+1 oy
887 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Selam kızlar.O kadar mutsuzum ki(5 aydır evliyim hamile kalmadım.Eşim devlet işinde çalışıyo asker.40 gündür yoktu yarın gelicek inşallah(Kaynanamlar arkadaşlar o kadar soruyo ki çocuk varmı yokmu diye psikolojim bozuldu((Şu 40 günde soğan kürü incir kürü denedim folik asit kullandım inşallah bu ay tutar((inanın çok fazla yorqun düşdüm düşünmekden kalbimden taş aslı gibi

53 Cevaplar

+8 oy
(7,654 puan) tarafından
5 aylık evlisin kür yapmak ne alaka ya önce bekle biraz evliliğin otursun çocuk zamani değil 
(13,202 puan) tarafından
Aynı şeyleri daha kibar nasıl yazarım diye düşünüyordum valla
-Reklam-
+3 oy
(12,486 puan) tarafından
Kız bismillah daha 5 aydır evlisin niye kendine kısır muamelesi yapıyorsun sabırlı olun biraz telaşla nacak Bi durum yok ortada 
(12 puan) tarafından
Evet ama o kadar soruyolar ki dışarı çıkmak bile istemiyorum
(12,486 puan) tarafından
Soranlara düşünmüyoruz deyip geçin millete hesap vermek zorunda değilsin canım takma bu kadar
(20 puan) tarafından
O soranlara deki canım daha 5 aydır evliyim kocama doymadım evliliğin tadını çıkaramadım gezip dolasamadim bu baskı nedir böyle Allah aşkına şu milletten artık doydum haa
(7,867 puan) tarafından
Ay sorma kız 5 ayliksin daha ben evlendikten 2 ay sonra hamile kaldım kazayla hiç gezip tozamadim evliliği yaşayamadım bari sen yaşa milleti takma
+1 oy
tarafından
Tatlım sana soranlara koca yanimdami ki hamile kalım desene duvardanmi kalican ne bu hemen evlenene hamile degilmisin diye soruyorlar doğar kuru ve incir kürü erken başlaman gerekiyo su cnm ikisinde intihap sökücü aksi durumda gebe kalırsan dusurebilirsin cnm eğer eşin temelli geldiyse başla iç cnm en azından bı dahaki aya hazırlık olur
(12 puan) tarafından
Evet içdim bitirdim artık eşim de geliyo temelli..İnşallah bu ay tutar güzel haberi paylaşırım
tarafından
Tutar merak etme stres yapmaman gerekiyo bu süreçte
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Daha yolun başındasın ki, stres yapma sırf onlar soruyor istiyor diye çocuk yapma,  kendine zaman tanı 5 ay ne ki önce bir evliliğe alışmak lazım 

Olur inşallah
(12 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
tarafından
Sorunun niye kendinde olduğunu düşünüyorsun 5 Aylık evlisin eşin doğru düzgün yanında olmadı kaç yıl uğraşan var doktora giden var suçlu moduna sokmuşsn hemnde kendini daha çok yenisiniz 3 . Kişilere kulak asmayin olmuyorsa eşinde de vardır problem 
(12 puan) tarafından
Ola bilir yeni olduğumuz için doktora hiç hitmedik
0 oy
(800 puan) tarafından
5 aylik evlilik için bu kadar üzülmek erken değil mi? Henüz istemiyoruz de geç kime ne? 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Canım daha yeni evlisin bismillah.

Soranlara hayırlısı de geç. Niye mutsuz ediyosun kendini 
(12 puan) tarafından
Elimde değil
(4,651 puan) tarafından
Elinde. Sen istersen elinde olur. Tamam bebek için beklemek istemeyebilirsin kendini hazır hissediyorsundur. Ama mutsuz olma lütfen.
0 oy
tarafından

Daha çok erken ne kürü kuzum 

(12 puan) tarafından
Belki bi umut olur diye yapdım(
0 oy
(7,358 puan) tarafından
3 sene olmadı sımdı hamıle kaldım bısmılah 5 aylık evlısın sitres yapma
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kız sen dellendinmi ne daha 5aylık evlisin daha düşünmüyoruz de geç hem herif yok nasıl olsun 

Şu soranların ağzına kürekle vurasım var zaten bak gene sinirlendim 
(12 puan) tarafından
Beni de strese sokan zaten şu soranlar((sinir oluyorum gelen giden soruyo başqa dertkeri yokmuş gibi
(1,250 puan) tarafından
Yok bacım onların tek derdi hamile iyiz bebe varmı zırt bırt soruyolardı hamile kaldım doğum yaptım ne aradılar ne de hayırlı olsun dediler bunlar böyle ben 8 sene çektim özelliklerde kendi akrabalarımdan takma kafana dicem ama sen takmasanda arayıp hususi olarak takıp kapatıyolar
(12 puan) tarafından
Telefonda eltimle konuşuyorum hiç alakası olmayan bi mevzudan konuşuyorum.İllaki beni zehirlemekçin mevzuyu çocuğa getiriyo.Bütün gün evde boş napiyosun diyo çocuk da yok.Biz çocuklardan iş yapamıyoz falan...Nebiliyim Allah görüyo ya çekdiyimi
(1,250 puan) tarafından
Getirir getirir ne yılan ruhludur o
(12 puan) tarafından
Beni dik tutan eşimin benimle çok ilgilenmesi çok çok vicdanlı olması..Her konuda destekçi fakat şu soranlar var ya içim içimi yiyo
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Cevre baskisi sebebiyle böyle düşünüyorsun hem esin yaninda degil hem cok yeni evlisiniz rabbim gönlünüze göre versin inşallah.
(12 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Daha yeni evlisin hayırlısıyla olur sıkma kendini bu kadar 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ayyyyyyyy cidden daha 5 aylık evlisin ve sırf millet laf etmesin diye çocuk yapıyorsun. Bırak etsinler gidin gezin. Ne ezdiriyon kendini 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Yanlış anlama ama 5 aylık evlisin direkt kendini suçlamışsın kürler filan yapman bunu gösterir. Demekki seni hep baskı altına almışlar. Biraz kendini geliştir. Kendine güven
0 oy
tarafından
Cnm daha yeni evlenmissin. Onlar istiyor diye değil sen istediğinde yapmalısın. Evliliğin tadını çıkarın 1 2 yıl bence. Birbirinizi tanıyın. Soranlara yeni evlendik bir kaç yıl düşünmüyoruz diyebilirsin
0 oy
(612 puan) tarafından
Beş ayda mi bu hale geldin ? Yapmayın yahu bizim beşinci yılımızda oldu kizim, evet evlat çok güzel bişey ama rabbim nasip etmezse de bu kadar bunalıma girmek doğru mu ? Ayrıca daha beş ay olmuş, millet herşeye laf söyler. Hemen olsaydı ona da derlerdi acelen ne diye. Siz kendinize bakacaksınız, çocuğa eşinle sen karar vereceksiniz. Millet doğumdan sonra gelip bakmayacak, onlar uykusuz kalmayacak. Sen hazır mısın onu düşünmelisin. Ve tabi ki Allah herşeyin hayırlısını versin  
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Daha dur bakalım beş ayda neyin çocuğu bu... Ben on yıl sonra buldum... Bence insanlara kulak asma derim yoksa Cok yipratirlar sakın buna izin verme 
0 oy
(392 puan) tarafından
Kendine stres yapoyosun cnm ondanda tutmaz. Ben o şelde 2 sene uğraştım. Ne zaman artık tamam deyip uğraşmadım düşünmedim o zaman hiç yoktan oluverdi. Fazla düşünme. Daha çok erken vücudun evliliğe alışması bile 1 sene sürüyomuş. Takma kafana. Çocuğun olması için kafa rahatlığı lazım. 
0 oy
(2,885 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anliyormki cnm 1.5 senelik evliyim bir düşük yaptım hala sormaları bitmedi kimsede demedi bu kızın acısı vardır üstüne gitmylm o kadar dengesizlerki Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Çok yenisin cnm bu kadar strese girmen cok gereksiz biz 2014 de evlendik o zman bnm esim de askeri personeldi yanyana değildik geldikten sonra bike düşünmedik birbirimize vakit ayırmak için sen milletin lafını boşver 2020 de bi oglum oldu dusun o zmana kadar istemedik biz kimseyi ilgilendirmez ve eğer cok istiyosan aklina getirme derim strese girip üstüne düşme akışına bırak sorana da henüz düşünmüyoruz de bana neler dediler tedavi görüyor bilmem ne diye halbuki hic öyle bi  durum olmadi o yuzden bunu esinle sen ver kararını milletin lafiyla yıpratma kendini

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 653 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kelebek3421 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 281 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.

378,267 soru

11,321,713 cevap

34,767 kullanıcı

...