri dönersin ben kendimkileri dağıttım şimdi eski kiloya geri döndüm kıyafet kalmadi elimde :))))
tarafından
48 dim 60 im eski kilo eskide kalacak gibi gözüküyor şuan
tarafından
Bebeginiz kac aylik peki daha küçükse en az 56 57 ye düşersiniz 57 ile hamile kalmıştım 72 ile doğuma gittim doğumdan sonra 63 te kaldım kizim şuan 14 aylik geçen ay biraz diyet yaptim boğazımdan kıstım 58 kiloya düştüm ve çok mutluyum :)))
0 oy
(6,951 puan) tarafından
Ben de senin gibiydim vereceğim dedim kimseyi bulamadım bir kaç ay geçtikten sonra olmaya başladılar. 
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Dolap uygulamasinda ucuz şekilde sataabilirsin bence hem gelir olur hem ihtiyacı olan birine gitmiş olur 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bana da olmuyordu şimdi bebeğim 10 aylık ve artık oluyor acele etme eski haline dönersin elbet 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım bazanin altına falan kaldır biraz bekle veremezsen kilonu sobra verirsin hemen elden çıkarırsın bide kilo verirsen yeniden almak zorunda kalırsın herşey olmuş ateş pahası 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım dolaptan uygun fiyata koy ordan mutlaka alan olur 
0 oy
tarafından
Bence bekle eski kilona dönersin bence 

Bende senin gibi yaptım yeni kıyafetlerimide bol aldım şimdide o bolları dağıtıyorum hicbiri olmuyor geniş geliyor 
0 oy
tarafından
Sakla Bi kaç ay sonra olur giyersin 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 285 göst.
0 oy
7 cevap 318 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,496 puan) tarafından soruldu